Přečtěte si oficiální popis

MIBM je nezpochybnitelným výrazným lídrem v kurzech online managementu po celé Indii, které již několik let poskytují kvalitní vzdělání a splňují mezinárodní standardy.

My v MIBM máme seznam kvalitních programů, které nabízejí MBA a Fast Track programy, které jsou nejvhodnější pro studenty a profesionály, aby utvářeli svou kariéru podle současných globálních trendů. Věříme v to, že se dělá špičková výuka, takže naši studenti jsou před konkurencí. Naším posláním je posílit stávající postavení jednotlivce, aby dosáhl svých cílů dokonalostí.

MIBM nabízí různé online programy MBA, které jsou zvyklé na neustále se měnící tržní prostředí. Programy jsou nejvhodnější pro studenty a pracovníky, kteří chápou své časové omezení. Kurzy byly navrženy a vyvíjeny vedoucími odborníky z celého světa. Naši pedagogičtí pracovníci navrhli nejlepší metodiku a vzdělávací modely vzdělávání, aby vytvořili vedoucí odborníky v oboru. Naše vzdělávací fakulta je považována za nejlepší odvětví pro poskytování online vzdělávání.

Programy se vyučují na:
Angličtina