Rhodes Business School

Úvod

Read the Official Description

Leadership for Sustainability

Vítejte v Jihoafrické obchodní školy, který bere otázky udržitelnosti vážně. Děkujeme Vám za návštěvu našich webových stránkách. Věříme, že najdete zájem o to, co děláme v podnikatelské vzdělávání arény, stejně jako v tom, jak to děláme.

Udržitelnost ztělesňuje dvě hlavní myšlenky. Za prvé je zde idea o "obchodní kontinuity" a organizační dlouhověkosti, a za druhé, že je myšlenka "trvale udržitelného rozvoje". Oba nápady jsou svázány s obavami o "uspokojování potřeb současné generace, aniž by byla ohrožena schopnost budoucích generací uspokojovat své potřeby."

Ve všech svých kurzech, a to jak krátkodobé kurzy a MBA, Rhodes Business School klade důraz na vyváženost, která je třeba umístit na sociální, environmentální a ekonomické výkonnosti organizací, které jsou nezbytné pro jejich úspěšné dlouhodobé výkonnosti. V důsledku obav s globálním oteplováním, například, tam je riziko, že veřejné politiky a sociální hnutí urychlí nároky na společnosti a jiné organizace působí ve více udržitelným způsobem.

Všechny organizace musí pochopit tyto imperativy, stejně jako se zmocňuje, aby prakticky a vhodně reagovat. Tyto nabídky Rhodes Business School za cíl, jak to udělat.

Můžete si přečíst více o nás v naší 15-leté publikaci níže:

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kombinované MBA » Vidět Doktorské diplomy » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Mba

Campus forma Kombinované 5 semestry January 2019 Jihoafrická republika Grahamstown

Master of Business Administration (MBA), které nabízí Rhodes Business School je kurz-work stupeň spolu s pojednáním o patnáct tisíc (15 000) slov. Disertační účty [+]

Master of Business Administration (MBA), které nabízí Rhodes Business School je kurz-work stupeň spolu s pojednáním o patnáct tisíc (15 000) slov. Diplomová práce představuje 30% z celkových úvěrů. Stupeň je nabízen na částečný úvazek, modulární základ přes dva a půl roku. V prvních dvou letech, kandidáti jsou povinni účastnit se dvou tří týdnů výuky bloky Grahamstownu každý rok a dokončit úkoly práce, se sídlem v období mezi výukových bloků. V posledních šesti měsíců věnována dokončení disertační práce. Rhodos Business School podstatou je, "Leadership for Sustainability", a proto vedení a udržitelnosti principy zdůrazňují všechny předměty ve vzdělávacím programu MBA. Důraz je kladen na kontinuitu podnikání, jakož i dosažení rovnováhy mezi ekonomickou, sociální a environmentální udržitelnosti (Triple Bottom Line). Business School se zavázala dodržovat zásady odpovědného vzdělávání managementu (PRME).... [-]


Videos

The Rhodes Business School

The Rhodes Business School Modular MBA

RMR In Studio | Business Buzz | Duncan Githiri