Přečtěte si oficiální popis

Myslí Igniting Change

EGADE Business School v Tecnológico de Monterrey si vybudovala celosvětově uznávanou reputaci jako přední latinskoamerická obchodní vzdělávací instituce, která se zavázala zmocnit všesprůchodné vůdce, kteří vytvářejí sdílenou hodnotu a transformují společnost.

EGADE Business School je postgraduální obchodní škola Tecnológico de Monterrey, pozoruhodná univerzita proslulá řidiči s příslušným vedením v Mexiku a Latinské Americe. Obchodní škola sama o sobě nabízí široké portfolio postgraduálního vzdělávání na různých místech v Latinské Americe. S místy v Mexico City (Santa Fe), Monterrey a Guadalajara , stejně jako výkonné MBA programy v Queretaru . V Jižní Americe je EGADE Business School přítomna v Limě (Peru).

Akademický model a kultura učení vedená inovacemi, světově uznávané programy, významná světová třída, vynikající globální komunita absolventů a přísné zaměření na uplatňování znalostí pro dopady, přispěly k jeho postavení jako nejvýznamnější latinskoameričan obchodní škola několika mezinárodními žebříčkovými organizacemi, včetně QS, Eduniversal, Financial Times a The Economist. Magisterské studijní programy EGADE zahrnují jednoroční MBA v oboru Inovace na plný úvazek

EGADE Business School nabízí inovativní portfolio otevřeného celoživotního učení a přizpůsobené programy pro vedoucí obchodní a organizační vedení. EGADE Business School je členem elitní skupiny pouhých 1% obchodních škol po celém světě, která je držitelem uznávané „ trojité korunycelosvětové akreditace, která uznává excelenci obchodního vzdělávání : Americká asociace vysokých škol a škol (AACSB), Asociace MBA (AMBA) a evropský systém zvyšování kvality (EQUIS). Škola je členem globální sítě pro pokročilé řízení , přední sítě 30 předních obchodních škol z různých regionů, zemí, kultur a ekonomik v různých fázích rozvoje, která se zavázala přispívat prostřednictvím podnikového vzdělávání k řešením hlavních výzvy, které jsou obvykle komplexní a globální.

Co vidíme u našich vůdců

V EGADE Business School věříme, že budoucnost podnikání závisí na vizionářských vůdcích, kteří se odváží zpochybňovat a transformovat svá odvětví prostřednictvím mocných nápadů. Proto s touto filozofií navrhujeme a realizujeme naše celosvětově proslulé postgraduální programy.

Jsme komunita uznávaných inovátorů složená z nadané fakulty, talentovaných studentů, úspěšných absolventů, významných obchodních vůdců a mezinárodních akademických partnerů, kteří se věnují mocné myšlence: MINDS IGNITE CHANGE.

Uznání na světové úrovni v prestižním žebříčku

121935_qs-logo.png

# 1 Business School ve výzkumu Latinské Ameriky

QS Global 250 Business School Pořadí 2017

# 1 EGADE MBA v Latinské Americe

Globální MBS Ranking Latinské Ameriky 2018-2019

# 1 MBA na plný úvazek v Mexiku a Latinské Americe

QS Global MBA Rankings 2020

# 1 Inženýr v oblasti financí v Mexiku a Latinské Americe

QS Global MBA Rankings 2020

121936_eduniversal-logo.png

Obchodní škola č. 1 v Latinské Americe

Ranking Eduniversal Business School 2008-2018, kategorie „5 Palmes of Excellence“

# 1 EGADE MBA v Latinské Americe

Eduniversal Best Masters Ranking General Management 2016–2019

# 1 Master in Finance v Latinské Americe

Eduniversal Best Masters Ranking Corporate Finance 2011-2019

# 1 Postgraduální diplom z energetického managementu v Latinské Americe

Eduniversal Best Masters Ranking Energy and Natural Resources 2018-2019

121937_ft-logo.png

# 1 Global OneMBA v Latinské Americe a # 36 po celém světě

Financial Times Executive MBA Ranking 2017–2018

Trojitá koruna globální akreditace

EGADE Business School získala trojnásobnou korunu mezinárodní akreditace jménem tří nejvlivnějších organizací v globálním obchodním vzdělávání: AACSB, AMBA a EQUIS. Pouze 1% obchodních škol po celém světě, jako je EGADE, získalo trojnásobnou korunu mezinárodní akreditace AACSB, EQUIS a AMBA.

