University of Stellenbosch Business School (USB)

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

University of Stellenbosch Business School (USB), Který se nachází v obchodní čtvrti Tyger Valley v severní části Kapském Městě v Jihoafrické republice, nabízí širokou škálu mezinárodně akreditovaných řízení a vedení programů.

USB je rozpoznán jako nejvyšší škole v International Business School sítě. To byl první škola z africké univerzity přijímat všechny tři mezinárodní akreditací: AACSB, EQUIS a AMBA. USB byl také jmenován No 1 obchodní škola v Jižní Africe pro rok 2015 podle PMR.africa.

Celkově lze říci, USB usiluje o rozvoj odpovědné vůdce prostřednictvím dobře zakotvené podnikového vzdělávání a výzkumu.

Programy USB jsou relevantní pro Jižní Afriku, jiných afrických zemí i mimo ni. Nad vlajkové lodi MBA USB, která je prezentována na kratší období od roku 2016, USB nabízí programy v oblasti financování rozvoje, vzdělávání vedoucích pracovníků, managementu, koučování Futures studií a projektové řízení.

Portfolio programů:

MBA (plný úvazek a modulární) MPhil v oblasti financování rozvoje MPhil v futurologie MPhil v oboru Management Coaching PhD v oboru Business Administration PhD v oblasti financování rozvoje Phd v dalších studiích Postgraduální diplom v oboru Business Management a správa Postgraduální diplom v oboru futurologie Postgraduální diplom v oboru vzdělávání vedoucích pracovníků Postgraduální diplom v oboru řízení projektů Postgraduální diplom v oblasti financování rozvoje Postgraduální diplom v oboru finančního plánování Executive Education

Důvody, proč byste si měli vybrat USB

Tři mezinárodní akreditace

USB má záruky kvality v podobě AACSB, EQUIS a AMBA akreditace. USB byla první škola z africké univerzity držet všechny tři mezinárodní akreditací obchodních škol.

Mezinárodní expozice

Mezinárodní účast USB je prokázána jeho tří mezinárodních akreditací, jeho mezinárodní studentů, navštěvující mezinárodní fakulty a zahraniční studenty, povinné MBA Mezinárodní studie modulu na zahraniční obchodní škole v programu MBA, jeho přítomnost v mnoha částech afrického kontinentu, a partnerství s obchodními školami na všech kontinentech.

Afrika zaměřené na odborné znalosti

USB je vaše obchodní znalosti partnera v Africe. Škola se stala známou pro své africké-soustředí odborné znalosti v oblastech, jako je financování rozvoje, etiky a správy a řízení společnosti, osobní rozvoj vedení, řízení koučování, výzkum futures a ekonomiky rozvíjejících se zemí.

Vývoj Vedení

Silný důraz na vývoj vedení součástí našich programů - zejména naše MBA a postgraduální diplom v oboru vzdělávání vedoucích pracovníků. Vedení odbornost USB je stanoví podle mezinárodních standardů a podpořila rostoucí množství uznávaných výzkumných institucí.

Kolaborativní učení

Collaborative učení je klíčovým prvkem programů usb je, a to intenzivní zapojení přispívá k život měnící zkušenost studovat s námi. Každý student přináší různé kvalifikace, zkušenosti s řízením a kulturní znalosti do tabulky.

Rozmanitost

Na své studijní cestě na USB, budete spolupracovat s lidmi z širokého spektra kultur a zemí. Studenti pocházejí z celé Jižní Afriky, zbytek Afriky a světa. Tato rozmanitost se přidat hloubku k vaší zkušeností s výukou a pomůže vám vytvořit cenné sítě obchodních kontaktů a spolužáků, které vám vydrží celý život. www.usb.c.za

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba Modulární

Campus forma 2 let January 2018 Jihoafrická republika Bellville Kapské Město

Pokud chcete pracovat na vyšší úrovni managementu a vést s důvěrou, bude triple akreditované MBA USB je připraví vám za to. Zde jsou některé z důvodů, proč byste měli zvážit naše Modulární MBA: [+]

