Luxembourg School Of Business

Úvod

Read the Official Description

Luxembourg School Of Business

Posláním Luxembourg School Of Business je poskytovat inspirativní a multikulturní vzdělávací prostředí pro vedoucí pracovníky od mezinárodních společností působících v Lucembursku, stejně jako v celé Evropě a ve světě.

Při dosahování svých vzdělávacích a akademických cílů škola využívá současné metody výuky a výzkumu, podporuje kulturní a intelektuální rozmanitost.

Škola spolupracuje s mezinárodními obchodními komunitami a připravuje vedoucí pracovníky k prosperitě v komplexním globálním obchodním světě.

Portfolio magisterských stupňů

  • Víkendový program MBA
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kombinované MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

LSB -Weekend MBA

Campus forma Kombinované 24 měsíců September 2019 Lucembursko Luxembourg City

Víkendový MBA program na lucemburské School of Business je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám profesionálů s napjaté termíny a ochotu učit se a ve své kariéře. Doba trvání programu je 24 měsíců. Třídy se konají každý druhý víkend (pátek večer a v sobotu). [+]

Víkendový MBA program na lucemburské School of Business je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám profesionálů s napjaté termíny a ochotu učit se a ve své kariéře.

Doba trvání programu je 24 měsíců. Třídy se konají každý druhý víkend (pátek večer a v sobotu).

LSB -Weekend MBA získáte přímý kontakt s horní mezinárodní fakulty z některé z nejlepších obchodních škol na světě, které se zobrazí.

Naši profesoři jsou univerzitní world-class a někdy manažeři nadnárodních společností. Některé z nich jsou na nejvyšší úrovni vedení v mezinárodních společnostech, zatímco jiní vědci, s významnou průmyslovou zkušeností v různých průmyslových odvětvích.... [-]


Contact
Adresa destinace
19, Rue Eugène Ruppert
Luxembourg City, Luxembourg District, L-2453 LU
Social Media