121940_triple-crown-egade2.jpg

Vynikající globální dosah

EGADE Business Schools dluží více než 50 mezinárodních akademických partnerství s předními univerzitami a obchodními školami pro duální a společné studijní programy , což představuje různé příležitosti k získání mezinárodních certifikací a také možnost studia na různých kontinentech. Tato partnerství jsou také nezbytná pro naše programy rozvoje fakult a pomáhají při propagaci mezinárodních akademických projektů a výzkumu.

Co odlišuje EGADE?

  • Aktivní podnikatelské myšlení

Jednou z hlavních hodnot společnosti EGADE je povzbuzovat inovativní vůdce v rámci kultury podnikání, která se stala výrazným obchodem jejích vynikajících studentů a absolventů.

  • Naše globální vize a zkušenosti

Klíčovým rozlišovatelem v EGADE je jeho proslulé globální zaměření a dosah. Díky partnerství s nejprestižnějšími univerzitami a obchodními školami po celém světě poskytuje EGADE svým lídrům, studentům a vedoucím pracovníkům jedinečný přístup a zkušenosti týkající se budoucnosti globálních podniků.

  • Významná mezinárodní fakulta

Hlavním rysem akademické zkušenosti EGADE je přítomnost celosvětově uznávaných členů fakulty, kteří jsou současnými i bývalými řediteli, konzultanty, publikovanými autory a výzkumníky. Tato fakulta přináší své rozsáhlé odborné znalosti do třídy, která transformuje naše vyučování, výzkum a myšlení do smysluplného a vlivného vzdělávání.

  • Inovativní akademický model

Odbornost vynikajících učitelů spolu s vedoucími vedoucími pracovníky v našich akademických programech vede k ideální rovnováze mezi teoretickými a praktickými znalostmi. Našim studentům připravujeme na úspěšnou kariéru spárováním toho, co se učí ve třídě, se skutečnými obchodními zkušenostmi, kde je teorie okamžitě uvedena do praxe.

  • Vyvážený a flexibilní formát

Naše exekutivní programy a magisterské programy na částečný úvazek, které byly navrženy pro studenty, kteří pracují na plný úvazek, poskytují správnou rovnováhu mezi studiem, prací a osobními závazky. Naším cílem je, aby naši studenti dosáhli osobních i profesionálních úspěchů.

  • Pozoruhodné akademické vedení

Pokud jde o přední obchodní vzdělání, EGADE je # 1 obchodní škola v Latinské Americe z několika důvodů. Relevance a inovace našich akademických programů podporují nejen celosvětově renomovaná hodnocení, ale i přední světové akreditační asociace.

Více informací o programech EGADE zde a připojte se školou na LinkedIn , Twitter , YouTube a Facebook.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

EMBA

EGADE Business School

Investujte do světové MBA Executive MBA, která vás připraví na vyšší vedoucí příležitosti a spojí vás s výkonnou globální sítí. ... [+]

Zdvojnásobte transformaci svého vedení. Zdvojnásobte svůj dopad na kariéru.

Dva tituly MBA za pouhých 15 měsíců. EGADE - WP Carey Executive MBA, jedinečná dvoustupňová spolupráce mezi dvěma vysoce uznávanými obchodními školami, byla navržena tak, aby zajistila mimořádnou zkušenost s výkonným vzděláváním pro ty světové vedoucí firmy, kteří chtějí urychlit své trajektorie na úrovně C-Suite. Tato výkonná MBA se zaměřením na globální Ameriku se snaží připravit vůdce, kteří zvýší konkurenceschopnost Severní Ameriky.

Studenti tohoto programu absolvují titul z EGADE Business School a WP Carey School of Business. EGADE - WP Carey Executive MBA představuje kariéru, která předefinuje příležitost inovovat, vést a ovlivňovat prostřednictvím jedinečného globálního vzdělávacího zážitku.... [-]

Mexiko Mexico City
Srpen 2020
Angličtina
Kombinované
15 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Global MBA

EGADE Business School

Prestižní program Global OneMBA poskytuje výkonným studentům všechny nástroje k úspěšnému vedení v komplexním globálním prostředí a jejich organizaci mimo rámec. ... [+]

Opravdu globální výkonná MBA

Globální OneMBA je mezinárodní program MBA pro výkonné manažery, který každoročně sdružuje kolem 100 vedoucích pracovníků z různých manažerských a kulturních prostředí a více než 1100 absolventů po celém světě. Prestižní program Global OneMBA poskytuje výkonným studentům všechny nástroje k úspěšnému vedení v komplexním globálním prostředí a jejich organizaci mimo rámec.

