Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

Sacred Heart University Lucembursko Jack Welch vysoká škola podnikání

Svaté srdce Jack Welch College of Business je v Lucembursku již více než dvě desetiletí a nabízí programy na úrovni absolventů přizpůsobené potřebám pracujících jednotlivců. MBA, AACSB akreditovaný, je uznáván lucemburským ministerstvem vysokoškolského vzdělávání a dobře respektovaný podnikatelskou a finanční komunitou.

Od roku 2012 nabízíme placenou MBA na plný úvazek s praxí určenou pro mladé absolventy ze zahraničí a z Lucemburska. Máme studenty z více než čtyřicet různých zemí a naši kvalifikovaní učitelé a zaměstnanci dávají našemu programu skutečně mezinárodní příchuť, kterou nemůžeme nabídnout tolik jiných obchodních škol.

Pobočka americké obchodní školy

Sacred Heart University ve Fairfieldu, CT (USA), začala nabízet obchodní vzdělání v roce 1965, jen dva roky po svém založení. Vysoká škola univerzit Business byla později pojmenována podle legendárního bývalého předsedy a generálního ředitele společnosti General Electric John F. Welch, který nadále poskytuje cennou podporu. Lucemburská pobočka College of Business vznikla v roce 1991.

Je úzce spojen s podnikatelskou komunitou v Lucembursku

Na této obchodní škole úzce spolupracujeme s podnikovou komunitou. To se odráží nejen v našem učitelském týmu, který je úspěšným vedoucím a zkušenými manažery z amerického hlavního kampusu a z Lucemburska, ale také v naší aktivní radě regentů, která se skládá z generálních ředitelů z řady významných společností v Lucemburku.

Pohodlně se nachází v obchodní komoře Lucembursko-Kirchberg, naše zařízení jsou dynamické a poskytují mnoho online nástrojů pro učení a výzkum. K dispozici je také knihovna, kterou mohou studenti využívat jako klidné místo pro studium nebo projektování týmů, které se budou scházet na kurzy.

Akreditace AACSB a velkovévodské vyhlášky

V lednu 2007 získala společnost Jack Welch College of Business akreditaci od AACSB International - asociace na Advance Collegiate Schools of Business. Připojila se k elitní skupině, ke které patří méně než 5% obchodních škol po celém světě. AACSB International je považován za přední globální akreditační orgán pro školy, které nabízejí vysokoškolské, magisterské a doktorské tituly v oblasti podnikání a účetnictví.

V srpnu 2007 získala Sacred Heart University velkolepá vyhláška, která uznává naše diplomy v Lucemburku.

Princetonova recenze zahrnuje Sacred Heart University ve svých průvodcích "Best 379 Colleges - 2015 Edition" a "Best 295 Business Schools - 2015 Edition".

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kombinované MBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

MBA na částečný úvazek

Campus forma Kombinované 1 - 6 let Přihlašování započato Lucembursko Luxembourg City

Program MBA na částečný úvazek je určen pro profesionální pracovníky z Lucemburska, kteří usilují o vedoucí postavení v budoucí globální ekonomice. Změna podnikatelského prostředí vyžaduje integrovaný program charakterizovaný multidisciplinárním přístupem. [+]

Získejte své MBA při práci

Program Part-Time MBA je určen pro profesionální profesionály z Lucemburska, kteří usilují o vedoucí postavení v budoucí globální ekonomice. Změna podnikatelského prostředí vyžaduje integrovaný program charakterizovaný multidisciplinárním přístupem. Jakmile budou přijati, budou studenti přihlášeni k tomu, aby změřili manažerské dovednosti, komunikační dovednosti a znalosti o obsahu, aby pomohli při určování svých individuálních učebních osnov. Integrované základní kurzy se skládají z řady intenzivních tříd, které jsou navrženy tak, aby rozvíjely mezioperační dovednosti. Finance, marketing, provoz a účetnictví budou vyučovány současně v přístupu založeném na "obchodním procesu".... [-]


MBA

MBA s praxí

Campus forma Denní studium 16 měsíců August 2019 Lucembursko Luxembourg City

MBA s praxí je určen pro mladé absolventy s praxí nebo bez praxe ze zahraničí nebo z Lucemburska. Tento program usnadňuje vstup studentů do pracovního života a usnadňuje mladým profesionálům, aby si vyměnili kariéru. [+]

Získejte svůj MBA na dvou kontinentech a dokončete vysoce kvalitní stáž v Lucembursku

Program MBA s Internship je určen pro mladé absolventy s praxí nebo bez praxe ze zahraničí nebo z Lucemburska. Tento program usnadňuje vstup studentů do pracovního života a usnadňuje mladým profesionálům, aby si vyměnili kariéru.

Program začíná v polovině srpna a je dokončen za 16 měsíců. Pro studenty, kteří dosud nevykonávali kurzy ekonomie, statistiky nebo řízení, jsou v červenci a srpnu nabízeny intenzivní přípravné kurzy.

Co nás odlišuje od jiných programů?

Americká MBA, všechny kurzy vyučované v angličtiněFakulta: z hlavního kampusu v Fairfieldu, CT, a praktikujícími se silnou teoretickou kvalifikací z Lucemburska6-9 měsíční placené stáže podporované individuálním koučováním. Alternativa: rozsáhlý projekt osobního výběru, např. Vytvoření vlastní firmy.Mezinárodní studentský orgán pocházející z více než 40 zemíPřístup k rozsáhlé knihovně a databázím SHUMožnost přidat kurzy v USA na hlavní campus Sacred Heart v Fairfield, CTStudenti mimo EU / EEA, kteří absolvují MBA, mohou za určitých podmínek získat pracovní povolení v Lucembursku.... [-]

Contact

Sacred Heart University

Adresa, 1. řádek Sacred Heart University 7, rue Alcide de Gasperi c/o Chambre de Commerce - Bâtiment B, 1er étage
L-2981 Luxembourg City, Luxembourg District, Lucembursko
Website http://www.shu.lu/Programs/
Telefonní číslo +352 2276 131