Přečtěte si oficiální popis

VIM na první pohled

Vishwakarma Institute of Management (VIM) je vlajkovou lodí B School of Bansilal Ramnath Agarwal Charitable Trust (bract). VIM byla založena v roce 2001 a učinila rychlé pokroky v posledním desetiletí.

VIM je schválen AICTE New Delhi, uznané vlády státu Maháráštra a trvale přidružené k univerzitě v Pune. Nabízí dva roky - na plný úvazek MBA program, v němž je pacient pojištěn na univerzitě v Pune. Nabízí také PhD program. Je ISO 9001 - 2008 Certified a program MBA je hodnocena jako "MH-A" od CRISIL od AY 2011.

VISION:

Vyvinout VIM jako přední instituce manažerského vzdělávání vytvořením lidského kapitálu prostřednictvím vynikajících, flexibilní, obohacující a celoživotního učení zkušeností.

MISSION:

K rozvoji sociálně vědomé, zodpovědné, podnikatelské, Leader manažery globalizované společnosti. Podporovat absolventy připravené, aby provedla role, odpovědnosti a výzvy jsou k dispozici v obchodu, průmyslu, státní správě, veřejných službách a ve společnosti. Nabízet programy, které odrážejí aktuální a objevující se znalosti a postupy týkající se studentovi a regionu. Institucionalizovat ekosystém vynikající výsledky v oblasti řízení vzdělávání, odborné přípravy a výzkumu a neustále rozšiřovat hranice poznání v oblasti řízení. Chcete-li být zaměřené na lidi, na výsledek orientované, udržitelné, instituce vyššího vzdělávání, které prosazuje a chrání důstojnost, rovnost, sociální spravedlnost a lidská práva pro všechny.

Hodnoty:

Budeme se snažit rozvíjet a udržovat tyto hodnoty poskytnout kontext pro všechny programy a činnosti Pedagogika, která je participační a zkušenostní, podporovat dialog, vzájemné učení a kritická reflexe Povolení prostředí, které podporuje týmovou práci, spolupráci a vzájemné podpoře. PŘÍSNOSTI, tvořivost a inovace Podpora uznání a respekt pro svobodu projevu a kulturní, ideologické a intelektuální rozmanitosti Dokonalost Cross-funkční a multi-disciplinární perspektivy, které vedou k provázanosti v celé výuky, praxe, výzkumu a rozšíření Transparentnost a odpovědnost

Inovativní a další praktiky @ VIM

Složité výzvy společnosti a podniků lze řešit pouze prostřednictvím inovativních myšlenkových procesů a po vybalení z krabice řešení. V VIM, budeme pěstovat inovace ve všech aspektech našeho fungování. Implementace osvědčené a další postupy je kultura pro nás.

Vedení a správa Curriculum Obohacení Výuka procesy učení Akademický Assessment Odměny & Uznání Etika a hodnoty Služba pro Společenství Training & Umístění Kariérní poradenství průmysl Připojit Výzkum a FDP poradenské služby zúčastněných stran Zaměření Absolventi Vztahy

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Vishwakarma Institute of Management

"Kvalita programů MBA závisí na odbornosti fakulty a síle průmyslu připojit. Základním tah je na pochopení toho, jak se vytváří hodnota v obchodním a společenském kontext ... [+]

"Kvalita programů MBA závisí na odbornosti fakulty a síle průmyslu připojit. Základním tah je na pochopení toho, jak se vytváří hodnota v obchodním a společenském kontextu, ocenit podstatu moderních denních dynamiky organizace a jejích manažerských důsledky. VIM podporuje rozmanitost hledisek a připravuje studenty pro vedoucí pozici v globalizovaném práci place.You musí dostat umpteen možnosti interakce s podniky, práci na projektech a získávání praktických zkušeností v různých ways.Further příležitostí je poskytována prostřednictvím účasti studentů v různých akcí a soutěží ".

Dr. Shailesh Kasande, VIM

Cíle MBA program Vybavit studenty s nezbytnými znalostmi, dovednostmi a správným postojem nezbytných pro zajištění účinného vedení v globálním prostředí. Vyvinout kompetentními odborníky řízení se silnými etickými hodnotami, které jsou schopny za předpokladu, že klíčovou roli v různých odvětvích indického hospodářství a společnost, sladěna s národními prioritami Vyvinout proaktivní myšlení tak, aby efektivně vykonávat v dynamickém sociálně ekonomického a podnikatelského ekosystému. ... [-]
Indie Pune
Červenec 2020
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině