Tel Aviv University, Coller School of Management

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

Od svého založení před téměř 50 lety School of Management Byl centrem výzkumu a výuky světové třídy. Školení generací vedoucích, kteří pomohli definovat klíčové oblasti v oblasti izraelský Soukromého a veřejného sektoru, včetně podnikání, vlády a akademické obce, Škola Je široce uznáván jako přední poskytovatel vzdělávacího managementu v České republice Izrael. The ŠkolaVynikající pověst a celosvětový dosah jsou výsledkem svého vytrvalého úsilí o dosažení nekompromisní excelence. V průběhu let jsme důsledně usilovali o posílení našich akademických standardů a současně o vývoj nových programů a diverzifikaci našich metod výuky tak, abychom našim studentům poskytli bohatou multidisciplinární zkušenost s výukou. Vzdělávání našich studentů a rozbíjení nových důvodů ve výzkumu bylo naší pozoruhodnou schopností, mimořádnou skupinou učitelů, učitelů a praktiků, kteří se pyšní výkonnou kombinací špičkových akademických školení spojených s praktickými obchodními zkušenostmi.

Naše úspěchy nás nenechávají pokoušet uvolnit naše úsilí. Chceme-li pokračovat v poskytování našich studentů takové vzdělání, které jim umožní navigovat na cestě k úspěchu ve světě, který se vyznačuje neustálou změnou, Škola Zaznamenal dramatický růst v posledních letech. Mimo jiné jsme najímali desítky hvězd izraelský Výzkumníci z univerzit v zahraničí, založili nové výzkumné ústavy a centra a spustili nové programy v oblastech, jako je řízení technologií, podnikání a inovace, velké údaje a obchodní analýza, správa nemovitostí, globální podnikání a finanční řízení. Zřídili jsme také Centrum pro správu kariéry A výrazně rozšířily naše možnosti výměny studentů s předními školami v zahraničí.

Dnes se řadíme mezi přední světové obchodní školy v řadě kritérií, včetně kvality a rozsahu naší fakulty, úrovně našeho akademického výzkumu a kalibru našich studentů. Není divu, že náš program MBA byl nedávno zařazen na 11. místě na světě pro výrobu podnikatelů podporovaných VC. Jsme také Jediná obchodní škola v Izraeli akreditovaná AACSB International (Asociace pro pokročilé kolegiální školy podnikání), prestižní globální síť obchodních škol udržující nejvyšší standardy dosažení.

Naše poslání

Podněcovat inovativní myšlení, které se odvádí do rychle se měnícího světa prostřednictvím synergie teorie a praxe řízení.

Naše vize

Stát globálním centrem excelence v multidisciplinárním výzkumu, řízení a podnikání.

Mezinárodní hodnocení

Dlouho a důsledně uznávaný jako přední poskytovatel manažerského vzdělávání v Izraeli, Coller School of Management neustále vystupuje na globální úrovni.

Od svého založení v roce 2008 ratingová agentura Eduniversal opakovaně ocenila naši školu nejvyšší hodnocení - "5 špičkových ocenění", které uznává za "silný globální vliv". Hodnocení 5-Palme je uděleno jen 100 školám po celém světě, včetně Harvard Business School, London Business School a INSEAD.

Také jsme získali špičkové hodnocení od Pitchbooku, ratingové agentury založené v Seattlu pro globální trhy se soukromým kapitálem a rizikovým kapitálem, které našeho programu MBA umístily na 12. místě ve světě při vytváření podnikatelů podporovaných VC. Takové hodnocení umístí Coller School of Management před takovými vedoucími školami, jako je London Business School, Duke University, University of Texas a mnoho dalších. Naše škola byla rovněž svázána na 8. místě na světě pro počet jednorožců založených jejími absolventy.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět 1-year MBAs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Sofaer Mezinárodní MBA

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Izrael Tel Aviv-Yafo

Ať už si chcete založit vlastní podnikání, ponořit se do počáteční kultury v Tel Avivu nebo vést inovativní procesy v nadnárodní společnosti, Sofaer International MBA vám nabízí nástroje, praktické zkušenosti, síťovou podporu a podporu kariéry pro řízení podniku nazvaného " vy." [+]

Ať už si chcete založit vlastní podnikání, ponořit se do počáteční kultury v Tel Avivu nebo vést inovativní procesy v nadnárodní společnosti, Sofaer International MBA vám nabízí nástroje, praktické zkušenosti, síťovou podporu a podporu kariéry pro řízení podniku nazvaného " vy." Jednoroční vzdělávací program IMBA kombinuje základy podnikového managementu s širokou škálou pokročilých kurzů zaměřených na podnikání, inovace a technologii. Nabídky kurzů zahrnují Delta Start-up Studio, první izraelský předběžný akcelerátor pro studentské akce. Kromě toho mají studenti přístup k přímé kariérové ​​podpoře, včetně rozsáhlého programu stáží s programy od společností McCann, Google a NICE Systems až po začínající firmy v rámci 8200 EISP, což je program akcelerátorů izraelské elitní zpravodajské jednotky 8200.... [-]


Videos

Entreprenuership & Innovation at Tel Aviv University's School of Management