Přečtěte si oficiální popis

Fondazione CUOA Business School

CUOA (wide Ya) Business School byla založena v roce 1957

V Itálii je CUOA jednou z předních obchodních škol a aktivním centrem pro rozvoj a modernizaci řízení soukromého a veřejného sektoru a podnikových dovedností.

Jedním z nejvýznamnějších rysů CUOA School of Business Administration je jeho dlouhá historie a hluboké geografické vztahy, které přispívají k podpoře významných podnikatelů a režisérů v severovýchodní Itálii.

CUOA je nejen úspěšná v poskytování mezinárodních vzdělávacích kurzů (spolupráce se zahraničními partnery), ale také v práci s více než 3 500 místními společnostmi. Studenti účastnící se tohoto kurzu pocházejí z 50 různých zemí a vedou 15 globálně rozmanitých rozvojových projektů.

CUOA School of Business Administration je národním a mezinárodním lídrem v oblasti korporátních a manažerských kurzů. Tato vysoká škola pomáhá studentům rozvíjet jejich individuální potřeby a schopnosti.

CUOA vede jednotlivce, společnosti, soukromé i veřejné organizace k novému modelu řízení společnosti, jehož cílem je dosahování firemních cílů.

Tato škola nabízí magisterský titul v oboru podnikové správy, krátkodobý exekutivní kurz a kurz přizpůsobený všem potřebám. V Itálii, oddělení pro nábor lidských zdrojů každé společnosti považuje studenty COUA za manažerského managementu za důležitý vstup.

CUOA Business School je majestátní budova z 18. století, která se nachází ve vile Valmarana Morosini ve městě Vicenza, na italském okraji. Tato palladiánská stavba z 18. století byla navržena architektem Francescem Muttonim a má všechna školská zařízení pokrývající historickou kulturu a akademické aktivity.

Valmarana Morosini se nachází hned vedle vily a je konkrétním příkladem moderní obchodní školy. Tato rezidenční oblast je umístěna v travnaté kůlně a chalupě uprostřed raných vil a má více než 50 pokojů s vlastním sociálním zařízením a dalšími službami.

Fondazione CUOA Business School

CUOA (wide Ya) Business School byla založena v roce 1957

Villa Valmarana Morosini

103, G. Marconi

Altavilla Vicentina, Vicenza, 36077 IT

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Fondazione CUOA

Part-time CUOA MBA je mezinárodně orientovaný program, který poskytuje příležitost učit se v stimulujícím multikulturním kontextu. Studenti budou rozvíjet integrované a s ... [+]

Part-time MBA mezinárodní program ve spolupráci s University of Michigan-DearbornDatum zahájení: 6. března 2020

Datum ukončení: červenec 2021

Jazyk: italština a angličtina

Trvání: 30 víkendů, 1 týden v zahraničí, 70 hodin v distančním vzdělávání

Master of Business Administration je kurz všeobecného managementu, jehož hodnota je uznávána na mezinárodní úrovni. Part-time MBA je mezinárodně inspirovaný CUOA návrh, který vyvíjí integrovanou a strategickou vizi společnosti zaměřené na řešení profesních výzev ve stále složitějších kontextech. Zkoumá všechny funkce a procesy společnosti a poskytuje konkrétní nástroje okamžitého použití. Partnerství s Dearborn University of Michigan umožňuje studentům zkoumat konkrétní oblast tím, že navštěvuje on-line MBA kurz této prestižní americké univerzity, zatímco zůstane v rámci programu magisterského magisterského programu. Magisterský program zahrnuje studijní cestu do zahraničí, což nabízí další příležitost k hodnocení a učení v mezinárodním kontextu.... [-]

Itálie Altavilla Vicentina
Březen 2020
Kombinované
16 měsíců
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Fondazione CUOA Business School
Adresa, 1. řádek
CUOA Business School Villa Valmarana Morosini 103, G. Marconi
36077 Altavilla Vicentina, Veneto, Itálie
Website
Telefonní číslo
+39 0444 333711