Talal Abu-Ghazaleh Graduate School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Talal Abu-Ghazaleh Graduate School of Business (TAG-SB) je první školou svého druhu v arabském světě, která představuje partnerství mezi veřejným a soukromým sektorem. To bylo založeno s cílem poskytovat příležitosti k vzdělání na nejvyšší mezinárodní standardy. Náš závazek pro naše studenty, aby akademické kvality a na rozvoj regionu se odráží v poslání School: Máme vychovávat budoucí obchodní vůdce, kteří budou řídit ekonomickou budoucnost arabského regionu:

  1. Zavedení disciplinovaný kombinaci našich základních hodnot a vzdělávací strategie.
  2. Sdružuje vynikající akademiky a nadané studenty.

Zavázali jsme se k dokonalosti, vysokých etických a morálních hodnot, akademického a aplikovaného výzkumu v podnicích, a neustálé zlepšování mít prospěch z pokroku v mezinárodních vzdělávacích standardů a digitální techniky. Snažíme se zůstat premier obchodní školu regionálně i ve světě.

TAG-SB byl otevřen v roce 2006 jako jedna z fakult německo-jordánský University (SPG), veřejné vysoké školy, vytvořeného v roce 2004 na základě spolupráce německých a jordánské vlády. Toto jedinečné partnerství přináší obchodní odborné znalosti Talal Abu-Ghazaleh organizace (TAG-Org) do akademického světa SPG.

Dokonalost není snadné dosáhnout. TAG-SB je štěstí, že finanční podporu a zdroje TAG-Org, největší firmy profesionální služby v arabském světě s více než 85 kancelářemi a 150 zastupitelských úřadů po celém světě. TAG-Org, podle slov svého předsedy Dr. Talal Abu-Ghazaleh, se zavázala k tomu, že TAG-SB "Harvard arabského světa." Program a kurzy na TAG-SB byly vyvinuty některé z nejvíce respektovaných a renomovaných osobností v akademickém světě s globální ekonomikou na paměti, splňují nejvyšší mezinárodní standardy. Náš program MBA byl navržen tak, aby posílit povýšení znalostí s praktickými reálných aplikací a přes případová studie přístupu ke vzdělání. To klade TAG-SB v svou vlastní ligu. Program MBA je akreditován nadace pro mezinárodní správy akreditaci Business (FIBAA). Akreditace ověřil a potvrdil, že tento program má všechny kvalitativní prvky uvedené v evropských pokynech MBA. Program na TAG-SB MBA je první v arabském světě k dosažení této prestižní akreditaci přesto, že je zavedena jen pár lety.

TAG-SB si klade za cíl připravit studenty na vedoucích pozicích v určitých specializovaných oblastech. Naším cílem je neustále vyvíjí nové programy, které pomáhají našim absolventům plnit požadavky neustále se měnící globální ekonomice.

Místa

Amman

Adresa, 1. řádek
Talal Abu Ghazaleh Graduate School of Business TAGSB, Mecca Al Mukarramah St 104, Amman 11192, Jordan
Amman, Guvernorát Amman, Jordánsko