Fondazione CUOA

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Fondazione CUOA Business School

CUOA (wide Ya) Business School byla založena v roce 1957

V Itálii je CUOA jednou z předních obchodních škol a aktivním centrem pro rozvoj a modernizaci řízení soukromého a veřejného sektoru a podnikových dovedností.

Jedním z nejvýznamnějších rysů CUOA School of Business Administration je jeho dlouhá historie a hluboké geografické vztahy, které přispívají k podpoře významných podnikatelů a režisérů v severovýchodní Itálii.

CUOA je nejen úspěšná v poskytování mezinárodních vzdělávacích kurzů (spolupráce se zahraničními partnery), ale také v práci s více než 3 500 místními společnostmi. Studenti účastnící se tohoto kurzu pocházejí z 50 různých zemí a vedou 15 globálně rozmanitých rozvojových projektů.

CUOA School of Business Administration je národním a mezinárodním lídrem v oblasti korporátních a manažerských kurzů. Tato vysoká škola pomáhá studentům rozvíjet jejich individuální potřeby a schopnosti.

CUOA vede jednotlivce, společnosti, soukromé i veřejné organizace k novému modelu řízení společnosti, jehož cílem je dosahování firemních cílů.

Tato škola nabízí magisterský titul v oboru podnikové správy, krátkodobý exekutivní kurz a kurz přizpůsobený všem potřebám. V Itálii, oddělení pro nábor lidských zdrojů každé společnosti považuje studenty COUA za manažerského managementu za důležitý vstup.

CUOA Business School je majestátní budova z 18. století, která se nachází ve vile Valmarana Morosini ve městě Vicenza, na italském okraji. Tato palladiánská stavba z 18. století byla navržena architektem Francescem Muttonim a má všechna školská zařízení pokrývající historickou kulturu a akademické aktivity.

Valmarana Morosini se nachází hned vedle vily a je konkrétním příkladem moderní obchodní školy. Tato rezidenční oblast je umístěna v travnaté kůlně a chalupě uprostřed raných vil a má více než 50 pokojů s vlastním sociálním zařízením a dalšími službami.

Fondazione CUOA Business School

CUOA (wide Ya) Business School byla založena v roce 1957

Villa Valmarana Morosini

103, G. Marconi

Altavilla Vicentina, Vicenza, 36077 IT

Místa

Altavilla Vicentina

Fondazione CUOA Business School

Adresa, 1. řádek
CUOA Business School
Villa Valmarana Morosini
103, G. Marconi

36077 Altavilla Vicentina, Veneto, Itálie
Telefonní číslo
+39 0444 333711