Přečtěte si oficiální popis

O IPADE

IPADE Business School byla založena v roce 1967 skupinou významných podnikatelů s cílem rozvíjet budoucí vůdce se schopností řídit sociální a ekonomický růst, zakořeněný v osobní integritě, společenské odpovědnosti a globální vizi.

IPADE na první pohled

Dějiny

IPADE Business School byla založena v roce 1967.

Fakulta

Naše 11 akademických oddělení se zabývá výukou účastníků z různých programů IPADE.

Absolventi

Více než 37 000 studentů absolvovalo učebny IPADE Je to vybraná skupina podnikatelů z různých sektorů s různorodými zájmy, které sdílejí IPADE jako uzlový bod; pro IPADE tvoří její absolventi nejdůležitější hodnotu.

Žebříčky

IPADE má vynikající účast v různých mezinárodních i domácích žebříčcích, zveřejněných Financial Times, Forbes a CNN Expansion, které hodnotí a vyhodnocují nejlepší obchodní školy a jejich programy.

Akreditace

Kvalita a důslednost IPADE jí umožnila získat tři mezinárodní akreditace, které jsou uděleny nejvýznamnějším světovým obchodním školám.

Poradní výbor

IPADE Business School podpořila mezinárodní dialog tím, že zapojila dvě nejprestižnější obchodní školy na světě: Harvard Business School a IESE Business School.

Campuses

IPADE má tři hlavní kampusy umístěné v Mexico City, Monterrey a Guadalajara. S cílem uspokojit potřeby komunit v menších městech v rámci země IPADE nabízí také své programy v dočasných satelitních areálech po celém Mexiku.

Metodologie

Pomocí metody případu si účastníci zdokonalují své manažerské dovednosti tím, že provádějí detekci, analýzu a diagnostiku reálných obchodních problémů.

Případová metoda využívá akademické materiály (obchodní případy) založené na skutečných organizačních výzvách, které jsou analyzovány z různých hledisek. Tento proces je rozdělen do tří fází: osobní studium, týmová práce a plenární zasedání vedené odborným profesorem.

Na základě případů a doprovodných technických poznámek získají účastníci potřebné znalosti o základních funkcích řízení podniku. Hostitelé a hostující profesoři poskytují další praktické vstupy, odborné znalosti a životní zkušenosti.

1. Osobní studie

Účastníci využívají své osobní zkušenosti se situací nastíněnou k posouzení problémů ak vytvoření akčního plánu.

2. Týmová práce

Tým účastníků kombinuje jejich osobní a plenární analýzu, aby se rozhodovali, jako by byli představenstvem společnosti.

3. Plenární zasedání

Případ je analyzován pomocí příspěvků celé třídy pod vedením odborného profesora.

Sociální práce

Nadace El Peñón a Colegio Montefalco jsou dvě vzdělávací instituce pro znevýhodněné rodiny žijící ve východním státě Morelos. Obě školy jsou součástí iniciativ IPADE v oblasti sociální odpovědnosti. Oddělení institucionálního rozvoje spojuje účastníky i absolventy se specifickými iniciativami, které školy podporují při podpoře vzdělávání dětí, dospívajících a jejich rodin.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

IPADE Business School

Náš program MBA na plný úvazek má za cíl rozvíjet manažerské dovednosti, jako je týmová práce, vedení, rozhodování, globální vize a schopnost pracovat pod tlakem. ... [+]

Náš program MBA na plný úvazek má za cíl rozvíjet manažerské dovednosti, jako je týmová práce, vedení, rozhodování, globální vize a schopnost pracovat pod tlakem. Pracujeme s metodikou případů, abychom analyzovali, projednali a dospěli k závěru o více než 900 případů během dvou let MBA.

Full-time MBA Program IPADE se vyučuje 100% v angličtině a ve dvou areálech: Mexico City a Monterrey.

IPADE se vyznačuje osobní pozorností a malými skupinami (150 studentů v obou školách).

Proč Ipade?

Celoživotní program MBA je navržen tak, aby rozvíjel dovednosti potřebné pro řešení odpovědnosti vrcholového managementu. Účastníci podstoupí hlubokou transformaci a toto školení vyžaduje dvouletý závazek profesionálního a osobního růstu.... [-]

Mexiko Mexico City Monterrey
Červenec 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

IPADE Campuses