Přečtěte si oficiální popis

118207_wnybrsytt-hyph.jpg

Zde budete tím, kým chcete být

Univerzita Haifa je přední univerzitou v Izraeli v oborech humanitních věd, sociálních věd, mořského výzkumu a vzdělávání. Je domovem 7 fakult, 8 škol a 72 výzkumných středisek .

Připojte se k jednomu z 18 mezinárodních magisterských programů v angličtině v různých oborech . Jednoleté a dvouleté programy jsou navrženy tak, aby vám poskytly nástroje a dovednosti, které potřebujete k úspěchu v oblasti podle vašeho výběru.

Naším cílem je poskytnout vám praktické zkušenosti, které vás povedou k úspěchu na vysoce konkurenčním globálním trhu . Budete mít možnost studovat se studenty z Izraele a z celého světa a těžit z podpůrné sítě administrativy a zaměstnanců fakulty.

Vyberte program:

Jednoleté hlavní programy
Rozšířené hlavní programy
 1. Vývoj dítěte
 2. Diplomatická studia
 3. Německá a evropská studia
 4. Globální zelená MBA
 5. Globální vedoucí postavení ve zdravotnictví a správa (MPH)
 6. Studie holocaustu
 7. Israel Studies
 8. Židovské studium
 9. Námořní civilizace
 10. Středoevropská studia (nová)
 11. Národní bezpečnostní studia
 12. Řízení míru a konfliktů
 13. Pravěká archeologie
 14. Veřejná správa a politika (nové)
 15. Statistika
 1. Mezinárodní vztahy (duální titul s Varšavskou univerzitou)
 2. Marine Geosciences (MSc)
 3. Mezinárodní MBA (zaměření: Asie)

Pro podrobné informace o všech programech a přihlášky nás prosím kontaktujte pomocí poptávkového formuláře vpravo.

Rychlé fakty

 • 18 magisterských programů vyučovaných v angličtině
 • Jednoleté magisterské programy
 • Multikulturní kampus
 • Dostupné školné
 • Osobní pozornost
 • 18 000 studentů
 • 1200 mezinárodních studentů z 50 různých zemí

Požadavky na přijetí

Nyní posuzujeme přihlášky na akademický rok 2019–2020, který začne v říjnu. První uzávěrka přihlášek je 15. března.

 • Originální dokumentace vysokoškolského diplomu a přepis z akreditované vysoké školy
 • Minimálně 3,0 GPA, v průměru 80% nebo ekvivalent
 • Dvě doporučení
 • Osobní prohlášení
 • Životopis / životopis
 • Skóre TOEFL (pokud rodný jazyk není angličtina)

Poznámka: V závislosti na programu mohou být vyžadovány další dokumenty a / nebo požadované kurzy.

Poplatek za podání žádosti je 100 USD

Stipendia

Stipendia jsou k dispozici!

Mezinárodní škola Haifské univerzity nabízí stipendia potřebná pro mezinárodní studenty. Pro většinu programů jsou na úrovni fakulty také stipendia . Doporučujeme studentům, aby prozkoumali další možnosti externího financování.

Uzávěrka přihlášek je 15. dubna.

118399_ScreenShot2019-07-15at1.55.12PM.png

Náš školní areál

Univerzita Haifa se nachází na vrcholu hory Carmel s nádherným výhledem na Středozemní moře a leží vedle národního lesa Carmel a představuje ideální prostředí pro vaše mezinárodní postgraduální studium.

Město Haifa je jedním z největších izraelských metropolí a hlavním centrem pro místní high-tech průmysl. Každý rok je ve městě přibližně 40 000 studentů, což z něj dělá přátelské místo k vyššímu učení.

Naše fakulty a studentská populace jsou ve svém složení jedinečné. Jsme hostitelem vzrušující a inspirující kulturní mozaiky světských a náboženských Židů, křesťanských a muslimských Arabů, Druze, Bedouinů a Circassianů , nových přistěhovalců, domorodých Izraelců a rostoucího počtu zahraničních studentů a zaměstnanců. Univerzita v Haifě je nejvíce pluralistickou institucí vysokoškolského vzdělávání v Izraeli a slouží jako příklad toho, jak lze vynikající výzkum a výuku provádět v atmosféře vzájemného respektu a inkluze.

Přijďte na mezinárodní školu na univerzitě v Haifě a objevte nové zájmy a lidi, rozšířte svou znalostní základnu a objevujte nové kultury v atmosféře soužití, tolerance a vzájemného respektu.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Global MBA

University of Haifa, International School

Program vyniká svým zaměřením na environmentální a sociální udržitelnost, dvě otázky jsou klíčem k efektivní a odpovědné obchodní praxi. Kombinace vysokých akademických s ... [+]

Popis programu

Udržitelné řízení podniku je v popředí jednoročního programu Global Green MBA University of Haifa University of Management . Izrael je lídrem v oblasti vodohospodářství a obnovitelných zdrojů energie a lídrem ve vývoji inovativních a udržitelných technologií, díky čemuž je Haifa University ideálním místem pro zkušenosti a využití dynamické kombinace úspěšné obchodní kultury zaměřené na životní prostředí.

Program vyniká svým zaměřením na environmentální a sociální udržitelnost, dvě otázky jsou klíčem k efektivní a odpovědné obchodní praxi. Kombinace vysokých akademických standardů MBA v mezinárodním vzdělávacím prostředí, zaměření se na základní nástroje pro řízení podniku a získání teoretických a praktických nástrojů pro realizaci udržitelnosti z něj činí velmi cenný a komplexní obchodní vzdělávací program.... [-]

Izrael Haifa
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MBA

University of Haifa, International School

Mezinárodní MBA (IMBA) je navržena tak, aby odpovídala věku globalizace, neustálým ničivým změnám a stále rostoucímu významu východní Asie v globálním obchodním světě. ... [+]

Popis programu

Mezinárodní MBA (IMBA) je navržena tak, aby odpovídala věku globalizace, neustálým ničivým změnám a stále rostoucímu významu východní Asie v globálním obchodním světě. Cílem programu IMBA, který se vyučuje v angličtině po dobu 16 měsíců, je poskytnout studentům základní znalosti, kompetence a dovednosti, které je připraví na globální kariéru v oblasti řízení, která se rychle vyvíjí v rámci stále dynamičtějšího, složitějšího a konkurenceschopnějšího mezinárodního obchodního prostředí.

Co budete studovat

Základní základní kurzy jsou určeny ke studiu všech oborů MBA s jasným důrazem na globální a mezinárodní aspekty každého příslušného tématu. Kromě této globální vize nabízí program silný regionální důraz na obchodování v zemích as východoasijskými zeměmi, jako je Čína, Indie, Japonsko a Korea.... [-]

Izrael Haifa
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Welcome to the University of Haifa

University of Haifa International School

Haifa University
Adresa, 1. řádek
Mount Carmel, 199 Abba Hushi Blvd. Haifa
3498838 Haifa, Okres Haifa, Izrael
Website
Telefonní číslo
+972-4-824-9417