Modulární MBA (v angličtině) USB je nový modulární MBA MBA USB, byl přepracován, aby lépe splňovaly potřeby dnešních studentů. Předchozí (delší) MBA, představil až do roku 2015, byl nyní restrukturalizovány do 213-úvěrový program na úroveň VRK 9. Všechny formáty USB MBA byla zkrácena, a to se projeví od roku 2016. Důležité: Nyní musíte mít 4-leté bakalářské vzdělání nebo Honour titul nebo 3 roky bakalářský titul plus postgraduální diplom předtím, než vám umožněn vstup do nového MBA. USB Modular MBA v kostce Doba trvání: 2 roky (3 roky v minulosti) Obsah: 18 Povinné předměty (včetně Mezinárodní studijní modul pod zahraniční obchodní škole a výzkum přiřazení) a volitelných Proč si vybrat usb Modulární MBA? Pokud chcete pracovat na vyšší úrovni managementu a vést s důvěrou, bude triple akreditované MBA USB je připraví vám za to. Zde jsou některé z důvodů, proč byste měli zvážit naše Modulární MBA: 3 mezinárodní akreditací: AACSB, EQUIS, AMBA Studium při práci: Tato verze programu blok vám umožní navštěvovat přednášky aniž by byla porušena příliš mnoho na vašich pracovních povinností. Toto uspořádání vám umožní co nejlépe využít svůj čas na akademické půdě. Okamžitě naneste dovednosti: Provést nové obchodní dovednosti při práci bezprostředně při získávání podpory z USB. Studium na USB, i když žijete mimo ni: Studenti z celé Jižní Afriky a od mnoha jiných afrických a zámořských zemí zvolíte tuto možnost získat trojité akreditovaného MBA. Struktura a obsah MBA USB jsou uspořádány do 18 povinných modulů a výběr volitelných. Povinné moduly zahrnují výzkum přiřazení, která se klene nad... [-]

MBA Na Plný úvazek

Campus forma Denní studium 1 rok January 2018 Jihoafrická republika Bellville Kapské Město + 1 více

MBA USB, byl přepracován, aby lépe splňovaly potřeby dnešních studentů. Předchozí (delší) MBA, představil až do roku 2015, byl nyní restrukturalizovány do 213 úvěrový program na úroveň VRK 9. [+]

NEW 1 rok profesionální MBA USB, MBA USB, byl přepracován, aby lépe splňovaly potřeby dnešních studentů. Předchozí (delší) MBA, představil až do roku 2015, byl nyní restrukturalizovány do 213-úvěrový program na úroveň VRK 9. Všechny formáty USB MBA byla zkrácena, a to se projeví od roku 2016. Důležité: Nyní musíte mít 4-leté bakalářské vzdělání nebo Honour titul nebo 3 roky bakalářský titul plus postgraduální diplom předtím, než vám umožněn vstup do nového MBA. Nový Full-time MBA USB v kostce Doba trvání: 1 rok (2 roky v minulosti) Obsah: 18 Povinné předměty (včetně Mezinárodní studijní modul pod zahraniční obchodní škole a výzkum přiřazení) a volitelných Proč si vybrat plný úvazek USB MBA? Pokud chcete pracovat na vyšší úrovni managementu a vést s důvěrou, bude triple akreditované MBA USB je připraví vám za to. Zde jsou některé z důvodů, proč byste měli zvážit naše Full-time MBA: 3 mezinárodní akreditací: AACSB, EQUIS, AMBA Zvýšená mezinárodní expozice: V Full-time MBA třídy, budete se připojí mezinárodními studenty a výměnných studentů z celého světa, což vám umožní učit se ze svých pracovních zkušeností a kulturním zázemím. Všichni studenti MBA také muset absolvovat povinnou mezinárodní studijní modul na zahraniční obchodní škole (náklady na modulu obsažené v MBA poplatků) Jednostranný pohled: Ponořte se bez požadavků na práci ve svých studiích (11 měsíců tříd) Příprava na změně povolání: Dejte si pauzu od zaměstnání na plný úvazek a připravte se na novou kariéru Kontakt s podnikatelským prostředím: Využijte reproduktorů a síťových událostí ve třídě a na akademické půdě setkat podnikatelů... [-]

Videos

Why choose USB?

Listen to students and faculty talk about our MBA

USB MBA’s Leadership Development module and international exposure