Přečtěte si oficiální popis

Jste zavázala k dosažení své vzdělávací a profesní cíle?

CasaEducation vám dává možnost zapsat některý z on-line programy, které nabízí jeden z nejlepších a nejznámějších britských univerzit. Studenti nemusí snižování počtu pracovních míst a přesunout do Velké Británie. Je velmi flexibilní a pohodlné, bez kompromisů na služby a kvalitu. Vše, co to vyžaduje, je zařízení a přístup k internetu. Stupně jsou 100% Britové. On-line platforma je jednoduchý na používání, přístupné z kterékoli části světa.

Naše hodnoty

Dosáhnout: Naším cílem je pomoci vám dosáhnout vašich cílů pomocí flexibilních programů na míru tak, aby vyhovovaly individuálním potřebám Proveďte: Použití vysoké standardní vybavení provádět a rozvíjet své znalosti Pokrok: Zlepšit a podporovat novou generaci globálních obchodních lídrů

Naše vize

CasaEducation a Edinburgh Napier University jsou partnery pro zlepšení kariéru tím, že poskytuje nejlepší on-line a off-line vzdělávací zkušenosti s bezkonkurenční odhodlání k úspěchu studenta.

Naše poslání

CasaEducation se zaměřuje na poskytování inovativních vysokoškoláka, absolvent, a pokračující profesionální on-line a off-line vzdělávání ve spolupráci s Edinburgh Napier University (Velká Británie).

Programy nabízené vzdělávací praxi s příležitostí k prodeji, zlepšit, nebo změnit kariéru v dnešní rozmanité globální společnosti.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí: