Faculty of Management - Laurentian University

Úvod

Read the Official Description

Laurentian University je zasazen do nedotčené 765-akr poloostrov v Sudbury - méně než čtyři hodiny severně od Toronta.

Jsme jedním z nejrychleji rostoucích univerzit v Kanadě v posledních deseti letech, nyní slouží v blízkosti 9500 studentů. Naší hlavní kampus je v Sudbury, a nyní nabízíme rostoucí počet programů v Barrie ke studiu na této akademické půdě 1.000 studentů. Máme nejvyšší míru zaměstnanosti pomaturitní v Ontariu po 6 měsících u 93% a 95% po dvou letech. Dostáváme vysoké uznání pro naše záviděníhodné žáků ve třídě, které mají jednu z nejnižších průměrných žáků ve třídě v Kanadě.

Naše dvě domácí města jsou podobné v mnoha důležitých ohledech: jsou to oba zářivé, trezor, cenově středně velké města s všemi městskými vybavení, každý s opravdovým smyslem pro komunity, a jak se nachází ve slavné přírodním prostředí v regionu Muskoka , Kromě rušného života na akademické půdě, najdete spoustu udělat a užít si v obou našich Laurentian hostitelských měst. Obě komunity mají efektivní a úsporné veřejné dopravy a jsou relativně snadno navigovat autem nebo pěšky.

Fakulta managementu

Fakulta managementu zahrnuje programy, které připravují studenty pro dynamické kariéru v oboru Business Administration a sportovní administrativy. Naši absolventi jsou zaměstnáni ve všech hospodářských odvětvích. Studenti rozvíjet hluboké znalosti o všech aspektech podnikání, včetně účetnictví, financí, marketingu, řízení lidských zdrojů a strategického plánování. Bezpočet příležitostí stáž a co-op umístění čekají na studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v obchodním světě.

Co naši studenti říkají: "Stupeň MBA mi poskytla znalosti a dovednosti potřebné k zahájení své kariéry. S několika pracovních nabídek, jsem byl schopen vybrat ten, který byl správný fit pro mě. "Anthony Ward, MBA absolvent, podzim 2014.

Laurentian DNES

Dnes, univerzita počítá více než 52.000 absolventů s mnoha mezinárodními Absolventi kapitol, včetně nejvíce nedávno založená v Číně. Silný ve svých dvojjazyčných a tricultural tradic a s globálního hlediska, Laurentian univerzita pokračuje v rozšiřování své nabídky programů, výzkumné činnosti a partnerství v Kanadě, tak iv zahraničí.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Rok založení: 1960 ZÁPIS: 9500 PROGRAMY

Vysokoškolák: 94 Certifikáty a diplomy: 22 Masters: 18 Doktorské: 6 Professional stupeň (Medicine): 1

Absolvent UMÍSTĚNÍ RATE: 92,6% Fakulta: 355 na plný úvazek kampusech: Sudbury & Barrie

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět BBA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration (MBA)

Campus nebo Online Denní studium Kombinované September 2018 Kanada Sudbury

Master of Business Administration (MBA) program na Laurentian University je zaměřena pro rychlé tempo, vysoce konkurenčním světě. Dejte nám k testu. [+]

The Master of Business Administration (MBA) Program na Laurentian University je zaměřena pro rychlé tempo, vysoce konkurenčním světě. Dejte nám k testu.

Spuštění nově revidovanou osnovy na podzim roku 2015, MBA program je k dispozici ve flexibilním formátu, umožňujícím dokončených on-line, on-kampusu nebo kombinací obou formátů plný nebo částečný úvazek studia. Učení, kdy a kde je opravdu jen na vás!

V návaznosti na hlavní podnikatelské základech, Program MBA poskytuje studentům znalosti a dovednosti, které klienti požadují, aby jejich podnikání na další úroveň. Kurzy se zaměřují na etickém vedení, vyspělých finančních a marketingových konceptů, řízení informačních systémů, obchodní strategii a zkoumá složitost správy v globálním kontextu. Vyvrcholení consulting projekt poskytuje přímý odkaz na průmyslu a uplatnění poznatků získaných v průběhu programu. Čerství absolventi budou muset absolvovat pracovní integrovaný vzdělávací program, který se bude dát jim potřebné zkušenosti posunout svou kariéru kupředu. ... [-]


Contact

Laurentian University Bookstore

Adresa, 1. řádek Sudbury Campus 935 Ramsey Lake Road
P3E 2C6 Sudbury, Ontario, Kanada
Website http://www.laurentian.ca/
Telefonní číslo +1 705-675-1151