University of Stellenbosch Business School (USB)

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

University of Stellenbosch Business School (USB), Který se nachází v obchodní čtvrti Tyger Valley v severní části Kapském Městě v Jihoafrické republice, nabízí širokou škálu mezinárodně akreditovaných řízení a vedení programů.

USB je rozpoznán jako nejvyšší škole v International Business School sítě. To byl první škola z africké univerzity přijímat všechny tři mezinárodní akreditací: AACSB, EQUIS a AMBA. USB byl také jmenován No 1 obchodní škola v Jižní Africe pro rok 2015 podle PMR.africa.

Celkově lze říci, USB usiluje o rozvoj odpovědné vůdce prostřednictvím dobře zakotvené podnikového vzdělávání a výzkumu.

Programy USB jsou relevantní pro Jižní Afriku, jiných afrických zemí i mimo ni. Nad vlajkové lodi MBA USB, která je prezentována na kratší období od roku 2016, USB nabízí programy v oblasti financování rozvoje, vzdělávání vedoucích pracovníků, managementu, koučování Futures studií a projektové řízení.

Portfolio programů:

MBA (plný úvazek a modulární) MPhil v oblasti financování rozvoje MPhil v futurologie MPhil v oboru Management Coaching PhD v oboru Business Administration PhD v oblasti financování rozvoje Phd v dalších studiích Postgraduální diplom v oboru Business Management a správa Postgraduální diplom v oboru futurologie Postgraduální diplom v oboru vzdělávání vedoucích pracovníků Postgraduální diplom v oboru řízení projektů Postgraduální diplom v oblasti financování rozvoje Postgraduální diplom v oboru finančního plánování Executive Education

Důvody, proč byste si měli vybrat USB

Tři mezinárodní akreditace

USB má záruky kvality v podobě AACSB, EQUIS a AMBA akreditace. USB byla první škola z africké univerzity držet všechny tři mezinárodní akreditací obchodních škol.

Mezinárodní expozice

Mezinárodní účast USB je prokázána jeho tří mezinárodních akreditací, jeho mezinárodní studentů, navštěvující mezinárodní fakulty a zahraniční studenty, povinné MBA Mezinárodní studie modulu na zahraniční obchodní škole v programu MBA, jeho přítomnost v mnoha částech afrického kontinentu, a partnerství s obchodními školami na všech kontinentech.

Afrika zaměřené na odborné znalosti

USB je vaše obchodní znalosti partnera v Africe. Škola se stala známou pro své africké-soustředí odborné znalosti v oblastech, jako je financování rozvoje, etiky a správy a řízení společnosti, osobní rozvoj vedení, řízení koučování, výzkum futures a ekonomiky rozvíjejících se zemí.

Vývoj Vedení

Silný důraz na vývoj vedení součástí našich programů - zejména naše MBA a postgraduální diplom v oboru vzdělávání vedoucích pracovníků. Vedení odbornost USB je stanoví podle mezinárodních standardů a podpořila rostoucí množství uznávaných výzkumných institucí.

Kolaborativní učení

Collaborative učení je klíčovým prvkem programů usb je, a to intenzivní zapojení přispívá k život měnící zkušenost studovat s námi. Každý student přináší různé kvalifikace, zkušenosti s řízením a kulturní znalosti do tabulky.

Rozmanitost

Na své studijní cestě na USB, budete spolupracovat s lidmi z širokého spektra kultur a zemí. Studenti pocházejí z celé Jižní Afriky, zbytek Afriky a světa. Tato rozmanitost se přidat hloubku k vaší zkušeností s výukou a pomůže vám vytvořit cenné sítě obchodních kontaktů a spolužáků, které vám vydrží celý život. www.usb.c.za

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět 1-year MBAs » Vidět MBA » Vidět Doktorské diplomy » Vidět PhD » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

MBA Na Plný úvazek

Campus forma Denní studium 1 rok January 2018 Jihoafrická republika Bellville Kapské Město + 1 více

MBA USB, byl přepracován, aby lépe splňovaly potřeby dnešních studentů. Předchozí (delší) MBA, představil až do roku 2015, byl nyní restrukturalizovány do 213 úvěrový program na úroveň VRK 9. [+]

NEW 1 rok profesionální MBA USB,

MBA USB, byl přepracován, aby lépe splňovaly potřeby dnešních studentů. Předchozí (delší) MBA, představil až do roku 2015, byl nyní restrukturalizovány do 213-úvěrový program na úroveň VRK 9. Všechny formáty USB MBA byla zkrácena, a to se projeví od roku 2016.

Důležité: Nyní musíte mít 4-leté bakalářské vzdělání nebo Honour titul nebo 3 roky bakalářský titul plus postgraduální diplom předtím, než vám umožněn vstup do nového MBA.

Nový Full-time MBA USB v kostce Doba trvání: 1 rok (2 roky v minulosti) Obsah: 18 Povinné předměty (včetně Mezinárodní studijní modul pod zahraniční obchodní škole a výzkum přiřazení) a volitelných Proč si vybrat plný úvazek USB MBA? ... [-]

MBA

Mba Modulární

Campus forma 2 let January 2018 Jihoafrická republika Bellville Kapské Město

Pokud chcete pracovat na vyšší úrovni managementu a vést s důvěrou, bude triple akreditované MBA USB je připraví vám za to. Zde jsou některé z důvodů, proč byste měli zvážit naše Modulární MBA: [+]

Modulární MBA (v angličtině) USB je nový modulární MBA

MBA USB, byl přepracován, aby lépe splňovaly potřeby dnešních studentů. Předchozí (delší) MBA, představil až do roku 2015, byl nyní restrukturalizovány do 213-úvěrový program na úroveň VRK 9. Všechny formáty USB MBA byla zkrácena, a to se projeví od roku 2016.

Důležité: Nyní musíte mít 4-leté bakalářské vzdělání nebo Honour titul nebo 3 roky bakalářský titul plus postgraduální diplom předtím, než vám umožněn vstup do nového MBA.

USB Modular MBA v kostce Doba trvání: 2 roky (3 roky v minulosti) Obsah: 18 Povinné předměty (včetně Mezinárodní studijní modul pod zahraniční obchodní škole a výzkum přiřazení) a volitelných Proč si vybrat usb Modulární MBA? ... [-]

Videos

Why choose USB?

Listen to students and faculty talk about our MBA

USB MBA’s Leadership Development module and international exposure