Aachen University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

FH Aachen University of Applied Sciences

FH Aachen University of Applied Sciences byl založen v roce 1971 po sloučení několika technických vysokých škol a center odborného vzdělávání. Tím, že se ohlíží zpět na více než 100 let staré prakticky orientované vzdělávací tradice.

Teorie a praxe jsou úzce spjaty během celého průběhu studia. Úzký vztah s odbornou praxí, že více než 230 profesorů a přibližně 700 zaměstnanci udržovat v oblasti výuky a výzkumu, zaručuje odborně způsobilí a vědecky podložené studium.

Více než 12.000 studentů těžit z toho. FH Aachen University of Applied Sciences jim poskytuje vzdělání prvotřídní v moderní a trendy v oboru a profesí. Zavřít kooperace s regionálními a mezinárodními obchodních podniků, jakož i renomovanými výzkumnými institucemi, jako jsou výzkumná střediska Jülich (FZJ) se odrážejí v kvalitě nabízených kurzů: Na FH Aachen, nové požadavky na pracovní jsou vnímány jako příležitost neustále přizpůsobení a rozbalit osnovy z hlediska obsahu.

V současné době zájemce o studium si mohou vybrat z 53 bakalářských a 22 magisterských studijních programů v technických vědách, obchodních studií a designu. Navíc některé studijní programy jsou nabízeny jako dvou- a navíc z povolání studijních programů.

Přidanou, speciální výhoda FH Aachen University of Applied Sciences je euroregionální umístění Aachen a Jülich, v těsné blízkosti Belgii a Nizozemsku. To mezinárodnost ve výuce a studií je zásadní a jedinečnou vlastností FH Aachen. Umožňujeme našim studentům připravit se na požadavky globalizovaného světa práce a rozvíjet schopnost cross-kulturní spolupráce. Za tímto účelem jsme se podpořit mobilitu našich studentů a vyučujících v průběhu studia a ve společných projektech, jakož i prostřednictvím mezinárodních stupňů ve spolupráci s našimi partnerskými univerzitami. V této době, procento studentů ze zahraničí přidává až do více než 19%.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět Kombinované MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Otevřené hranice mba

Campus forma Kombinované 2 let September 2019 Belgie Eupen Liège Německo Stolberg (Rhineland) + 3 více

Euregional OpenBordersMBA je nabízen v HEC-ULG Lutychu ve spolupráci s FH Aachen a na univerzitě v Hasseltu. [+]

OpenBordersMBA

Euregional OpenBordersMBA je nabízen v HEC-ULG Lutychu ve spolupráci s FH Aachen a na univerzitě v Hasseltu.

Executive MBA pro zkušené manažery

S dohromady více než sto let zkušeností v oblasti akademické obchodní vzdělání, mají FH Aachen, HEC-ULG Lutych a Hasselt University spojily své zkušenosti nabídnout vícejazyčný program, OpenBordersMBA (OBMBA).

Cílem OpenBordersMBA je podpořit vedení stavět na jejich zkušenosti a schopnosti rozvíjet s využitím výhod geografické poloze v rámci Porýní-Meuse Euregio, pokračovat. Účastníci pocházejí hlavně z Německa, Nizozemí a Belgii, ale také ze zemí po celém světě.

... [-]

Videos

Tauch' ein ins BWL-Studium