Rhodes Business School

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na univerzitě v Rhodu , která byla založena v roce 1904,univerzita uznávanou pověst špičkové kvality .

S pouhými 8200 studenty je Rhodes malá univerzita, která se vyznačuje tím, že patří mezi nejlepších vysokoškolských diplomů a absolventských kurzů v Jižní Africe , vynikajícím postgraduálním úspěchům a nejlepším výsledkům výzkumu na jednoho akademického pracovníka. Toto je svědectvím o kvalitě studentů, které přitahuje Rhodos a o akademických zdrojích ao závazku zaměstnanců Rhodosu k rozvoji a úspěchu studentů.

woman reading book while sitting on chairAlexis Brown / Unsplash

Z našich více než 8000 studentů je 30% postgraduálních a více než 18% mezinárodních studentů z 54 zemí celého světa, čímž se Rhodos stal dynamickou a kosmopolitní znalostní institucí. Studenti jsou schopni absolvovat širokou škálu vysokoškolských a postgraduálních titulů na fakultách humanitních věd , vědy, obchodu, farmacie, práva a vzdělávání. S nejpříznivějším poměrem akademických pracovníků ke studentům mezi jihoafrickými univerzitami mají studenti Rhodosu zaručený snadný přístup k akademickým pracovníkům a důkladný dohled.

Univerzita je hrdá na své motto " Kde se učí vedoucí pracovníci" a připravuje absolventy, kteří jsou znalými intelektuály, kvalifikovanými odborníky a kritickými, pečujícími a soucitnými občany, kteří mohou přispět k ekonomickému a sociálnímu rozvoji a spravedlivé, spravedlivé a demokratické společnosti.

Téměř 50% studentů z Rhodosu a většina vysokoškoláků žije v univerzitních rezidencích, zatímco tam jsou také speciální rezidence pro postgraduální studenty. Prostřednictvím dobře zavedené struktury vězňů, podřízenců a pobytových výborů hrají bydlení důležitou roli v celkovém vývoji studentů, včetně rozvíjení vůdčích schopností.

Četné kluby a společnosti poskytují studentům široké možnosti pro účast na různých intelektuálních, společenských, kulturních a sportovních aktivitách a dále rozvíjejí cenné dovednosti.

Univerzita Rhodosu hledá do budoucnosti s důvěrou, zajistí, že jako indawo yolwazi (místo znalostí) a snahou o dokonalost ve výuce, výzkumu a angažovanosti ve společnosti produkuje vynikající absolventy, kteří jsou vyhledávaní a významně přispívají k lidským a sociálním rozvoj.

woman holding book on bookshelvesBecca Tapert / Unsplash

Naši absolventi pracují dobře na stále rostoucím trhu práce a jsou vysoce ceněni zaměstnavateli po celém světě. Během svého času vám pomůžeme připravit se na zvolenou kariéru. Zaměstnatelnost našich absolventů se stále zvyšuje a zvyšuje se tam s tím nejlepším, co může svět nabídnout. Naše studijní nabídka připravuje studenty na trh práce zajištěním rozvoje dovedností, které zaměstnavatelé chtějí, ať už prostřednictvím pracovních zkušeností, dobrovolnictví nebo společenských aktivit.

Orientation Week je určen nejen pro poskytování informací o kurzech, které jsou nabízeny na univerzitě v Rhodosu, ale také pro vystavení širokému spektru služeb a příležitostí poskytovaných univerzitou, které zvyšují vaše šance na úspěch. Hlavním cílem našeho ředitelství pro studentské záležitosti je "vytvořit živý a učící se systém podpory studentů a prostředí, které je inkluzivní a přispívá ke zdravému životnímu stylu, osobnímu růstu, rozvoji a akademickému úspěchu našich studentů".

Naši akademičtí a podpůrní pracovníci zde podporují; jsou zde, aby vám pomohli realizovat své sny, cíle a aspirace; jsou zde, aby vaše univerzitní zkušenost byla pozitivní, obohacující a naplňující. Jako malá univerzita s oddaným a odhodlaným personálem jsme schopni nabídnout osobní dotek, který může mít vliv na váš život. Doporučujeme využít veškerou odbornou pomoc a podporu, která je k dispozici.

Jménem našich studentů a zaměstnanců vítejte na univerzitě v Rhodu . Můžete si být jisti, že jste udělali správnou volbu pro studium. Vybrali jste kvalitní instituci a podnikli jste zásadní krok k dosažení vašich osobních aspirací.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět Doktorské diplomy » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA

Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 4 semestry January 2019 Jihoafrická republika Grahamstown + 1 více

Rhodes Business School AMBA akreditovaná MBA je interaktivní, inovativní a intenzivní. To vám umožní aktivně se zabývat současnými obchodními problémy prostřednictvím objektivu udržitelnosti. [+]

Rhodes Business School AMBA akreditovaná MBA je interaktivní, inovativní a intenzivní. To vám umožní aktivně se zabývat současnými obchodními problémy prostřednictvím objektivu udržitelnosti.

S využitím integrovaného přístupu ke vzdělávání v oblasti řízení vám pomůžeme připravit se na zodpovědnost vést pochopením vztahu mezi ekonomikou, etikou, ekologií a rovností. Hloubkový přístup programu zvýší vaši schopnost kriticky přemýšlet o podnikatelském prostředí, abyste se mohli postarat o osobní růst, lepší vedení a kariérní postup.

Výhody našeho modulárního MBAKrátké, intenzivní dvoutýdenní výukové bloky usnadňují rychlý přenos nových učení a znalostí na pracoviště, kde proces učení pokračuje, když se uplatní koncepce a nástroje.Proces hodnocení usnadňuje průběžné uplatňování a rozvoj učení v pracovním prostředí.Dlouhé absence v práci není potřeba.Období intenzivního a interaktivního studia, které se odvíjejí od tlaků na pracovišti, poskytují odměňující a motivující zkušenosti.V důsledku malých tříd se maximalizují příležitosti k vzájemnému oplodnění myšlenek a zkušeností, stejně jako pro konstruktivní debatu s vrstevníky a instruktory.Naše vstupní požadavky znamenají, že budete mít prospěch ze zkušeností motivované a zralé skupiny vrstevníků z různorodé práce a profesionálního prostředí.Výzkumná miniaturka nebo možnost případové studie, pod dohledem člena akademického personálu na univerzitě v Rhodosu, vám poskytne příležitost využít své učení z kurzu jako celku a získat hluboké znalosti v určité oblasti.... [-]