Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

univerzita Mission

Posláním AUT je poskytovat inovativní, technologicky bohatých, podnikatelských, prožitkové vysokoškolské vzdělávací prostředí, které produkuje občansky aktivní a absolventi TRH-READY.

Univerzitní historie

American University of Technology (AUT) byla založena paní Ghada Hinain v roce 1998 v Fidar - Halat, Libanon jako ne pro zisk, soukromé instituce vyššího vzdělání a získal svůj prezidentský dekret 2143 do ledna 2000.

AUT má nyní tři další školní areály v Tripolisu, Tyre, a Akkar. Program Tripoli mimo areál zahájila svoji činnost v roce 2002.

AUT nabízí 27 majorů hned na bakalářské úrovni (bakalářské) a šest postgraduální programy (nahrávky) do tří fakult: Business Administration, aplikovaných věd a umění a humanitní vědy. S více než 3000 absolventů a asi 1500 současných studentů a 90 na plný úvazek a částečný úvazek instruktory a 65 zaměstnanců zaměstnanců, AUT byl úspěšný v tom, každé ze svých studentů osobní pozornost, kvalita vzdělávání a mezinárodní expozice, které značně posílit profesních vyhlídek její absolventi.

Akreditace

AUT získat plný univerzitní status 18. ledna 2008 dekretem 8465 s oběma bakalářských a magisterských studijních programů akreditovaných Ministerstvem vysokého školství v Libanonu. AUT je nyní členem AACSB International (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání) a navádět (Akreditační komise pro inženýrství a technologie) mezinárodními akreditačními orgány.

Kultura a kulturní dědictví

AUT se stará o kulturu a dědictví Hlavním cílem tohoto projektu AUT pro Národní památkový den roku 2015, je informační kampaň o významu dědictví jako kulturní kapitál pomocí různých inovativních technologií poskytnout návštěvníkům více kreativní a přesné informace o kulturních památek.

  • Doba bronzová
  • fénický
  • Peršan
  • Roman Period
  • Crusaider Období
Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Arabic (Lebanon)

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

American University Of Technology

MBA pro program Executives je určena pro non-akademické jedinců, kteří získali odborné dovednosti a ochotných podporovat jejich zkušenosti s vědeckým založené na přístupu ... [+]

Posláním programu Graduate se skládá ze překlenutí propasti mezi akademickou obcí a na trhu prostřednictvím integrace trhu úkoly do svého programu; citlivost jeho osnov na vznikající potřeby místních a regionálních trhů, které poskytují na trhu s celkovými řešeními prostřednictvím aplikace orientované vzdělávání, odborného vzdělávání vedoucích pracovníků, konzultačních a výzkumu. Několik absolvovat programy byly vyvinuty s cílem pokrýt širokou oblast soustředění a potřebám.

The Program MBA je inovativní, na trhu-řízený program, jehož účelem je rozvíjet vůdce, kteří budou vytvářet hodnotu pro sebe a své organizace v době neustálého změn. Jedná se o zámek krok, 39 hodin úvěru, který je plně akreditované Ministerstvem vysokého školství. Do níž byli zařazeni studenti budou mít strategické dovednosti a vizi nezbytné pro dosažení organizačních a osobních cílů. ... [-]

Libanon Libanon online
Říjen 2019
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině