Universal Business School

Úvod

Read the Official Description

Universal Business School byla založena jako součást Usilovat Indie Education Foundation v únoru 2009. Universal Business School (UBS) trvá skok kupředu, a to vytvořením Indie je první Green Business School zajištění eko-smart integrovaného přístupu a udržitelnou kampusu. Myšlenka na založení světové obchodní školu v Bombaji se narodil v roce 2008. Business School je založen International Business Leaders, kteří mají obchodní zkušenosti ve všech pěti kontinentech a podařilo multi miliard dolarů globální podnikání. Oni si vybudovali jedinečnou zkušenostní učení založené na pedagogiku mezinárodních obchodních manažerů. UBS poskytuje plný úvazek a částečný úvazek absolventa a programy Postgraduální v managementu spolu s Executive Development Vedení kurzů. UBS prostřednictvím své dceřiné společnosti budou Business Scorecard Indie poskytovat výcvik a konzultačních služeb k předním indických a nadnárodních společností a bude působit jako premier zdroj pro organizace Building, obchodní růst, Spokojenost zákazníků a zaměstnanců rozvoj.

UBS byla založena na dvou hlavních pilířích etických postupů a citlivosti životního prostředí. Zakladatelé věří, že trvalé úspěchu firmy může být dosaženo tím, že vysoce výkonné organizace, které dodržují etické principy v pracovním životě.

Naše vize

"Chcete-li vytvořit prvotřídní Business School, která poskytuje indických a mezinárodních organizací s vynikající talent, který je citlivý k řízení podniků, CSR, na ochranu životního prostředí se týká"

Naše učení Ethos

 • Bohatství je odvozen z různorodosti.
 • Naučte se, jak dobrý úsudek.
 • Hluboké uznání za bodem toho druhého pohledu.
 • Naučte se být orientované na činnost.
 • Pochopit důsledky svých rozhodnutí.

Rychlá fakta

Založeno: června 2008

 • UBS rada: 57 Governors: (13 pobývají v USA, Velké Británii, Singapuru, Hongkongu a Mauricius)
 • CEO - 45 (27 MNC je, 18 indických firem)
 • Pedagogové - 6
 • Byrokraté - 2
 • Ozbrojené síly - 2 (armáda a letectvo)
 • Regulátor - 1 (ex-SEBI a RBI)
 • Ekonom - 1

Vědecká rada UBS: 12 členů (CO 2 z Anderson School, UCLA a Stanford University)

Počet zaměstnanců: 55 zaměstnanců

Počet členy fakulty: 30 členů fakulty z předních globálních a indické B-škol. (LBS, UCLA, Stanford, IIM je, JBIMS a SP Jain)

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MBA » Vidět BBA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

MBA from Cardiff Metropolitan University + PGDM In India.( Study In India and get Cardiff degree which globally recognized with lower cost )

Campus forma Denní studium 15 měsíců March 2019 Indie Mumbai

[+]

Průmyslová návštěva: NSE, Coca-Cola, vína Sula, DHL, Mapro Foods, MUSCO, Jaguar [-]

MBA from INSEEC Business School + MBA from Swiss School of Management + PGDM (1st year in India get SSM degree 2nd year in France or UK)

Campus forma Denní studium 2 let July 2019 Indie Mumbai

MBA titul z INSEEC Business School, Francie + titul MBA z švýcarské školy řízení, Itálie + PGDM od univerzity Business School; Akreditováno Asociací MBA (AMBA) ve Velké Británii; Konference Des Grandes Ecoles (Francie); EPAS (EFMD - Evropa); UGEI (Francie); IACBE (USA); CHEA (USA); EduQua (Švýcarsko); Ministerstvo zahraničních věcí USA (USA) [+]

[-]

MBA from Swiss School of Management + PGDM (Get your MBA from SSM studying in India with lower cost with 80% practical learning)

Campus forma Denní studium 2 let July 2019 Indie Mumbai

[+]

Nejinovativnější B-škola v Bombaji v roce 2016 (Aaj Tak & India Today) Proč by se student měl připojit k této konkrétní škole Globální studium - Globální kurikulum - Globální fakulta - Mezinárodní studenti - Mezinárodní stáže - Internationa Exchange programy - Global Board. Pouze B-škola založená globálními generálními řediteli, kteří provozují globální podniky ve více než miliardách dolarů ve více než 100 zemích. UBS je vybudována společností Industry for Industry. Jak je vaše infrastruktura lepší než ostatní vysoké školy UNIVERZITA FIVE STAR od Indie dnes Nejlepší infrastruktura a učebny na světě Nejlepší studentské ubytování v Indii Naučte se v Lapu přírody s dechberoucími horskými výhledy 90 minut od hlavního města Indie College jedinečné prodejní body ve srovnání s jinými podobnými vysokými školami Originální švýcarská kvalita dodaná zahraniční fakultou v Indii; Evropský a americký akreditovaný program. Pouze vysoká škola v Indii schválila 60 generálních ředitelů Pozoruhodné Alumni Poplatky se rozdělí: Rs.100.000 Potvrzovací poplatek; Rs.8,48,000 Balance Fee [-]

Videos

India's Most Upcoming Business School

Contact

Universal Business School

Adresa, 1. řádek 105, 1st Floor, Runwal & Omkar Esquare, Eastern Express Highway, Sion - East,
400022 Mumbai, Maharashtra, Indie
Website http://www.universalbusinessschool.com/
Telefonní číslo +91 22 3348 1660