Přečtěte si oficiální popis

Doha Institute for Graduate Studies (DI) je nezávislý institut pro vzdělávání a výzkum založený v Dauhá v oblasti společenských věd, humanitních oborů, veřejné správy a rozvojové ekonomiky. Studijní programy jsou nabízeny na magisterském stupni ve třech školách: na Fakultě sociálních věd a humanitních oborů a na Fakultě veřejné správy a ekonomiky rozvoje a na Psychologické a sociální škole. DI je také domovem Centra pro konflikt a humanitární studia.

DI je založen na čtyřech vzájemně propojených hodnotách v souladu se svým posláním:

  • Arabský příspěvek k výrobě znalostí - Integrace mezioborového učení a výzkumu
  • Závazek k akademickým standardům - informován o nejnovějším vývoji v oblasti společenských věd, humanitních oborů, veřejné správy a rozvojové ekonomiky
  • Duševní odpovědnost a kritická informovanost - Nová generace intelektuálů, kteří se angažují v arabských společnostech
  • Prostor pro intelektuální nezávislost - Znalost a vědecká metodika jako základ pro svobodu myšlení

Studijní programy jsou nabízeny na magisterském stupni ve dvou školách: na fakultě sociálních věd a humanitních oborů a na fakultě ekonomiky veřejné správy a rozvoje. Středisko pro konflikt a humanitní studia v DI nabízí také magisterský titul v oblasti řízení konfliktů a humanitární akce.

DI oslovila svou první kohortu studentů v akademickém roce 2015-2016. Předpokládá se, že zápis studentů bude nakonec mezi 350 a 400, přičemž studium na doktorské úrovni se postupně zahájí na začátku akademického roku 2017-2018.

Určená jako soukromá soukromá instituce nezisková, je provozována výhradně pro vzdělávací, výzkumné a veřejné služby. Byl založen v roce 2014 jako autonomní právní subjekt arabským střediskem pro výzkum a politické studie. DI je licencována jako národní instituce vyššího vzdělávání Radou pro nejvyšší vzdělání v Kataru.

Mise

DI se prostřednictvím svých výukových a učebních programů a výzkumných aktivit své fakulty snaží dosáhnout svého poselství o univerzální účasti přípravou nové generace akademických pracovníků a výzkumných pracovníků, kteří jsou nezávislí myslitelé a mají zkušenosti s používáním mezinárodních vědeckých norem a moderních interdisciplinárních výzkumných metodik a nástrojů , a přední odborníci, kteří mohou rozvíjet lidské znalosti a reagovat na potřeby arabského regionu a vyústit v sociální, kulturní a intelektuální rozvoj.

DI přijme arabský jazyk jako hlavní jazyk pro studium a výzkum, podporovaný jinými běžnými jazyky.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Doha Institute for Graduate Studies

Dual Degree Program EMBA-EMPA připravuje zkušené manažery pro výkonné vedoucí úlohy jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru tím, že kombinuje nejlepší postupy řízení obc ... [+]

Dual Degree Program EMBA-EMPA připravuje zkušené manažery pro výkonné vedoucí úlohy jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru tím, že kombinuje nejlepší postupy řízení obchodu s odborným vhledem do řízení a analýzy politik.

Program EMBA na evropské škole řízení a techniky v Berlíně (ESMT) je přísný obecný manažerský program, který vede váš přechod od managementu k vedoucímu postavení seniorů a podnikatelským rolím. Program je navržen tak, aby poskytoval zkušenosti a dovednosti potřebné k tomu, aby vás přeměnil na efektivní integrující vůdce schopný implementovat změny a inovace v komplexních mezinárodních obchodních prostředích.... [-]

Katar Doha
Září 2019
Angličtina
Denní studium
21 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině