Přečtěte si oficiální popis

Laurentian University je zasazen do nedotčené 765-akr poloostrov v Sudbury - méně než čtyři hodiny severně od Toronta.

Jsme jedním z nejrychleji rostoucích univerzit v Kanadě v posledních deseti letech, nyní slouží v blízkosti 9500 studentů. Naší hlavní kampus je v Sudbury, a nyní nabízíme rostoucí počet programů v Barrie ke studiu na této akademické půdě 1.000 studentů. Máme nejvyšší míru zaměstnanosti pomaturitní v Ontariu po 6 měsících u 93% a 95% po dvou letech. Dostáváme vysoké uznání pro naše záviděníhodné žáků ve třídě, které mají jednu z nejnižších průměrných žáků ve třídě v Kanadě.

Naše dvě domácí města jsou podobné v mnoha důležitých ohledech: jsou to oba zářivé, trezor, cenově středně velké města s všemi městskými vybavení, každý s opravdovým smyslem pro komunity, a jak se nachází ve slavné přírodním prostředí v regionu Muskoka , Kromě rušného života na akademické půdě, najdete spoustu udělat a užít si v obou našich Laurentian hostitelských měst. Obě komunity mají efektivní a úsporné veřejné dopravy a jsou relativně snadno navigovat autem nebo pěšky.

Fakulta managementu

Fakulta managementu zahrnuje programy, které připravují studenty pro dynamické kariéru v oboru Business Administration a sportovní administrativy. Naši absolventi jsou zaměstnáni ve všech hospodářských odvětvích. Studenti rozvíjet hluboké znalosti o všech aspektech podnikání, včetně účetnictví, financí, marketingu, řízení lidských zdrojů a strategického plánování. Bezpočet příležitostí stáž a co-op umístění čekají na studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v obchodním světě.

Co naši studenti říkají: "Stupeň MBA mi poskytla znalosti a dovednosti potřebné k zahájení své kariéry. S několika pracovních nabídek, jsem byl schopen vybrat ten, který byl správný fit pro mě. "Anthony Ward, MBA absolvent, podzim 2014.

Laurentian DNES

Dnes, univerzita počítá více než 52.000 absolventů s mnoha mezinárodními Absolventi kapitol, včetně nejvíce nedávno založená v Číně. Silný ve svých dvojjazyčných a tricultural tradic a s globálního hlediska, Laurentian univerzita pokračuje v rozšiřování své nabídky programů, výzkumné činnosti a partnerství v Kanadě, tak iv zahraničí.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Rok založení: 1960 ZÁPIS: 9500 PROGRAMY

Vysokoškolák: 94 Certifikáty a diplomy: 22 Masters: 18 Doktorské: 6 Professional stupeň (Medicine): 1

Absolvent UMÍSTĚNÍ RATE: 92,6% Fakulta: 355 na plný úvazek kampusech: Sudbury & Barrie

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Faculty of Management - Laurentian University

Master of Business Administration (MBA) program na Laurentian University je zaměřena pro rychlé tempo, vysoce konkurenčním světě. Dejte nám k testu. ... [+]

The Master of Business Administration (MBA) Program na Laurentian University je zaměřena pro rychlé tempo, vysoce konkurenčním světě. Dejte nám k testu.

Spuštění nově revidovanou osnovy na podzim roku 2015, MBA program je k dispozici ve flexibilním formátu, umožňujícím dokončených on-line, on-kampusu nebo kombinací obou formátů plný nebo částečný úvazek studia. Učení, kdy a kde je opravdu jen na vás!

V návaznosti na hlavní podnikatelské základech, Program MBA poskytuje studentům znalosti a dovednosti, které klienti požadují, aby jejich podnikání na další úroveň. Kurzy se zaměřují na etickém vedení, vyspělých finančních a marketingových konceptů, řízení informačních systémů, obchodní strategii a zkoumá složitost správy v globálním kontextu. Vyvrcholení consulting projekt poskytuje přímý odkaz na průmyslu a uplatnění poznatků získaných v průběhu programu. Čerství absolventi budou muset absolvovat pracovní integrovaný vzdělávací program, který se bude dát jim potřebné zkušenosti posunout svou kariéru kupředu. ... [-]

Kanada Sudbury
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Laurentian University Bookstore
Adresa, 1. řádek
Sudbury Campus 935 Ramsey Lake Road
P3E 2C6 Sudbury, Ontario, Kanada
Website
Telefonní číslo
+1 705-675-1151