Asia School of Business

In Collaboration with MIT Sloan School of Management

Úvod

Read the Official Description

Studenti budou mít možnost zvládnout state-of-the-art nástroje pro správu a získat hlubší pochopení globálních obchodních dynamiky. Ve stejné době, obrovský expozice fascinující skutečnosti a rostoucí příležitosti v Asii je zajištěno.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Přijímací řízení a požadavky

Minimum Work Experience: 2 to 10 years (the Average candidate has 5.9 years); Candidates with only 1 year of experience will be considered if coupled with extensive, internship experience.

English language certificate for the candidates who have studied in English for less than 2 years of their undergraduate degree (preferred not mandatory)

Praktické informace

Each student is given an MIT email address, which they can keep after graduation. Graduates become a part of the MIT Sloan Affiliate Network, which provides access to private events and activities.

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master of Business Administration (MBA)

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2019 Malajsie Kuala Lumpur

Bank Negara Malajsie a MIT Sloan School spolupracují na vytvoření inovativní školu v Kuala Lumpur s misí změny Business School paradigma. [+]

Master of Business Administration (MBA)

Jaká je budoucnost manažerského vzdělávání? Připojte se k nám a budeme budovat společně v Asii School of Business.

Bank Negara Malajsie a MIT Sloan School přijali výzvu, aby vystopovat nový a lepší cestu. ASB je příležitost začít vzdělávací instituci od začátku, a reagovat na potřeby a problémy manažerského vzdělávání s čerstvým, inovativní a podnikatelské přístupu. Pevně ​​věříme, že příští generace transformačních vedoucích k rozvíjejícím se světě budou vyvinuty na základě teorií nalezené v předních světových univerzit v kombinaci se zkušenostmi a činnostní učení perspektivě.... [-]


Videos

The Prime Minister Welcomes you To ASB!

Contact

Asia School of Business

Adresa, 1. řádek Sasana Kijang, 2, Jalan Dato Onn
50480 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malajsie
Website http://www.asb.edu.my/