Asia School of Business

In Collaboration with MIT Sloan School of Management

Úvod

Read the Official Description

Studenti budou mít možnost zvládnout state-of-the-art nástroje pro správu a získat hlubší pochopení globálních obchodních dynamiky. Ve stejné době, obrovský expozice fascinující skutečnosti a rostoucí příležitosti v Asii je zajištěno.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Přijímací řízení a požadavky

Minimum Work Experience: 2 to 10 years (the Average candidate has 5.9 years); Candidates with only 1 year of experience will be considered if coupled with extensive, internship experience.

English language certificate for the candidates who have studied in English for less than 2 years of their undergraduate degree (preferred not mandatory)

Praktické informace

Each student is given an MIT email address, which they can keep after graduation. Graduates become a part of the MIT Sloan Affiliate Network, which provides access to private events and activities.

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration (MBA)

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2018 Malajsie Kuala Lumpur

Bank Negara Malajsie a MIT Sloan School spolupracují na vytvoření inovativní školu v Kuala Lumpur s misí změny Business School paradigma. [+]

Master of Business Administration (MBA)

Jaká je budoucnost manažerského vzdělávání? Připojte se k nám a budeme budovat společně v Asii School of Business.

Bank Negara Malajsie a MIT Sloan School přijali výzvu, aby vystopovat nový a lepší cestu. ASB je příležitost začít vzdělávací instituci od začátku, a reagovat na potřeby a problémy manažerského vzdělávání s čerstvým, inovativní a podnikatelské přístupu. Pevně ​​věříme, že příští generace transformačních vedoucích k rozvíjejícím se světě budou vyvinuty na základě teorií nalezené v předních světových univerzit v kombinaci se zkušenostmi a činnostní učení perspektivě.... [-]


Videos

The Prime Minister Welcomes you To ASB!

Contact

Asia School of Business

Adresa, 1. řádek Sasana Kijang, 2, Jalan Dato Onn
50480 Kuala Lumpur, Malajsie
Website http://www.asb.edu.my/