Luxembourg School Of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní fakulta světové třídy

Naše fakulta se skládá z profesorů spojených s institucemi jako jsou Harvard, Yale, Stanford, University of Chicago, Michiganská univerzita, Duke University, New York University, London Business School, Cambridge, Univerzita St. Gallen, Kodaňská obchodní škola, Bocconi univerzita, Záhřebská škola ekonomiky a managementu, Vědy Po, HEC Paříž a další.

Připravte se na výzvu

V LSB , ať už se přihlásíte na výkonný vzdělávací program, MBA nebo Master in Management, buďte připraveni na vzrušující čas. Budete vystaveni obchodním situacím, kde jsou vaše znalosti zpochybněny a jsou diskutována řešení, která nejsou součástí balení. Budete muset komunikovat a najít společnou půdu s fakultami a spolužáky a obchodními vedoucími z celého světa.

Jeden na jednom přístupu

Váš názor na věcné záležitosti. LSB MBA a Master in Management jsou zaměřeny na rozvoj tvrdých dovedností, které vám umožní ovlivnit první den. Získáte těžké dovednosti v oblasti řízení a rozvíjíte je, jakmile se stanete skutečným vůdcem.

Inovativní metody výuky

Studium na LSB vám poskytuje přístup k různým kulturám, zkušenostem a způsobům myšlení. Prostřednictvím spolupráce získáte z bohatých zkušeností vašich mezinárodních spolužáků, profesorů a firemních vůdců. Oceněná fakulta je na přední straně inovativních metod výuky v oblasti podnikové správy. Naučte se přemýšlet a rozhodovat se jako lídr v případových studiích a konzultačních projektech.

Aktivní znalosti

Učební plán je navržen tak, aby se z vás stal vůdce, který může vidět, převzít a rozvíjet nové příležitosti. Vaše LSB magisterská zkušenost přináší více než jen akademické znalosti a praktické dovednosti. Naším cílem je poskytnout vám jedinečný zážitek - akademický i jinak.

85126_STU4425-22.jpg

Vidění

Být globálně uznávanou vysoce kvalitní obchodní školou v srdci Evropy.

Mise

Posláním školy je poskytovat inspirativní a multikulturní vzdělávací prostředí pro vedoucí pracovníky z mezinárodních společností působících v Lucembursku, stejně jako v celé Evropě a ve světě. Při dosahování svých vzdělávacích a akademických cílů škola využívá současné metody výuky a výzkumu, podporuje kulturní a intelektuální rozmanitost. Školní partneři s mezinárodním obchodním společenstvím a připravují vedoucí pracovníky k prosperitě v komplexním globálním obchodním světě.

Akreditace

Luxembourg School Of Business je akreditována lucemburským ministerstvem vysokoškolského vzdělávání a výzkumu. Akreditace se vztahují na celou instituci i na programy Master of Business Administration a Master in Management.

85128_Capture.PNG

Místa

Lucemburk

Adresa, 1. řádek
19, Rue Eugène Ruppert
L-2453 Lucemburk, Okres Lucemburk, Lucembursko