Coburg University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

Profil

Coburg univerzita je veřejná vysoká škola financována z Bavorského státního ministerstva školství, věd a umění. Jako jeho anglickým překladem "Univerzita aplikovaných věd a umění" napovídá, Hochschule se vyznačuje tím, že učí praktické účely a výzkumu, stejně jako silný praktický zaujatost. Jeho filozofie výchovy, je navržen tak, aby svým studentům aplikovat získané teoretické poznatky a metodické know-how k řešení konkrétních problémů ve svojí profesní kariéře. V průběhu studia se studenti na univerzitě Coburg jsou systematicky školeni k rozvoji těchto dovedností. Aby se ujistil, že studenti nikdy ztrácet ze zřetele praktického významu, co se učí, jsou povinni oba na plný úvazek a částečný úvazek fakulty, že jsme získali bohaté zkušenosti ve vedoucích pozicích podnikání a správy.

S výjimkou programů uměleckých souvisejících standardní délka bakalářských studijních programech je sedm semestrů, z nichž jeden je zpravidla v stáži.

Přístup prakticky orientované výuky se projevuje

požadovaná praxe malá velikost tříd, které umožňují individuální pozornost musí být věnována studentům laboratorní a polní práce, simulační hry, projekt zaměřený vzdělávání a exkurze Široká škála se fakultní praktických zkušeností

Několik čísel

Organizace

6 akademickými pracovišti 1 Akademické centrum pro vědy a humanitních vědách 5 vědecké instituce

akademické programy

20 bakalářských programů, včetně 8 duálních programů 16 magisterských programů, včetně 2 Mezinárodní magisterských programů 97 mezinárodní partnerské univerzity

Studenti

5000 studentů (50% žen, 50% mužů) 100 stipendisty 900 absolventů (za rok)

Personální

120 profesoři 2 obdařen profesury 500 zaměstnanců v rámci výuky, výzkumu a správy

Praktické zkušenosti při studiu

Stejně jako nedávné studie o kariéry absolventů vysokých škol ukazují, jen ti, kteří mají v kombinaci teorie s praxí při studiu jsou připraveni na pozitivní start v jejich kariéře.

Na Coburg University všechny bakalářské programy zahrnují požadovanou praxi. Projektové práce - častokrát přes hranice disciplin - je součástí studentského života. A semináře a projekty se společnostmi a sociálními institucemi jsou běžnou součástí našich studijních programů.

Coburg univerzita je v intenzivním kontaktu s profesionály. Kromě toho všichni profesoři museli několik let pracoval ve svém oboru, než byl jmenován na univerzitě. praktická zkušenost profesoři "Dávky studenty, a to zejména ve svých projektech a prací, v nichž musí řešit problémy s vysokým stupněm praktický význam.

Velký obrázek

V samém jádru vědy a vzdělání jsou zvědavost a radost z objevování. Čím širší zorné pole, tím větší je odhalit: The Coburg University pracuje na své části, aby zajistily, že studenti mohou rozvinout do svého plného potenciálu. Akademický Centrum pro vědy a humanitních nabízí širokou škálu přednášek a seminářů v různých akademických oblastech, jako je filozofie, historie, přírodních a humanitních věd a jazyků. Znalci a pravidelně předkládat zprávu o svých oborech. Poznávání kultury - a učení prostřednictvím kultury sám - je něco, co naši studenti udělat v různých iniciativ. Patří mezi ně kulturní nabídku "Pozor Feeling", univerzitní sbor, kabaretní skupinu a debatní společnost.

Interdisciplinární a občan - Coburg cesta

Požadavky studia se zvyšují: Mladí lidé se očekává, že začne studovat dříve, získat velké množství znalostí v krátkém čase a rozvíjet své sociální dovednosti. Podle našeho názoru je to možné pouze v rámci integrovaného modelu. Skupiny studentů z různých programů spolupracují s cílem dokončit interdisciplinární projekty, které jsou integrovány do studijních programů, čímž se zdokonaluje své měkké dovednosti, jako je například komunikace a týmové práce. Naučí se rozpoznat, co je důležité při řešení problémů a efektivně využít své znalosti.

Ve stejné době, individuální podpory studentů se stává stále důležitější. To proto, že přístup k vysokoškolskému vzdělávání je dnes velmi různorodá. Studenti přicházejí na univerzitu s různými silné a slabé stránky: jeden dokončil program odborného vzdělávání, aniž by akademickou přípravu na střední škole, další má základ teoretických znalostí, ale jen málo praktických zkušeností. Pro kompenzaci tohoto, nabízíme našim studentům komplexní individuální poradenské služby. Tento interdisciplinární program s individuální pozornost, kterou poskytuje studentům je základním stavebním kamenem "The Coburg Way". Tento projekt byl plně financována Spolkového ministerstva školství a výzkumu v průběhu několika let.

Pro rodiny s dětmi University

"Jako lidé, musíme rodinnou přívětivosti." Tento aspekt našeho poslání se odráží v certifikátu "Family Friendly University". Jako jeden z prvních univerzit v Německu v roce 2007 Coburg University dostávala základní certifikát od berufundfamilie gGmbH, iniciativy nadace Hertie. Re-audit se konal v roce 2014.

Studenti, učitelé a zaměstnanci jsou rovněž zapojeni do procesu auditu. Téma "Compatibility rodiny a studia nebo práce" je ústředním zájmem Coburg univerzity. Zlepšováním podmínek, jsou rovněž podporovány studenti a univerzitní pracovníci, kteří berou odpovědnost za rodinu. Rodina přívětivost se nejen zaměřen na rodiny s dětmi. Spíše zahrnuje také zvyšující se podíl rodin, které berou odpovědnost za péči příbuzných. Studenti a zaměstnanci dostávají podporu v rodině úřadu univerzity.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Finanční řízení MBA

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2018 Německo Coburg

Program MBA Finanční management je obecný program pro správu s uvedením na základních principech finance, účetnictví a rozpočtovou kontrolu. Tyto oblasti jsou zkoumány: úloha peněžních a finančních trhů, finanční analýzy, [+]

Profil

Program MBA Finanční management je obecný program pro správu s uvedením na základních principech finance, účetnictví a rozpočtovou kontrolu. Tyto oblasti jsou zkoumány: úloha peněžních a finančních trhů, finanční analýza, funkce investičních trhů a rozhodovací techniky (včetně změn chování a informačních nástrojů pro správu), nezbytných pro efektivní řízení firemních zdrojů. Cílem programu je poskytnout studentům se souborem dovedností potřebných pro pozici CFO.

Rostoucí počet německých "skrytých šampiónů" - malých a středních podniků, často rodina vlastnila - s rostoucí mezinárodní obchod a jejich odpovídající příležitostí a problémů je dalším prvkem programu. Kromě teoretických a praktických obsahu programu týkající se úkolů v oblasti finanční společností, velký důraz je kladen na rozvoj studenta sociální kompetence a mezikulturní dovednosti.... [-]


Contact

Hochschule Coburg

Adresa, 1. řádek Friedrich-Streib-Straße 2
96450 Coburg, Bavorsko, Německo
Website http://www.hs-coburg.de/
Telefonní číslo +49 9561 3170