Přečtěte si oficiální popis

London School of Commerce Malta

Součástí londýnské obchodní školy (UK) skupiny vysokých škol ve sdružení s University of Bedfordshire

Malta Campus

London School of Commerce Malta nabízí atraktivní centrální poloha na nádherném místě na okouzlujícím ostrově Malty, kde angličtina je jedním z dvou oficiálních národních jazyků a široce mluvená všemi místními obyvateli. Areál LSC Malta je vybaven všemi zařízeními potřebnými pro pozitivní učení, včetně Wi-Fi v celém areálu, dobře zásobené a vybavené knihovny a rekreačních oblastí.

Knihovní fond LSC Malta se skládá z půjčky a referenční sbírky všech klíčových textů a doporučených čtení. K dispozici je také sbírka odkazů na studijní dovednosti a metodologie výzkumu. Navíc studenti budou mít plný přístup k více než 70 000 textům dostupným elektronicky prostřednictvím online knihovny LSC.

Moderní zařízení společnosti LSC Malta a komplexní vzdělávací zdroje vám poskytnou správné nástroje pro plynulý pokrok ve studiu a zároveň rozvíjejí znalosti a odborné znalosti nezbytné pro kariéru v mezinárodním podnikání. LSC Malta je hrdá na to, že její pedagogická fakulta zahrnuje významné profesory, výzkumné pracovníky a vysoce kvalifikované profesionální akademiky.

Výhody LSC Malta

Areál se nachází v blízkosti historického města Valletta, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, av blízkosti hlavního dopravního uzlu na ostrově, stejně jako množství historických památek, nákupních center, rekreačních zón a zábavních míst .

Na LSC Malta budete ponořeni do skutečně rozmanitého prostředí tvořeného studentskou populací, která je tavícím hrnečkem národností a kultur, takže vaše vzdělání je skutečně formativní zkušenost, která překračuje základní akademické úspěchy.

LSC Malta je licencována jako vysokoškolský institut (číslo licence 2014-FHI-025).

Klíčové benefity

  • Získejte globálně uznávaný titul
  • Příležitost převést kredity do (UK) za účelem získání britského titulu MBA
  • Extrémně konkurenční poplatky za kurz, splatné v pružných splátkách
  • Studovat a žít v jedinečném prostředí anglicky mluvící země Středomoří
  • Renomovaná mezinárodní fakulta
  • Využijte moderní, plně vybavený areál v centrální lokalitě
  • Přístup k 70 000 online studijním materiálům
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Global MBA

London School of Commerce Malta

Kurz MBA je zaměřen na ambiciózní odborníky v oblasti řízení obchodu, kteří hledají cenově dostupný a efektivní způsob, jak prosazovat svou kariéru. Program je vyučován n ... [+]

PožadavkyBakalářský titul z uznávané univerzity s dobrými známkami (měl by být ekvivalentní bakalářskému titulu UK (Hons))Měla by mít alespoň 21 letMinimální anglická jazyková kompetence v CEFR B2. Studenti, kteří nemají požadované anglické schopnosti, jsou schopni studovat kurzy akademické angličtiny pro přednášky.

Kurz MBA je zaměřen na ambiciózní odborníky v oblasti řízení obchodu, kteří hledají cenově dostupný a efektivní způsob, jak prosazovat svou kariéru. Program je vyučován na vhodném modulárním základě, ideální pro rušné manažery, a to jak lokálními, tak lokálními

návštěva lektorů proslulých v různých oblastech mezinárodního obchodu. Kurz probíhá na částečný úvazek. Studenti se očekávají, že navštěvují celý víkend vyučovaných modulů každých šest až osm týdnů a doplní je o osobní studium, přípravu a studium.... [-]

Malta Floriana
September 2019
Denní studium
Kombinované
12 - 18 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Inauguration of LSC Malta

Study at LSC Malta

Student from Morocco

London School of Commerce Malta
Adresa, 1. řádek
Floor 3, Europa Centre, St. Anne Street
FRN9020 Floriana, Malta
Website
Telefonní číslo
+356 2122 6200