Linton University College

Úvod

Read the Official Description

Kolej Universiti Linton (KUL) je dynamická a rychle rostoucí vyšší vzdělání instituce Malajsie, Dříve známý jako kolej Linton, KUL zahájila svou činnost v Ipoh, Malaysia 28 let ago.With akvizici Kolej Linton ze strany Legenda Education Group (LEG) v roce 2005, její operace byly přesunuty do Mantin kampusu v Negeri Sembilan. Přechod na Mantin byla dokončena do konce září 2005.

v roce 2010 KUL byl inovován z vysoké školy do stavu University College. Vysoká škola touha být jedním z center vzdělávací v Malajsii je pravda, když KUL byl pozván ministerstva pro vysokoškolské vzdělávání Malajsii upgrade stav z vysoké školy na University College dne 22. března 2010 Zřízení slavnostní příležitosti Linton University College byl držen na svém areálu v Bandar Universiti Teknologi Legenda, Mantin, Negeri Sembilan a byl celebroval YB Dato 'Seri Mohamed Khaled bin Nordin, ministryně vysokého školství Malajsii.

Od skromných začátku, KUL Nyní se ukázalo jako jeden z největších soukromých vysokých vzdělávacích institucí v Malajsii a je rychle kupředu v dosažení jeho touhu, aby se stal jedním z nejuznávanějších center akademické kvality a to nejen v Malajsii, ale také v regionu.

Od svého založení, více než 22.000 studentů absolvoval KUL, V současné době, KUL má více než 4700 studentů. Z tohoto počtu asi 60% z nich jsou zahraničních studentů z 62 zemí, počítaje v to Čínská lidová republika, Afrika, , Central Asia, Jížní Asie, A regionu ASEAN.

KUL, Je zavedený a dlouhodobě klíčovým hráčem v sektoru vyššího vzdělávání v Malajsii má mnoho konkurenčních výhod, včetně mající "účelové" a integrovaný areál, která může pojmout až 25.000 studentů a mezinárodních vazeb s renomovanými univerzitami ve Spojeném království.

Naším heslem je "We Care". V souladu s tímto heslem, KUL poskytuje komplexní služby akademické a studentské podpory, aby se produkovat dobře zaoblené a zaměstnatelnosti absolventů, kteří budou schopni splnit požadavky a očekávání svých budoucích zaměstnavatelů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration

Campus forma Denní studium 3 semestry January 2019 Malajsie Mantin

Cílem programu Master of Business Administration je vytvořit univerzální manažery s pokročilou znalostí teorie řízení a praxe, dovedností a schopností, kteří mají uznávanou potenciál pro větší manažerské odpovědnosti ve veřejném a soukromém sektoru, jakož i řízení vlastního podnikání ... [+]

Cílem programu Master of Business Administration je vytvořit univerzální manažery s pokročilou znalostí teorie řízení a praxe, dovedností a schopností, kteří mají uznávanou potenciál pro větší manažerské odpovědnosti ve veřejném a soukromém sektoru, jakož i řízení vlastního podnikání.

Program je strukturován tak, že studenti jsou vystaveny nesčetné množství esenciálních a funkční aspekty obchodních a manažerských nástrojů a konceptů, které mohou být postaveny na a aplikovaných na různých profesních oblastech s větším důrazem na neustále se měnící obchodní životní prostředí.

Absolventi jsou schopni kultivovat kritické dovednosti potřebné k vynikat v řadě manažerských pozic nebo podnikatelské podniku a rozvoj dovedností je v rámci strategické myšlení, vedení a řízení lidí, komunikace, řešení problémů a rozhodovacích schopností.... [-]