Přečtěte si oficiální popis

UNITAR mezinárodní univerzita

UNITAR International University ( UNITAR ), založená v roce 1997, je vizionářská a dobře řízená instituce, známá jako první virtuální univerzita v jihovýchodní Asii a jedna z průkopnických soukromých univerzit v Malajsii.

Naše programy jsou nabízeny v našem hlavním kampusu v městské Kelana Jaya a na 11 dalších nezávislých areálech rozšířených po celé Malajsii. Disponujeme 36 akademickými programy, od nadačních, diplomových a bakalářských až po postgraduální magisterské a doktorské. Jsme hrdí na to, že jsme se věnovali akademickým činnostem na různých fakultách a školách, jako je například Business

Od počátku jsme se snažili o inovativní učení, kde technologie doplňuje lidskou interakci na silné vzdělávací platformě. Naše snaha o cenově dostupné a kvalitní vzdělávání v konvenčních i vzdálených učebních režimech trvá dodnes a je zakotvena v našem UNITAR vzdělávacím jádru ("UNIEC"), které splňuje špičkové potřeby vzdělávání ve 21. století.

Vysoká škola UNITAR

Založena v roce 2016, UNITAR College slouží jako sesterská instituce pro UNITAR International University a je založena jako podavač pro Univerzitu. V současné době UNITAR College nabízí certifikované programy v oblasti obchodu a pohostinství. V budoucnu nabízíme diplomové programy a programy spolupráce se zahraničními univerzitami.

Programy UNITAR College jsou navrženy tak, aby zahrnovaly „zážitkové učení“

UNITAR College poskytuje Pathway k jasnější budoucnosti studentům, kteří chtějí dosáhnout mezinárodního titulu za dostupné náklady. Globální uznání a mezinárodní standardy osnov programu poskytnou absolventům lepší pracovní příležitosti.

Naše ambice

Zaměřeno na naši vizi. Zavázán k naší misi.

Naše vize

Chcete-li být vedoucí inovativní sociální vědy University.

Mise

  • Zvětšit přístup k učení
  • Pěstovat zdravé absolventy
  • Vytvoření udržitelného podnikání

Senát

Univerzitní senát je nejvyšším akademickým orgánem UNITAR International University ( UNITAR ), s výhradou ustanovení Ústavy a stanov a nařízení univerzity. Univerzitní senát má kontrolu a obecný směr výuky, výzkumu a zkoušek a pravomoci udělovat certifikáty, diplomy a stupně.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

UNITAR

Master of Business Administration vybavuje dnešní držitele titulů znalostmi a vůdcovskými dovednostmi potřebnými ve vyšších rolích managementu. Předměty pokrývající témat ... [+]

Přehled

Master of Business Administration vybavuje dnešní držitele titulů znalostmi a vůdcovskými dovednostmi potřebnými ve vyšších rolích managementu. Předměty pokrývající témata, jako je konkurenční zpravodajství, jsou vyváženy korporátní etikou a poskytují absolventům schopnost zapojit se do náročných firemních prostředí s principem a integritou.

Požadavky na vstup do programu

Musíte splňovat následující požadavky, aby bylo možno uvažovat o vstupu do magisterského programu UNITAR :

Bakalářský titul (úroveň 6, KKM) s minimálním CGPA 2,50 nebo jeho ekvivalent, který byl přijat Senátem univerzity; NEBOBakalářský titul (úroveň 6, KKM) nebo jeho ekvivalent, ale nesplňující CGPA ve výši 2,50, může být přijat s podmínkou minimálně pěti (5) let praxe v příslušném oboru; NEBODalší kvalifikace uznané malajskou vládou.Struktura kurzu... [-]
Malajsie Selangor
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
3-01A Level 2, Tierra Crest, Jalan SS6/3, Kelana Jaya, 47301, Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan, Malaysia.
48200 Selangor, Selangor, Malajsie