Přečtěte si oficiální popis

London School of Commerce Malta

Součástí londýnské obchodní školy (UK) skupiny vysokých škol ve sdružení s University of Bedfordshire

Malta Campus

London School of Commerce Malta nabízí atraktivní centrální poloha na nádherném místě na okouzlujícím ostrově Malty, kde angličtina je jedním z dvou oficiálních národních jazyků a široce mluvená všemi místními obyvateli. Areál LSC Malta je vybaven všemi zařízeními potřebnými pro pozitivní učení, včetně Wi-Fi v celém areálu, dobře zásobené a vybavené knihovny a rekreačních oblastí.

Knihovní fond LSC Malta se skládá z půjčky a referenční sbírky všech klíčových textů a doporučených čtení. K dispozici je také sbírka odkazů na studijní dovednosti a metodologie výzkumu. Navíc studenti budou mít plný přístup k více než 70 000 textům dostupným elektronicky prostřednictvím online knihovny LSC.

Moderní zařízení společnosti LSC Malta a komplexní vzdělávací zdroje vám poskytnou správné nástroje pro plynulý pokrok ve studiu a zároveň rozvíjejí znalosti a odborné znalosti nezbytné pro kariéru v mezinárodním podnikání. LSC Malta je hrdá na to, že její pedagogická fakulta zahrnuje významné profesory, výzkumné pracovníky a vysoce kvalifikované profesionální akademiky.

Výhody LSC Malta

Areál se nachází v blízkosti historického města Valletta, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, av blízkosti hlavního dopravního uzlu na ostrově, stejně jako množství historických památek, nákupních center, rekreačních zón a zábavních míst .

Na LSC Malta budete ponořeni do skutečně rozmanitého prostředí tvořeného studentskou populací, která je tavícím hrnečkem národností a kultur, takže vaše vzdělání je skutečně formativní zkušenost, která překračuje základní akademické úspěchy.

LSC Malta je licencována jako vysokoškolský institut (číslo licence 2014-FHI-025).

Klíčové benefity

  • Získejte globálně uznávaný titul
  • Příležitost převést kredity do (UK) za účelem získání britského titulu MBA
  • Extrémně konkurenční poplatky za kurz, splatné v pružných splátkách
  • Studovat a žít v jedinečném prostředí anglicky mluvící země Středomoří
  • Renomovaná mezinárodní fakulta
  • Využijte moderní, plně vybavený areál v centrální lokalitě
  • Přístup k 70 000 online studijním materiálům
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Global MBA

London School of Commerce Malta

Kurz MBA je zaměřen na ambiciózní odborníky v oblasti řízení obchodu, kteří hledají cenově dostupný a efektivní způsob, jak prosazovat svou kariéru. Program je vyučován n ... [+]

PožadavkyBakalářský titul z uznávané univerzity s dobrými známkami (měl by být ekvivalentní bakalářskému titulu UK (Hons))Měla by mít alespoň 21 letMinimální anglická jazyková kompetence v CEFR B2. Studenti, kteří nemají požadované anglické schopnosti, jsou schopni studovat kurzy akademické angličtiny pro přednášky.

Kurz MBA je zaměřen na ambiciózní odborníky v oblasti řízení obchodu, kteří hledají cenově dostupný a efektivní způsob, jak prosazovat svou kariéru. Program je vyučován na vhodném modulárním základě, ideální pro rušné manažery, a to jak lokálními, tak lokálními

návštěva lektorů proslulých v různých oblastech mezinárodního obchodu. Kurz probíhá na částečný úvazek. Studenti se očekávají, že navštěvují celý víkend vyučovaných modulů každých šest až osm týdnů a doplní je o osobní studium, přípravu a studium.... [-]

Malta Floriana
Září 2019
Denní studium
Kombinované
12 - 18 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Inauguration of LSC Malta

Study at LSC Malta

Student from Morocco