University of Cape Town Graduate School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Připojte se k nám na jedné z našich nadcházejících virtuálních informačních relací a získejte více informací o našich programech. Více zde.

University of Cape Town Graduate School of Business (GSB) je mezinárodně uznávaná jako jedna z hrstky obchodních škol v Africe s prestižní akreditací s trojitými korunami s podporou EQUIS (Evropská nadace pro rozvoj managementu), AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) a AMBA (Asociace MBA).

Jako vrcholná škola s více než pět desetiletí zkušeností na rozvíjejícím se trhu má GSB zodpovědnost zavazovat se v sociálně politickém a ekonomickém kontextu. Je to učení, učení a výzkum směřuje k budování ekonomicky prosperujícího, spravedlivějšího a integrovanějšího kontinentu. Škola neustále investuje do kvalitních stipendií a silných partnerství na podporu těchto cílů prostřednictvím iniciativ, jako je Allan Grey Center for Value-Based Leadership, Bertha Center for Social Innovation and Entrepreneurship, Akademie pro rozvoj podnikání Raymond Ackerman a MTN Solution Space .

Naše nejlépe hodnocené akademické programy jsou strukturovány tak, aby zlepšovaly odborné znalosti, zlepšily schopnost vedení a poskytly jednotlivcům dovednosti a důvěru potřebné k tomu, aby rostly inovativní nové nápady do finančně zdravých dlouhodobých rozvojových řešení.

Naše nabídka zahrnuje:

  • Postgraduální diplom v manažerské praxi (PGDip)
  • Master of Business Administration (MBA)
  • Master of Business Administration se specializuje na výkonné řízení (EMBA)
  • Master of Commerce v rozvojovém financování (MCOM)
  • Master of Philosophy se specializuje na inkluzivní inovace (MPHIL)
  • Doktor filozofie se specializací na Business Administration (PhD)

Místa

Kapské město

Adresa, 1. řádek
GSB International Relations
Breakwater campus
8 Portswood Road
V&A Waterfront

8000 Kapské město, Western Cape, Jihoafrická republika