Formát

Formát na částečný úvazek určený pro vedoucí pracovníky na vysoce poptávaných pozicích s třídami jednou měsíčně, které také zahrnují:

V každé partnerské škole se konají čtyři týdenní globální rezidenceCelosvětově koordinované kurzy s globálními týmy Doba trvání 21 měsíců Příjem programu září Jazyk Angličtina Pět škol, čtyři kontinenty, jedna velká budoucnost... [-]
Mexiko Mexico City Monterrey Guadalajara
Září 2020
Angličtina
Kombinované
21 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MBA

EGADE Business School

MBA v globálním podnikání a strategii je duální a globální program MBA vytvořený ve spolupráci s Belk College of Business na University of North Carolina v Charlotte (UNC ... [+]

Duální titul ze dvou nejvyšších obchodních škol bez přemístění

MBA v globálním podnikání a strategii je duální a globální program MBA vytvořený ve spolupráci s Belk College of Business na University of North Carolina v Charlotte (UNCC), úspěšné partnerství mezi dvěma prestižními obchodními školami zaměřené na vzdělávání globální vůdci.

Vaše šance opravdu předefinovat vaši kariéru

MBA v globálním podnikání

Tato globální MBA připravuje vedoucí pracovníky na praxi v multikulturním prostředí se schopností definovat a provádět obchodní strategie, které generují konkurenční výhody v globálních organizacích. Program vytváří ideální prostředí pro interakce, otevřenou diskusi a vzájemné obohacení vůdčích schopností potřebných v organizacích po celém světě.... [-]

Mexiko Monterrey
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1.5 - 2.5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
EGADE Business School

EGADE MBA je inovativní program s celosvětovým uznáním, navržený přední obchodní školou v Latinské Americe a akreditovaný Asociací MBA pro jeho vysoké standardy kvality a ... [+]

MBA pro vizionářské vůdce a hráče na změnu her

V našem rychle se rozvíjejícím globálním kontextu je prvořadé mít komplexní pochopení toho, jak zodpovědně vést a přeměnit organizaci na výnosný a úspěšný podnik.

EGADE MBA je inovativní program s celosvětovým uznáním, navržený přední obchodní školou v Latinské Americe a akreditovaný Asociací MBA pro jeho vysoké standardy kvality a bezkonkurenční zkušenosti svých studentů a absolventů. Tento kurikulum je zaměřeno na vedoucí, kteří jsou připraveni postoupit svou roli na střední a nejvyšší manažerské pozice na další úroveň.

Formát

Lockstep s dvěma možnostmi plánu:... [-]

Mexiko Mexico City Monterrey Guadalajara Santiago de Querétaro Peru Lima  + 3 Více
Duben 2020
Angličtina,španělština
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
EGADE Business School

Full-time MBA v inovacích ... [+]

Vytvořit. Inovovat. Vést. Jeden rok promění vše.# 1 program v Mexiku

Globální hodnocení MBS na plný úvazek v roce 2020

Full-time MBA v inovacích

Formát Plný úvazek Doba trvání 1 rok Umístění Mexico City Příjem programu září Jazyk Angličtina Váš transformační rok na EGADE Business School

V průběhu celého roku, buď prostřednictvím inovačních laboratoří, specializovaných workshopů nebo v rámci zážitků z učení v oblasti cestování, je program navržen tak, aby trvale posiloval každou inovační a podnikatelskou způsobilost takovým způsobem, který usnadní vaše začlenění do společnosti nebo vaše schopnosti vytvářet a růst. podnik zrychleně.... [-]

Mexiko Mexico City
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Minds Igniting Change

Adresa, 1. řádek
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 Mexico City, Mexico City, Mexiko
Adresa, 1. řádek
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 Monterrey, Nuevo Leon, Mexiko
Adresa, 1. řádek
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 Guadalajara, Jalisco, Mexiko