Přečtěte si oficiální popis

KDO JSME?

Tato instituce byla postavena skupinou globálních pedagogů se zkušenostmi po celém světě. Poté, co jsme byli svědky neustálých změn, kterým čelíme podnikání a hlavní příčinu tradičního vzdělávání, jsme se rozhodli jednat. Tato instituce byla navržena a je vedena vášnivými pedagogy se zkušenostmi z nejvyšších univerzit po celém světě, jako jsou Stanford a Pace University v USA, University of Liverpool a Londýnská škola podnikání a financí ve Velké Británii, University of International Business and Economics a Beijing University v Číně, v Grenoble Graduate School of Business ve Francii, U21 Global University v Singapuru, Univerzitě odborných studií v Ghanu, na univerzitě Chulalongkorn v Thajsku a mnoha dalších špičkových institucích v příslušných regionech.

Individuální celostní vývoj

TRANSCONTINENTÁLNÍ INSTITUT VYSOKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

Integrační vzdělávací cestu integrujeme individuálním plánem rozvoje . Začíná to od prvotní registrace žáka v naší instituci a neustále se vyvíjí prostřednictvím každého modulu. Některé vědomé vývoje zahrnují emoční inteligenci, důvěru a inovační schopnosti. Před zahájením modulu, vaši profesoři integrují vaše osobní rozvojové potřeby do procesu učení předtím, než vstoupíte do první třídy. Nikdy nezačínáte jako neznámá osoba, která je součástí seznamu studentů. Náš integrovaný systém individuálního holistického vývoje zrychluje dynamiku vašeho vývoje při postupu v každém modulu.

VS.

JINÉ UNIVERZITY

Integrovaný rozvoj studentů není přítomen ve většině vysokých škol, a to je mnohem méně holistický vývoj. Profesoři začínají každý modul a vidí studenty jako "prázdnou břidlici" , aniž by si uvědomovali jakékoliv jedinečné vývojové potřeby nebo cíle každého studenta. Váš vývoj obvykle začíná od "0" s každým semestrem.

Články a publikace

Rozvíjet správné dovednosti efektivně
Jak můžete překročit svůj potenciál?
Tři způsoby, jak dosáhnout loajality zaměstnanců a udržet své nejvýkonnější výkony odchodu

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Transcontinental Institution Of Higher Education

Nezapomenutelný!!! Nejen s transformačními zkušenostmi, ale také se vším, co se naučíte. Na rozdíl od tradičního vzdělávání, kde zapomenete většinu toho, co se naučíte, o ... [+]

PŘEHLED PROGRAMU

MBA kurz je určen pro vůdce, kteří mají vášeň pro inovace, touhu udělat hluboký rozdíl, a neúnavný disk pro úspěch. Pokud máte některou z těchto tří vlastností, tento kurz vás bude pohánět jako nic, co jste kdy zažili. V rámci osvědčeného rámce pro rozvoj výkonného vzdělávání nabízí design kurikula bezkonkurenční strategické zaměření na váš růst jako integrovaný jedinec z pohledu více inteligence. Tento kurz, navržený celosvětově uznávanými odborníky v různých oblastech podnikání, vám umožní integrovat vaše profesní odpovědnosti s výkonnou vzdělávací zkušeností s měřitelným úspěchem v mnoha oblastech zájmu, jako je emoční inteligence a inovativnost.... [-]

Malta Mosta
Přihlašování započato
Kombinované
16 - 21 měsíců
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

Explore the myth of Knowledge=Power