Fondazione CUOA

Úvod

Read the Official Description

Fondazione CUOA. Business School od roku 1957.

Fondazione CUOA je vedoucí Business School a jeden z nejaktivnějších center v Itálii pro rozvoj a podporu řídicích a podnikatelských dovedností v soukromém i veřejném sektoru. Jednou z nejvýraznějších rysů Fondazione CUOA je její historie a její silné, zakořeněné napojení na území, které se může pochlubit vynikající podnikatele a manažery. Nejen, že více než 3,500 místních podniků spolupracují s Business School, ale Fondazione CUOA také vyvinula spolupráce se zahraničními partnery s cílem nabídnout úspěšné mezinárodní výcvikové kurzy, které byly za účasti studentů z 50 zemí a vedly k vývoji řady projektů v různých částech světa.

Fondazione CUOA je národní a mezinárodní referenční bod pro podnikatelské a manažerské vzdělání: je to místo, kde mohou jednotlivci rozvíjet své cíle a rozvíjet svůj talent. Škola nabízí konkrétní odpovědi prostřednictvím svých MBA, magisterských, výkonný magisterských programů, krátkodobých exekutivních kurzů a programů na zakázku a byla hodnocena podle náboráři mezi prvními nejvýznamnější obchodní školy v Itálii.

Naše poslání

"Chcete-li vlak manažery a budoucí podnikatele s cílem podpořit sociálně-ekonomický růst prostřednictvím výzkumu, inovací a efektivních obchodních modelů".

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Fondazione CUOA International MBA

Campus forma Denní studium 9 měsíců November 2018 Itálie Altavilla Vicentina

[+]

Mezinárodní MBA je určena vysoce motivovaných lidí s prokázanou odborných zkušeností a zájmu působící v mezinárodním a multikulturním prostředí.

Měly by být obzvláště dychtivé dosáhnout vedoucích pozic ve středně velkých vysoce specializovaných nadnárodních společnostech, kde mohou mít skutečný dopad na mezinárodní úrovni a převzít vzrušující role a odpovědnosti.

[-]

Videos

Fondazione CUOA

Contact

Fondazione CUOA Business School

Adresa, 1. řádek Fondazione CUOA Villa Valmarana Morosini 103, G. Marconi
36077 Altavilla Vicentina, Veneto, Itálie
Website http://www.cuoa.it/
Telefonní číslo +39 0444 333711