HEC Paris in Qatar

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Katar: řízení budoucnosti

Katar je jednou z nejrychleji se rozvíjejících ekonomik na světě a je tak velmi atraktivní obchodní destinací.

Hospodářský růst Kataru byl založen především na jeho ropném a plynárenském průmyslu. Nicméně podle Katarské národní vize z roku 2030 je hospodářská politika zaměřena na rozvoj neenergetických sektorů. Cílem je přeměnit současnou ekonomiku založenou na uhlíku na moderní, konkurenceschopnou ekonomiku založenou na znalostech.

HEC Paris in Qatar

HEC Paris se připojila k nadaci Qataru v červnu 2010 a přinesla do Dohá a regionu špičkové vzdělávací programy a výzkumnou činnost. Je prvním evropským partnerem ve školství City.

V této souvislosti společnost HEC Paris nabízí kompletní portfolio manažerských programů, včetně prvního mezinárodního manažera MBA v Kataru (v žebříčku č. 1 celosvětově podle Financial Times v roce 2019), specializovaného magisterského studia v oblasti strategického řízení obchodních jednotek a řízení mimo titul. programy pro vedoucí pracovníky, ve formě krátkých výkonných programů. HEC Paris, jeden z předních světových poskytovatelů programů Executive Education za posledních 8 let, nabízí také individuální programy pro jednotlivé společnosti.

Programy a výzkumné aktivity společnosti HEC Paris in Qatar rozvíjejí konkurenceschopnost firem v rámci globální ekonomiky a jsou plně v souladu s Katarským národním pohledem v roce 2030, aby podpořily transformaci Kataru na vyspělou, konkurenceschopnou a znalostní ekonomiku.

Sdílení našich akademických poznatků

HEC Paris provozuje výzkumnou kancelář v Kataru již řadu let. Posiluje příspěvek HEC Paris k znalostní ekonomice v Kataru a obohacuje naše programy rozvoje vůdcovství. Výzkumná kancelář vytváří nejmodernější poznatky a řešení v oblasti vedení, řízení a vzdělávání dospělých. Organizujeme akce zaměřené na vedení myšlenek a vydáváme knihy, články, místní případové studie a další multimediální obsah, abychom účastníkům kurzu pomohli v jejich výuce. Provádíme přísný i aplikovaný výzkum v Kataru s našimi místními experty a organizacemi. Rovněž spolupracujeme s našimi fakultními a výzkumnými partnery z celého světa, abychom společně vytvářeli odpovědi na dnešní a zítřejší výzvy. Tím zajistíme, aby náš výzkum byl vždy v souladu s potřebami a požadavky Katarské národní vize, Globálních kompaktních principů odpovědného řízení vzdělávání OSN (PRME) a cílů udržitelného rozvoje (SDG). Pro další informace kontaktujte prof. Wolfganga Amanna na adrese amann@hec.fr.

Vybavení

Nejmodernější prostory v oceněné 52 story Tornado Tower se nacházejí v West Bay - obchodní čtvrti Dauhá.

Zařízení poskytují pohodlné a snadno přístupné místo pro programy HEC Paris a zároveň nabízejí nádherný výhled na město.

Partnerství

Založena v roce 1995 vyhláškou Jeho Vysocí Sheikh Hamad Bin Khalifa Al Thani, je Otec Emir, Katarská nadace soukromá, nezisková organizace.

Posláním nadace Qatar Foundation je vychovávat budoucí vůdce Kataru. Příkladem a sdílením zkušeností nadace přispívá také k lidskému rozvoji na celostátní, regionální a mezinárodní úrovni. Ve všech svých činnostech nadace propaguje kulturu excelence v Kataru a podporuje svou úlohu při podpoře inovativní a otevřené společnosti, která usiluje o rozvoj udržitelné lidské kapacity, sociální a hospodářskou prosperitu pro znalostní ekonomiku.

Místa

Doha

HEC Paris in Qatar

Adresa, 1. řádek
Tornado Tower, 16th Floor
P.O Box 5825

Doha, Doha, Katar
Telefonní číslo
+974 4454 0161

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace