ITM University, School of Management

Úvod

Read the Official Description

Poté, co dosáhl uznání a žebříčku v oblasti strojírenství školství, ITM zahájila na základě vize se etablovat jako vedoucí ústavu pro vzdělávání managementu v Indii a v subkontinentu. Jako výsledek, vzhledem k autonomní status, MBA byla stanovena na s nejlepšími institucemi v zemi, pokud jde o učebních osnov, pedagogiky a dalších zařízení a podpůrných služeb.

Jedním z klíčových prvků jízdních tohoto programu MBA je, že ITM věří v transformační vedení prostřednictvím podnikatelského vedení, a proto MBA nabízené bude klást důraz na podnikatelské zaměření. Všichni studenti, kteří si své MBA na ITM bude v podstatě upravený v podnikatelské tak, aby vedl jeho / její profesní život. Tak MBA v ITM je připravena rozvíjet studentům využít jejich vnitřní potenciál a se ukázal jako velmi úspěšné profesionály v tomto dynamickém trhu a technologií řízeného globální životní prostředí.

Učení je celostní a komplexní prostřednictvím interaktivních případové studie a aplikace na reálných životních situacích. Curriculum v souladu s potřebami průmyslu, pravidelné a hostující fakult s kvalifikací z předních institucí a odpovídající zkušenosti v odvětví. Fakulty jsou vyzýváni, aby prováděli výzkum v oblasti jejich specializace a jsou aktualizovány s nejnovějším v oblasti. Letní stáže a umístění příležitosti jsou usnadněny plnit touhy studenty. Semináře, konference, semináře, průmysl instituce interakce, usnadňování Entrpreneurship buňky a inkubátorů, diskusí a soutěží i kulturní a sportovní atd. jsou zlatým hřebem programu MBA. Ty jsou zaměřeny především na zvýšení celkové osobnosti a kompetencí studentů, protože všichni studenti budou aktivně zapojeni do všech těchto aktivit s celkovou podporou fakult.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 3 let July 2018 Indie Gurgaon + 1 více

School of Management na ITM University nabízí Master of Business Administration (MBA) programu pro absolventů z jakéhokoliv oboru. [+]

mba

School of Management na ITM univerzita nabízí Masters of Business Administration (MBA) programu k absolventů z jakéhokoliv oboru. Program kombinuje dva roky pravidelného kurzu-práce, stáže a velké finále let projekt na usnadnění učení koncepcí a postupů řízení. Master of Business Administration (částečný úvazek) nebo programu Executive MBA je rovněž od července 2013, která bude vyhovovat potřebám kariéry vylepšení pracovních manažerů. Executive MBA program bude mít základní kurzy v obyčejný s pravidelným MBA a různých volitelných předmětů na základě očekávání vedení, které se účastní programu. Kromě znalostí v dané oblasti, každý student prochází mnoho non-kreditní kurzy s přidanou hodnotou, zaměřené na osobnosti-posílení a rozvoj měkkých dovedností. Zaměření programu ITM MBA je na funkčních dimenzí, v oblasti velkých průmyslových podniků působících v Gurgaon. Pracovníci fakulty ve škole jsou vysoce kvalifikovaní ve svém oboru a hluboce oddaný vytvoření institutu celé akademické excelence. Programy jsou dále obohaceny prostřednictvím zvláštních zasedání z významných řečníků z průmyslu a talentům ze spolupracujících univerzit a odbornými institucemi.... [-]