Faculty of Management - Laurentian University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Laurentian University je zasazen do nedotčené 765-akr poloostrov v Sudbury - méně než čtyři hodiny severně od Toronta.

Jsme jedním z nejrychleji rostoucích univerzit v Kanadě v posledních deseti letech, nyní slouží v blízkosti 9500 studentů. Naší hlavní kampus je v Sudbury, a nyní nabízíme rostoucí počet programů v Barrie ke studiu na této akademické půdě 1.000 studentů. Máme nejvyšší míru zaměstnanosti pomaturitní v Ontariu po 6 měsících u 93% a 95% po dvou letech. Dostáváme vysoké uznání pro naše záviděníhodné žáků ve třídě, které mají jednu z nejnižších průměrných žáků ve třídě v Kanadě.

Naše dvě domácí města jsou podobné v mnoha důležitých ohledech: jsou to oba zářivé, trezor, cenově středně velké města s všemi městskými vybavení, každý s opravdovým smyslem pro komunity, a jak se nachází ve slavné přírodním prostředí v regionu Muskoka , Kromě rušného života na akademické půdě, najdete spoustu udělat a užít si v obou našich Laurentian hostitelských měst. Obě komunity mají efektivní a úsporné veřejné dopravy a jsou relativně snadno navigovat autem nebo pěšky.

Fakulta managementu

Fakulta managementu zahrnuje programy, které připravují studenty pro dynamické kariéru v oboru Business Administration a sportovní administrativy. Naši absolventi jsou zaměstnáni ve všech hospodářských odvětvích. Studenti rozvíjet hluboké znalosti o všech aspektech podnikání, včetně účetnictví, financí, marketingu, řízení lidských zdrojů a strategického plánování. Bezpočet příležitostí stáž a co-op umístění čekají na studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v obchodním světě.

Co naši studenti říkají: "Stupeň MBA mi poskytla znalosti a dovednosti potřebné k zahájení své kariéry. S několika pracovních nabídek, jsem byl schopen vybrat ten, který byl správný fit pro mě. "Anthony Ward, MBA absolvent, podzim 2014.

Laurentian DNES

Dnes, univerzita počítá více než 52.000 absolventů s mnoha mezinárodními Absolventi kapitol, včetně nejvíce nedávno založená v Číně. Silný ve svých dvojjazyčných a tricultural tradic a s globálního hlediska, Laurentian univerzita pokračuje v rozšiřování své nabídky programů, výzkumné činnosti a partnerství v Kanadě, tak iv zahraničí.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Rok založení: 1960 ZÁPIS: 9500 PROGRAMY

Vysokoškolák: 94 Certifikáty a diplomy: 22 Masters: 18 Doktorské: 6 Professional stupeň (Medicine): 1

Absolvent UMÍSTĚNÍ RATE: 92,6% Fakulta: 355 na plný úvazek kampusech: Sudbury & Barrie

Místa

Sudbury

Laurentian University Bookstore

Adresa, 1. řádek
Sudbury Campus
935 Ramsey Lake Road

P3E 2C6 Sudbury, Ontario, Kanada
Telefonní číslo
+1 705-675-1151