London School of Commerce Malta

Úvod

Read the Official Description

London School of Commerce Malta

Součástí London School of Commerce (UK) Skupina vysokých škol v souvislosti s Anglia Ruskin University

Malta Campus

London School of Commerce Malta nabízí atraktivní centrálně umístěný areál v ohromující umístění na kouzelném ostrově Malta, kde je angličtina jedním ze dvou oficiálních národních jazyků a široce mluvený všech místních obyvatel. Školní areál LSC Malta je vybavena všechna zařízení potřebných pro pozitivní zkušenost s učením, včetně Wi-Fi v celém areálu, dobře zásobené a vybavenou knihovnu a rekreačních oblastech.

LSC Malta Knihovní fond se skládá z úvěru a referenční sbírce všech klíčových textů a doporučené četby. Sbírka studijních dovedností a výzkumných metodik referencí jsou také k dispozici. Kromě toho mohou studenti budou mít plný přístup k dostupným více než 70.000 textů elektronicky prostřednictvím LSC je online knihovny.

LSC Malta je moderní zařízení a komplexní výukové zdroje vám poskytne správné nástroje k pokroku hladce ve svých studiích, a zároveň rozvíjet znalosti a zkušenosti potřebné pro kariéru v mezinárodním obchodě. LSC Malta je hrdý na to, že jeho pedagogické fakultě zahrnuje významných profesorů, výzkumných pracovníků a vysoce kvalifikovaných profesionálních akademiků.

Výhody LSC Malta

Areál se nachází v blízkosti historického města Valletta, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, a ve snadném dosahu hlavního dopravního uzlu ostrova, stejně jako množství historických památek, nákupních center, rekreačních zón a zábavních místech ,

U LSC Malty budete ponoří do skutečně rozmanitém prostředí skládá ze studentské populace, která je tavící kotlík národností a kultur, aby vaše vzdělání skutečně formativní zkušenost přesahuje jádra akademický úspěch.

LSC Malta je licencován jako vzdělávacím institutem Higher (licenční číslo 2014-FHI-025).

Hlavní výhody

Získat celosvětově uznávané stupně Možnost převést kredity na Anglia Ruskin University (UK) za účelem získání stupeň British MBA Extrémně konkurenční kurzovné, splatné v pružných splátkách Studie a žít v jedinečném prostředí s anglicky mluvící středomořské země Proslulý mezinárodní fakulty Těžit z moderní, plně vybavenou areálu v centru města Přístup přes 70.000 on-line studijní materiály

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration (MBA)

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Malta Floriana

Master of Business Administration (MBA) přitahuje lidi z celé řady vědních disciplín. [+]

Master of Business Administration (MBA) přitahuje lidi z celé řady vědních disciplín.

Základní kurzy v rámci programu MBA jsou navrženy tak, aby seznámit studenty s různými oblastmi podnikání, jako je účetnictví, finance, marketing, řízení lidských zdrojů a strategického řízení. Studenti v programu MBA mají také na výběr specializovaných volitelných před zahájením velkého projektu.

Tento kurz vede k titul MBA uděluje London School of Commerce Malty. Je akreditována na úrovni 7 v maltském rámce kvalifikací. Toto je mezinárodně uznáván jako ekvivalent UK Masters úrovni 7 a úroveň evropského rámce kvalifikací 7.

Studenti, kteří absolvují první a druhá semestrů budou mít možnost převést své kredity na Anglia Ruskin University pro jejich posledního semestru. Pokud se úspěšně dokončit své klauzurní pak dostanou svůj titul MBA z Anglia Ruskin University (UK).... [-]


Videos

Inauguration of LSC Malta