University of Saint Joseph

Úvod

Read the Official Description

&nbsp

USJ University of Saint Joseph

- Evropský styl univerzity v Macau, Čína


- Všechny USJ míry jsou uděleny jak USJ a Katolické univerzity v Portugalsku


- USJ učí v angličtině a multikulturním prostředí

&nbsp

University of Saint Joseph (dříve IIUM) byla založena v Macau v Katolické univerzity v Portugalsku a diecéze Macau v roce 1996. USJ je rozdělen do čtyř hlavních škol: umění, dopisy a vědy, řízení, vedení a vláda, inteligentních systémů a technologií, křesťanská studia.


Macau je multikulturní město a USJ odráží tuto vlastnost. Naši studenti, členové a zaměstnanci fakulty reprezentovat mnoho národů a etnických skupin. Toto prostředí dává studentům smysl pro studium v ​​zahraničí v době jejich pobytu doma, stimulující znalosti výměny a životní zkušenosti a připravuje je žít v různorodé, globální a propojeném světě.Naše média výuky je angličtina, nejrozšířenějším jazykem na světě. Nicméně, všichni naši studenti se také zavazují kurzy Putonghua a portugalštině, aby lépe připraveni pracovat a žít v globalizovaném světě.Zákonem, jsou všechny tituly společně uděluje University of Saint Joseph (USJ) a Katolické univerzity v Portugalsku (UCP), přední portugalské univerzity s slušné renomé v zahraničí.

&nbsp

Univerzita nabízí studium zaměřené na výzkum životního prostředí, s modulární systém, který umožňuje neomezený vstup a nepřetržitý tok fakulty z celého světa. V současné době nabízíme více než 50 programů, u vysokoškoláka, postgraduální diplomy, magisterské a doktorandské úrovni.Licentiate v komunikační architektury, a média, ekonomika, mezinárodní vztahy a filozofii Master v sociální psychologii a sborové dirigování a doktorát ve vědě jsou některé z nejvíce nedávných dodatků k naší univerzitě, který nabízí licenciate programy vlády studií, informačních techniky, filosofie, psychologie, Christian studia a sociální práce a magisterských a doktorských titulů v podnikání, Design, školství, státní správy, historie, Inf ormation technologie, klinické psychoterapie, hudba a náboženství.Výzkum v globální perspektivě a spolupráci je také centrální část našeho úsilí a to je důvod, proč jsme se rozšiřuje spolupráci s vysokými školami a Akademií BRIC bloku a dalších rozvíjejících se zemích. V současné době máme smlouvy s institucemi z Brazílie a Latinské Ameriky, Ruska a Evropy, Číny a jihovýchodní Asie.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration (MBA)

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Macao Čína Anhui + 1 více

Master of Business Administration (MBA) - USJ Fakulta přináší celou řadu praktických zkušeností a teoretických znalostí, které poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné pro práci v tomto stále více konkurenčním prostředí. [+]

Tento program MBA je vyučován v angličtině a titul MBA uděluje USJ a na Katolické univerzitě v Portugalsku.

 

Master of Business Administration (MBA)

 

Otevření trhů se zvýšení konkurenceschopnosti a rychle se měnícím prostředí pro podnikání vyžaduje, aby vzdělávací programy nejen držet krok s těmito změnami, ale také předvídat budoucí trendy. Zatímco některé z těchto vývoj globální důsledky, fenomenální pokrok v Číně a okolních regionů, zejména Macau, pomohly USJ v rozvojových program vhodný pro tyto potřeby. Naše fakulta přináší celou řadu praktických zkušeností a teoretických znalostí, které poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné pro práci v tomto stále více konkurenčním prostředí. ... [-]