Frankfurt School of Finance & Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Frankfurt School of Finance & Management je obchodní škola s akreditací AACSB, EQUIS a AMBA, která je zaměřena na výzkum, pokrývající všechny aspekty podnikání, managementu, bankovnictví a financí. Působivé portfolio služeb - od studijních kurzů po programy výkonného vzdělávání, od výzkumných projektů po poradenství - znamená, že Frankfurt School působí jako poradce, katalyzátor a vzdělávací partner pro společnosti a organizace, jednotlivce, kteří se pustí do nové kariéry, a do zkušených vedoucích pracovníků. Obchodní středisko jako centrum intelektuální a praktické činnosti formuluje progresivní řešení pro svět podnikání, financí a managementu, kde se programy a problémy neustále mění.

Nabízíme prvotřídní studijní kurzy a možnosti dalšího vzdělávání v sedmi různých programových divizích. Udržujeme čtyři specializovaná výzkumná střediska a provozujeme řadu mezinárodních konzultačních projektů. Veškeré vzdělávací, výzkumné a poradenské činnosti jsou zaměřeny na finance a management. Financí máme na mysli cross-funkční finanční aktivity ve všech společnostech, které se zabývají finančním řízením. A managementem máme na mysli klasické firemní vedení, kde manažeři nasazují zaměstnance a zdroje tak, aby cíle společnosti byly co nejefektivněji dosahovány z hlediska nákladů.

Frankfurt School financí a managementu pochází z finančního sektoru, ale dnes se naše služby těší rostoucímu uznání i v jiných obchodních sektorech. V budoucnu budeme pokračovat v rozšiřování našich národních a mezinárodních sítí s podnikatelskou komunitou.

Mezinárodní programy

Dnešní vedoucí pracovníci čelí velkým výzvám na extrémně diverzifikovaných a dynamických trzích, rostoucí globální konkurenci a stále více závislé zákazníky a dodavatelé.

V tak složitém podnikatelském prostředí přežívají organizace, které mají dobře vyvinuté strategie a vysoce kvalifikované manažery. Programy pro vzdělávání vedoucích pracovníků mohou manažerům pomoci zlepšit dovednosti v oblasti vedení a řízení, poskytnout jim příležitost učit se z osvědčených postupů a vytvořit partnerskou síť s některými z nejúspěšnějších vedoucích a společností z celého světa.

Frankfurt School financí a managementu má 50 let zkušeností v oblasti vzdělávání vedoucích pracovníků a zaměstnanců. Nabízíme řadu vzdělávacích programů pro výkonné manažery a další přizpůsobené školení, jejichž cílem je zajistit, aby vedoucí pracovníci dokázali splnit požadavky dnešního náročného trhu.

Naše portfolio

Naše vzdělávací programy zahrnují místní výuku ve třídě s vysoce kvalifikovanou a zkušenou fakultou, samostudium, školení na internetu a doučování, jakož i mezinárodně uznávané zkoušky a certifikace.

Frankfurt School nabízí širokou škálu oborů v oblasti bankovnictví a financí, obecného řízení a vedení. Klienti těží z odborných znalostí a zkušeností s výukou naší téměř 3.000 doplňujících fakult a odborníků, kteří poskytují přednášky a vzdělávací materiály v němčině, angličtině, francouzštině, španělštině a ruštině.

Dodáváme výkonné vzdělání na všech úrovních, od mladých až po vedoucí pracovníky, včetně výkonného vzdělání na úrovni správní rady, v řadě společností nebo institucí z finančního a jiného odvětví.

Zejména v oblasti přizpůsobených vzdělávacích programů vedoucích pracovníků nabízí Frankfurt School širokou škálu služeb:

 • analýza potřeb školení
 • přizpůsobený design vzdělávacího programu
 • zakázková výroba seminárních materiálů a učebnic
 • e-learningové platformy a správa webových školicích programů jménem našich zákazníků

Hlavní programy

Pokud jste položili základy pro úspěšnou kariéru bakalářským titulem, dalším krokem je rozšiřování znalostí a budování dovedností. Na Frankfurt School of Finance & Management se můžete připojit k magisterskému programu v kterékoli ze sedmi specializovaných divizí - každá vám nabízí důkladnou přípravu na budoucí vedoucí roli; každý vám umožní systematicky získat tuto životně důležitou výhodu nad konkurencí. Většina našich magisterských programů je vyučována v angličtině, což pomáhá otevírat dveře mezinárodní kariéře.

Vyžadují se náročné a intenzivní, vysoce motivované studenty, kteří se zajímají o to, aby se seznámili s klíčovými aspekty financí a bankovnictví ve zkrácené době.

Hlavní body

 • Přednášky a konzultace vedené odborníky z oboru
 • Malé diskusní skupiny
 • Návštěvy finančních institucí
 • Interakce mezi studenty z celého světa
 • Teambuildingové, společenské a sportovní aktivity
 • Kulturní exkurze do Heidelbergu (včetně návštěvy jejich slavného hradu)
 • Vyzkoušet německé jídlo, nápoje a kulturu (včetně prohlídky města s průvodcem)

Místa

Frankfurt

Frankfurt School of Finance & Management

Adresa, 1. řádek
Frankfurt School of Finance & Management
Adickesallee 32-34

60322 Frankfurt, Hesse, Německo
Telefonní číslo
+49 69 1540080

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace