Frankfurt School of Finance & Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Frankfurt School finanční Frankfurt School

Nabízíme prvotřídní studijní kurzy a možnosti dalšího vzdělávání v sedmi různých programových divizích. Udržujeme čtyři specializovaná výzkumná střediska a provozujeme řadu mezinárodních konzultačních projektů. Veškeré vzdělávací, výzkumné a poradenské činnosti jsou zaměřeny na finance a management. Financí máme na mysli cross-funkční finanční aktivity ve všech společnostech, které se zabývají finančním řízením. A managementem máme na mysli klasické firemní vedení, kde manažeři nasazují zaměstnance a zdroje tak, aby cíle společnosti byly co nejefektivněji dosahovány z hlediska nákladů.

Frankfurt School finanční Frankfurt School

Mezinárodní programy

Dnešní vedoucí pracovníci čelí velkým výzvám na extrémně diverzifikovaných a dynamických trzích, rostoucí globální konkurenci a stále více závislé zákazníky a dodavatelé.

V tak komplexním podnikatelském prostředí jsou organizace, které přežívají, ty, které mají dobře vyvinuté strategie a vysoce kvalifikované manažery. Výkonné vzdělávací programy mohou pomáhat vedoucím pracovníkům rozvíjet jejich vedoucí a manažerské dovednosti, dát jim příležitost se poučit z osvědčených postupů a vytvořit partnerskou síť s některými z nejúspěšnějších vůdců a společností z celého světa.

Frankfurt School finanční Frankfurt School

Naše portfolio

Naše vzdělávací programy zahrnují místní výuku ve třídě s vysoce kvalifikovanou a zkušenou fakultou, samostudium, školení na internetu a doučování, jakož i mezinárodně uznávané zkoušky a certifikace.

Frankfurt School nabízí širokou škálu oborů bankovnictví

Dodáváme výkonné vzdělání na všech úrovních, od mladých až po vedoucí pracovníky, včetně výkonného vzdělání na úrovni správní rady, v řadě společností nebo institucí z finančního a jiného odvětví.

Zejména v oblasti personalizovaných školních vzdělávacích programů nabízí Frankfurt School širokou škálu služeb:

 • analýza potřeb školení
 • přizpůsobený design vzdělávacího programu
 • zakázková výroba seminárních materiálů a učebnic
 • e-learningové platformy a správa webových školicích programů jménem našich zákazníků

Hlavní programy

Když jste položili základy úspěšné kariéry s bakalářským studiem, dalším krokem je rozvíjet své znalosti a budovat své dovednosti. Na Frankfurt School finanční Frankfurt School

Vyžadují se náročné a intenzivní, vysoce motivované studenty, kteří se zajímají o to, aby se seznámili s klíčovými aspekty financí a bankovnictví ve zkrácené době.

Hlavní body

 • Přednášky a konzultace vedené odborníky z oboru
 • Malé diskusní skupiny
 • Návštěvy finančních institucí
 • Interakce mezi studenty z celého světa
 • Teambuildingové, společenské a sportovní aktivity
 • Kulturní exkurze do Heidelbergu (včetně návštěvy jejich slavného hradu)
 • Vyzkoušet německé jídlo, nápoje a kulturu (včetně prohlídky města s průvodcem)

Místa

Frankfurt

Frankfurt School of Finance & Management

Adresa, 1. řádek
Frankfurt School of Finance & Management
Adickesallee 32-34

60322 Frankfurt, Hesse, Německo
Telefonní číslo
+49 69 1540080

Akreditace