Indian School of Management & Entrepreneurship

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Podporovat podnikatele zítřka

ISME je revoluční akademický ekosystém se zaměřením na tvůrčí myšlení a inovace založené na designu. Investujeme do studentů, abychom jim pomohli dělat více a zpochybňovat jejich podnikatelskou mysl.

S našimi nejmodernějšími zařízeními, blízkostí k průmyslu a silnými mezinárodními alianci poskytujeme studentům nejlepší šanci uspět.

ISME podpořil ekosystém zdrojů, akademické programy, inkubátory a odborníky, kteří podpořili vaši inovaci a ultramoderní společnost. Každým rokem jsou studenti povzbuzováni k tomu, aby naše vizionářské nápady přinesli do života naši skupinu zkušených učitelských a mentorských sítí.

Inspirujte

Prostřednictvím našich akademických učebních osnov, workshopů a bootcamps zajistíme, aby byli studenti vybaveni podnikatelskými dovednostmi a znalostmi v oblasti inovací, aby mohli začít svůj start.

Inkubovat

V ISME najdete přístup ke skvělým zdrojům, jako jsou 3 úvodní akcelerátory, partneři jako Google a Microsoft, síť investorů a další zdroje pro úspěšné podnikání.

Zapálit

Naše rozsáhlá síť zkušených učitelů a mentorů pomáhá studentům rozvíjet a testovat své inovativní myšlenky a podnikatelské aktivity.

Naše akademická filozofie

Náš jedinečný akademický program sdružuje obchodní základy se zkušenostním učením a "vedením", který je relevantní pro dnešní ekonomiku.

Nabízíme vysokoškolské a postgraduální programy založené na přístupu "Business and Entrepreneurial Led Learning" (BELL), které poskytují inovativní učební osnovy

Energie podnikatelského centra

Nachází se v inovační čtvrti Lower Parel v centru Bombaji, ISME je v centru startovních a firemních akcí.

Díky rozsáhlé expozici průmyslu a přístupu k vlastním inkubátorům ISME umožňuje podnikatelský motor.

Ikonický areál v strategickém městském umístění

Vysoce moderní areál se nachází v centrální obchodní čtvrti a inovačním hotspotu Lower Parel v Bombaji s pečlivě vymezenými stylovými prostory postavenými na učení, zapojení, spolupráci a transformaci.

Místa

Parel

Adresa, 1. řádek
400013 Parel, Maharashtra, Indie