Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Sacred Heart University Lucembursko Jack Welch vysoká škola podnikání

Svaté srdce Jack Welch College of Business je v Lucembursku již více než dvě desetiletí a nabízí programy na úrovni absolventů přizpůsobené potřebám pracujících jednotlivců. MBA, AACSB akreditovaný, je uznáván lucemburským ministerstvem vysokoškolského vzdělávání a dobře respektovaný podnikatelskou a finanční komunitou.

Od roku 2012 nabízíme placenou MBA na plný úvazek s praxí určenou pro mladé absolventy ze zahraničí a z Lucemburska. Máme studenty z více než čtyřicet různých zemí a naši kvalifikovaní učitelé a zaměstnanci dávají našemu programu skutečně mezinárodní příchuť, kterou nemůžeme nabídnout tolik jiných obchodních škol.

Pobočka americké obchodní školy

Sacred Heart University ve Fairfieldu, CT (USA), začala nabízet obchodní vzdělání v roce 1965, jen dva roky po svém založení. Vysoká škola univerzit Business byla později pojmenována podle legendárního bývalého předsedy a generálního ředitele společnosti General Electric John F. Welch, který nadále poskytuje cennou podporu. Lucemburská pobočka College of Business vznikla v roce 1991.

Je úzce spojen s podnikatelskou komunitou v Lucembursku

Na této obchodní škole úzce spolupracujeme s podnikovou komunitou. To se odráží nejen v našem učitelském týmu, který je úspěšným vedoucím a zkušenými manažery z amerického hlavního kampusu a z Lucemburska, ale také v naší aktivní radě regentů, která se skládá z generálních ředitelů z řady významných společností v Lucemburku.

Pohodlně se nachází v obchodní komoře Lucembursko-Kirchberg, naše zařízení jsou dynamické a poskytují mnoho online nástrojů pro učení a výzkum. K dispozici je také knihovna, kterou mohou studenti využívat jako klidné místo pro studium nebo projektování týmů, které se budou scházet na kurzy.

Akreditace AACSB a velkovévodské vyhlášky

V lednu 2007 získala společnost Jack Welch College of Business akreditaci od AACSB International - asociace na Advance Collegiate Schools of Business. Připojila se k elitní skupině, ke které patří méně než 5% obchodních škol po celém světě. AACSB International je považován za přední globální akreditační orgán pro školy, které nabízejí vysokoškolské, magisterské a doktorské tituly v oblasti podnikání a účetnictví.

V srpnu 2007 získala Sacred Heart University velkolepá vyhláška, která uznává naše diplomy v Lucemburku.

Princetonova recenze zahrnuje Sacred Heart University ve svých průvodcích "Best 379 Colleges - 2015 Edition" a "Best 295 Business Schools - 2015 Edition".

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business

Program MBA na částečný úvazek je určen pro profesionální pracovníky z Lucemburska, kteří usilují o vedoucí postavení v budoucí globální ekonomice. Změna podnikatelského ... [+]

Získejte své MBA při práci

Program Part-Time MBA je určen pro profesionální profesionály z Lucemburska, kteří usilují o vedoucí postavení v budoucí globální ekonomice. Změna podnikatelského prostředí vyžaduje integrovaný program charakterizovaný multidisciplinárním přístupem. Jakmile budou přijati, budou studenti přihlášeni k tomu, aby změřili manažerské dovednosti, komunikační dovednosti a znalosti o obsahu, aby pomohli při určování svých individuálních učebních osnov. Integrované základní kurzy se skládají z řady intenzivních tříd, které jsou navrženy tak, aby rozvíjely mezioperační dovednosti. Finance, marketing, provoz a účetnictví budou vyučovány současně v přístupu založeném na "obchodním procesu".... [-]

Lucembursko Luxembourg City
Přihlašování započato
Kombinované
1 - 6 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MBA

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business

MBA s praxí je určen pro mladé absolventy s praxí nebo bez praxe ze zahraničí nebo z Lucemburska. Tento program usnadňuje vstup studentů do pracovního života a usnadňuje ... [+]

Získejte svůj MBA na dvou kontinentech a dokončete vysoce kvalitní stáž v Lucembursku

Program MBA s Internship je určen pro mladé absolventy s praxí nebo bez praxe ze zahraničí nebo z Lucemburska. Tento program usnadňuje vstup studentů do pracovního života a usnadňuje mladým profesionálům, aby si vyměnili kariéru.

Program začíná v polovině srpna a je dokončen za 16 měsíců. Pro studenty, kteří dosud nevykonávali kurzy ekonomie, statistiky nebo řízení, jsou v červenci a srpnu nabízeny intenzivní přípravné kurzy.

Co nás odlišuje od jiných programů?

Americká MBA, všechny kurzy vyučované v angličtiněFakulta: z hlavního kampusu v Fairfieldu, CT, a praktikujícími se silnou teoretickou kvalifikací z Lucemburska6-9 měsíční placené stáže podporované individuálním koučováním. Alternativa: rozsáhlý projekt osobního výběru, např. Vytvoření vlastní firmy.Mezinárodní studentský orgán pocházející z více než 40 zemíPřístup k rozsáhlé knihovně a databázím SHUMožnost přidat kurzy v USA na hlavní campus Sacred Heart v Fairfield, CTStudenti mimo EU / EEA, kteří absolvují MBA, mohou za určitých podmínek získat pracovní povolení v Lucembursku.... [-]
Lucembursko Luxembourg City
Srpen 2019
Denní studium
16 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

-XblA2TaSPs&t

uuJ8oDEi7ko&t=95s

H01vADvMpwQ

Sacred Heart University
Adresa, 1. řádek
Sacred Heart University 7, rue Alcide de Gasperi c/o Chambre de Commerce - Bâtiment B, 1er étage
L-2981 Luxembourg City, Luxembourg District, Lucembursko
Website
Telefonní číslo
+352 2276 131