AIMST University

Úvod

Read the Official Description

Univerzita AIMST je registrována na Ministerstvu vysokého školství vlády Malajsie jako vysokoškolský vzdělávací institut podle článků 38 a 39 zákona o soukromých vyšších vzdělávacích institucích z roku 1996. Formálně zahájila svou činnost dne 30. října 2001 a současně se svou registrací oddělení soukromého vzdělávání pod Ministerstvem vysokoškolského vzdělávání.

Vychází z vizí svých zakladatelů, AIMST si klade za cíl stát se přední univerzitou v soukromém sektoru v zemi a regionu, která se stará o potřeby místních i zahraničních studentů v poskytování kvalitního technického vzdělávání za přijatelnou cenu. Učební osnovy pro většinu studijních programů jsou čerpány z University of Bristol ve Velké Británii

Většina složek studijních programů zahrnuje počítačové školení, psaní a výzkum s cílem připravit studenty na práci a poskytnout jim schopnost aplikovat technologie na všechny aspekty jejich vzdělání. Přijímání na studijní programy vyžaduje, aby žadatel splňoval minimálně předepsané ročníky v příslušných oborech na úrovni matriky (místní nebo zámořské) nebo měl jinou rovnocennou kvalifikaci přijatelnou pro AIMST University .

Médium výuky pro všechny kurzy v anglickém jazyce, ačkoli důležitost národního jazyka bude zdůrazněna ve všech činnostech univerzity. AIMST University poskytne jazykovou podporu studentům před a během studia, aby zajistila přijatelnou úroveň plynulosti.

AIMST

Vidění

Vidění

Být univerzitou světové úrovně, dosáhnout vynikajících výsledků ve výuce a výzkumu a zapojit se do služby společnosti při podpoře celoživotního vzdělávání.

Mise

Být přední univerzitou v zemi a regionu pro studium medicíny a dalších zdravotnických věd, strojírenství, výpočetní techniky, aplikovaných věd, obchodu a účetnictví.

Nabízet vysoce kvalitní akreditované vysokoškolské a postgraduální programy na nejmodernější technologii za přijatelnou cenu navržené tak, aby splňovaly individuální, komunitní a národní potřeby pracovníků v souladu s národní vzdělávací filozofií.

Zachovat vysoké akademické standardy a kvalitu výuky, která podporuje analytické myšlení a nezávislý úsudek nezbytně nutný k zodpovědnému fungování v demokratické a stále globálnější společnosti.

Být centrem excelence pro výzkum a inovace v pohraničních disciplinárních a interdisciplinárních oblastech vědy a techniky, které mají význam pro zemi a region.

Virtuální prohlídka

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět Health BScs » Vidět Health MSc » Vidět Health Diplomy » Vidět Health PhDs » Vidět Health Magistr » Vidět Health Bakalář » Vidět Rok založení » Vidět BSc programy » Vidět Diplomy » Vidět MSc » Vidět PhD » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA General

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 7 let May 2019 Malajsie Kuala Lumpur Alor Setar + 2 více

[+]

Firemní strategie Metodologie výzkumu mezinárodní obchod Management mezinárodního dodavatelského řetězce Obchodní Udržitelnost

Mistr Project

Možnosti Kariéra [-]