Přečtěte si oficiální popis

KDO JSME?

Tato instituce byla postavena skupinou globálních pedagogů se zkušenostmi po celém světě. Poté, co jsme byli svědky neustálých změn, kterým čelíme podnikání a hlavní příčinu tradičního vzdělávání, jsme se rozhodli jednat. Tato instituce byla navržena a je vedena vášnivými pedagogy se zkušenostmi z nejvyšších univerzit po celém světě, jako jsou Stanford a Pace University v USA, University of Liverpool a Londýnská škola podnikání a financí ve Velké Británii, University of International Business and Economics a Beijing University v Číně, v Grenoble Graduate School of Business ve Francii, U21 Global University v Singapuru, Univerzitě odborných studií v Ghanu, na univerzitě Chulalongkorn v Thajsku a mnoha dalších špičkových institucích v příslušných regionech.

Individuální celostní vývoj

TRANSCONTINENTÁLNÍ INSTITUT VYSOKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

Integrační vzdělávací cestu integrujeme individuálním plánem rozvoje . Začíná to od prvotní registrace žáka v naší instituci a neustále se vyvíjí prostřednictvím každého modulu. Některé vědomé vývoje zahrnují emoční inteligenci, důvěru a inovační schopnosti. Před zahájením modulu, vaši profesoři integrují vaše osobní rozvojové potřeby do procesu učení předtím, než vstoupíte do první třídy. Nikdy nezačínáte jako neznámá osoba, která je součástí seznamu studentů. Náš integrovaný systém individuálního holistického vývoje zrychluje dynamiku vašeho vývoje při postupu v každém modulu.

VS.

JINÉ UNIVERZITY

Integrovaný rozvoj studentů není přítomen ve většině vysokých škol, a to je mnohem méně holistický vývoj. Profesoři začínají každý modul a vidí studenty jako "prázdnou břidlici" , aniž by si uvědomovali jakékoliv jedinečné vývojové potřeby nebo cíle každého studenta. Váš vývoj obvykle začíná od "0" s každým semestrem.

Články a publikace

Rozvíjet správné dovednosti efektivně
Jak můžete překročit svůj potenciál?
Tři způsoby, jak dosáhnout loajality zaměstnanců a udržet své nejvýkonnější výkony odchodu

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Transcontinental Institution Of Higher Education

Nezapomenutelný!!! Nejen s transformačními zkušenostmi, ale také se všemi, co se učíte. Na rozdíl od tradičního vzdělávání, kde zapomenete většinu z toho, co se naučíte, ... [+]

PŘEHLED PROGRAMU

Výkonný kurz MBA je určen pro vůdce, kteří mají vášeň pro inovace, touhu dělat hluboké rozdíly a neúnavné úsilí o úspěch. Pokud máte některou z těchto tří charakteristik, tento kurz vás pohne jako nic, co jste kdy zažili. V rámci osvědčeného rámce vývoje výkonných pracovníků nabízí návrh učebních osnov bezkonkurenční strategické zaměření na váš růst jako integrovaný člověk z perspektivy více inteligencí. Projekt je navržen světově uznávanými odborníky z různých oborů podnikání a umožňuje vám integrovat své profesní zodpovědnosti s výkonným vzdělávacím zážitkem s měřitelným úspěchem v mnoha oblastech zájmu, jako je emoční inteligence a inovativnost.... [-]

Malta Mosta
Přihlašování započato
Kombinované
16 - 21 měsíců
Online forma
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Explore the myth of Knowledge=Power