UNITAR

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

UNITAR mezinárodní univerzita

UNITAR International University ( UNITAR ), založená v roce 1997, je vizionářská a dobře řízená instituce, známá jako první virtuální univerzita v jihovýchodní Asii a jedna z průkopnických soukromých univerzit v Malajsii.

Naše programy jsou nabízeny v našem hlavním kampusu v městské Kelana Jaya a na 11 dalších nezávislých areálech rozšířených po celé Malajsii. Disponujeme 36 akademickými programy, od nadačních, diplomových a bakalářských až po postgraduální magisterské a doktorské. Jsme hrdí na to, že jsme se věnovali akademickým činnostem na různých fakultách a školách, jako je například Business

Od počátku jsme se snažili o inovativní učení, kde technologie doplňuje lidskou interakci na silné vzdělávací platformě. Naše snaha o cenově dostupné a kvalitní vzdělávání v konvenčních i vzdálených učebních režimech trvá dodnes a je zakotvena v našem UNITAR vzdělávacím jádru ("UNIEC"), které splňuje špičkové potřeby vzdělávání ve 21. století.

Naše aspirace

Zaměřeno na naši vizi. Zavázán k naší misi.

Naše vize

Chcete-li být vedoucí inovativní sociální vědy University.

Mise

  • Zvětšit přístup k učení
  • Pěstovat zdravé absolventy
  • Vytvoření udržitelného podnikání

Senát

Univerzitní senát je nejvyšším akademickým orgánem UNITAR International University ( UNITAR ), s výhradou ustanovení Ústavy a stanov a nařízení univerzity. Univerzitní senát má kontrolu a obecný směr výuky, výzkumu a zkoušek a pravomoci udělovat certifikáty, diplomy a stupně.

Místa

Selangor

Adresa, 1. řádek
3-01A Level 2, Tierra Crest,
Jalan SS6/3, Kelana Jaya,
47301, Petaling Jaya,
Selangor Darul Ehsan, Malaysia.

48200 Selangor, Selangor, Malajsie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium