ISMS Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ISMS Bangalore

Nabízené kurzy

Globální MBA

Celková doba trvání - 2 roky

Master of Business Administration

Celková doba trvání - 2 roky

Poplatky INR 6,80 Lakhs za dva roky

Zvyšte své globální manažerské dovednosti

ISMS Bangalore MBA je jedním z nejlepších programů v zemi. Globální kurz MBA je dvouletý program v rámci kampusu, který poskytuje důkladnou studii o globální politické ekonomice, vedení, strategii, vyjednáváních a interkulturních komunikačních dovednostech potřebných pro úspěšné vedení mezinárodních týmů, funkcí a organizací.

Obsahuje balíček MBA PGPM 3 Global Certifications

 • Vedení globálního podnikání z Nizozemska
 • Živé projekty z Německa

Globální program MBA

 • Globální podnikatelský program
 • Live projekty z Německa
 • ERP od společnosti Microsoft USA
 • MBA - přidružený k univerzitě v Mysore
 • PGPM - postgraduální program v managementu: Industry Aligned
 • MBA PGPM: Dual Degree s 3 mezinárodními certifikáty

V ISMS všichni studenti dokončí programy MBA i PGPM současně (vedoucí k duální certifikaci) spolu s mezinárodními certifikačními kurzy

O ústavu:

ISMS Bangalore patří mezi nejlepší nejlepší školy B v Indii s mezinárodními akreditacemi. ISMS Bangalore-Indie je nejvíce globální B škola a nejlepší B škola pro mezinárodní expozice a umístění byl zahájen pod záštitou lidské empowerment a charitativní důvěru o desetiletí zpět (2010). Cílem bylo poskytnout vysokoškolské vzdělávání na mezinárodní úrovni. ISMS je obchodní škola založená jako konsorcium mezi akademickou sférou a světem podnikatelského systému. V posledním desetiletí naše tvrdá práce poskytla chvályhodné hodnocení na různých parametrech:

 • Mezinárodně akreditováno pro globální programy USA, Austrálie
 • První B škola v Indii pro korporátní živé projekty z Německa (Silicon Valley, USA)
 • 14. nejlepší pro mezinárodní expozici
 • Hodnotilo 4 hvězdy B pro globální program
 • Hodnoceno jako nejlepší B škola v březnu 2015 Silicon Valley, USA
 • Nejlepší 24. nejlepší B škola pro program
 • Top 25 nejlepší B škola pro průmyslový program

MBA program v ISMS B Škola:

Učíme nejmodernější teorii, ponořujeme studenty do mezinárodních zkušeností a propojujeme je s nejlepšími postupy v podnikání. Studenti, kteří přijíždějí do našich programů, se učí mnohem více než teorie a praxe řízení; získávají nové způsoby myšlení, které mohou výrazně změnit svůj život a úspěch své organizace. Pouze ISMS vybaví studenty dovednostmi, které vedou na nestálém globálním trhu. Díky globálnímu programu MBA, který přesahuje rámec typických učebních osnov pro podnikání a vzdělávání, ISMS má vášnivou a zkušenou fakultu, která v současné době propojuje světovou ekonomiku s tréninkem v reálném světě. Každý prvek akademické zkušenosti v ISMS - od projektové práce na bázi týmu a zkušenostních a globálních vzdělávacích příležitostí až po kurzy zaměřené na konkrétní případy a nezávislé studium - je navržen tak, aby posílil studenty dále, než se domnívaly, že je to možné, s cílem rozvíjet zvědavost Creative Business Vedoucí.

Program dvou let ISMS zahrnuje balíček MBA PGPM 3 Global Certifications z Evropy a USA

 • Vedení globálního podnikání z Nizozemska
 • Živé projekty z Německa
 • ERP od společnosti Microsoft USA

Tři mezinárodní certifikační programy

Program globálního podnikatelského vedení: z Itálie, Nizozemska, Švýcarska

Spolu s MBA uděláte GBL. Je určen pro profesionály, kteří mají zájem o rozšíření jejich globálního výhledu a jejich celosvětové sítě. Každý modul se zde vyučuje z globálního hlediska, který vás připravuje na vedení a řízení lidí přes hranice a na všech úrovních organizace. Tento program přesahuje tradiční obchodní stupeň, který vám nabízí komplexní výuku v globálních manažerských disciplínách, stejně jako mezikulturní komunikace, jednání a mezinárodní obchodní vedení

GBL je program s 80 kreditovými hodinami v on-campusu, který poskytuje důkladnou studii o globální politické ekonomice, vedení, strategii, vyjednáváních a interkulturních komunikačních dovednostech potřebných k úspěšnému vedení mezinárodních týmů, funkcí a organizací.

Společné živé projekty z Německa

Živé projekty z Německa: Tento projekt Real Business je praktické zkušenosti s výukou v oblasti zaměřené na podnikání a v určitém regionu v Německu, který se skládá z on-line školení, obchodních procesů, přepisů, návštěv stránek, setkání na vysoké úrovni a prezentace místních firem , kulturní lídři se učí, co dělá podnikání v regionu unikátní.

Projekty v Německu vás vybaví znalostmi Business Process Engineering a softwarovými znalostmi

ERP Training: Doména založená na školení Microsoft Certified Consultants

Klíčové moduly ERP: Poskytujeme školení studentům o některých nejběžnějších modulech ERP, které zahrnují plánování produktů, nákup materiálu, řízení zásob, distribuci, účetnictví, marketing, finance a HR. Podnik obvykle používá kombinaci různých modulů pro správu back-office činností a úkolů, včetně následujících:

Řízení distribučního procesu, řízení dodavatelského řetězce, konfigurování, zvyšování přesnosti, snadnější plánování projektů, automatizace životního cyklu zaměstnanců, standardizace kritických obchodních postupů, snížení redundantních úkolů, posuzování potřeb podniků, účtování, snížení nákupních nákladů, Moduly .ERP pomáhají správcům organizace monitorovat a řídit dodavatelský řetězec, nákupy, zásoby, finance, životní cyklus produktů, projekty, lidské zdroje, vztahy se zákazníky, obchodní zpravodajství a další kritické komponenty podniku prostřednictvím řady propojených výkonných dashboardů.

ISMS znamená kvalitní vzdělání

01: VYSOKÁ RANKOVÁNÍ. GLOBÁLNĚ UZNÁVANÉ

ISMS MBA se řadí mezi top 24 (2012-2014) od The Pioneer, The Sun Magazine, Silicon Valley 2015 Bschool Survey. ISMS Business School je první v Jižní Indii a mezi vybranými několika, kteří obdrží dva nejvíce uznávané akreditace programu MBA prostřednictvím USA, Austrálie a Nového Zélandu.

02: MEZINÁRODNÍ CERTIFIKACE

S rigorózní a intenzivní program 2 roky, ISMS MBA je rychlá cesta k vrcholu MBA, což vám umožní získat titul MBA s Global Business Leadership Program a Innovation Management od Phillips, Nizozemsko.

03: Globální MBA s balíčkem ERP

Studenti si mohou vybrat Global MBA Program Package s pěti programy s přidanou hodnotou spolu s modulem celkový rozvoj osobnosti.

04: NEJVYŠŠÍ FACULTY

Účastníci ISMS Business School získávají zkušenosti z 20 zkušených členů fakulty z celé Indie jako jádro, návštěva a pomoc. Tito členové fakulty jsou špičkoví akademici, obchodní poradci a výzkumní pracovníci ve svých oblastech s doktorem z předních univerzit.

05: UČENÍ Z DIVERZITY

Budete součástí vybrané skupiny vysoce kvalifikovaných jednotlivců z více než 25 států a různých vzdělávacích prostředí. Rozšiřte své obzory a získáte nové perspektivy, abyste se stali účinným vůdcem v globálním podnikatelském prostředí.

06: MEZINÁRODNÍ LIVE PROJEKTY

Všichni účastníci MBA budou pracovat na "živém" poradenském projektu se sponzorskou společností, která může pocházet z celé řady průmyslových odvětví. Na základě pokynů vedoucích pracovníků fakulty získáte vyučování ve třídě na projektech v reálném světě, od analýzy trhových příležitostí k benchmarkingu osvědčených postupů a zákaznické zpravodajské služby.

07: Zaměřte se na globální podnikatelské vedení

Být součástí programu Leading People Globally, který je integrován prostřednictvím dvou semestrů. Vychováváme vůdce, kteří jsou schopni přijmout nejistotu, přijmout nejednoznačnost a uznat různé povahy organizací a trhů.

08: MEZINÁRODNÍ EXPOZICE

Prostřednictvím volitelných mezinárodních terénních výletů známých také jako obchodní studijní mise (BSM) a výměnných a letních programů s mnoha Školami po celém světě.

09: Velká a různorodá síť Alumni

Buďte součástí rodiny absolventů ISMS, kteří pracují v nejvyšších pozicích v globálních MNC po celé Indii. Můžete se podílet na aktivitách absolventů a užít si řady privilegií, které vám budou užitečné a prospěšné pro váš rozvoj kariéry i mimo ni.

10: Jedna z nejlepších firemních sítí.

Pedagogika v ISMS Bangalore:

Případové učení je hlavními metodami výuky v ISMS - a v souladu s naší filozofií spolupráce - jsou týmové projekty.

Aktivní interakce jsou podporovány, aby se tradiční přednášky mohly změnit na otevřené diskuse. A diskuse mohou vést k osobní zpětné vazbě mezi profesory a vrstevníky.

Role hry a simulace sdílejí reflektor s relacemi pro řešení problémů. Nebo studenti mohou být požádáni, aby reflektovali své životní zkušenosti a diskutovali o zdroji svých stylů vedení.

Pevná self-analýza je jádrem přístupu ISMS k rozvoji vedení. Kombinací zpětné vazby od spolupracovníků a spolužáků s výukou a koučováním mezi žáky získávají naši studenti poznatky, které metodu tradičního učebního postupu neumožňují.

Nezávislá studie Studenti pod vedením člena fakulty zkoumají své vlastní zájmy a vytvářejí nové znalosti zvláštního významu pro svou vlastní kariéru. Ať už je formát, výuka a další akademická práce v ISMS soustředěna kolem našich vedoucích schopností. Každý z nich vyučuje v programu MBA, což znamená, že se učíte přímo z těch nejlepších. Naše malá třída znamená, že vás pozná jako jednotlivce.

Evropský studentský výměnný program je program, ve kterém studenti z ISMS Bangalore navštěvují jednu ze svých partnerských institucí v zahraničí pro dokončení projektů, absolvují jeden semestr v zahraničí, návštěvy v průmyslu nebo účast na jakékoli mezikulturní činnosti.

Studentský výměnný program může zahrnovat mezinárodní cestování, ale nutně nemusí studenta studovat mimo jeho domovskou zemi.

Naše evropské výměnné programy poskytují studentům možnost studovat v jiné zemi a prostředí, které zažívají historii a kulturu jiné země.

Termín "výměna" v ISMS Bangalore znamená, že partnerská instituce přijímá studenta, ale nemusí nutně znamenat, že studenti musí nalézt protějšek z druhé instituce, s níž se mají vyměňovat. Výměna studentů žije s hostitelskou rodinou nebo na určeném místě, jako je ubytovna, byt nebo studentské ubytování.

Program výměn studentů ISMS pomáhá zvýšit porozumění a toleranci ostatních kultur, jakož i zlepšit jejich jazykové dovednosti a rozšířit jejich sociální horizont. Výměna studentů se dále zvýšila po rozšíření globální ekonomiky. Výměna studentů obvykle pobývá v hostitelské zemi po dobu 4 týdnů a zahraniční studenti nebo studenti v zahraničí mohou zůstat v hostitelské zemi několik měsíců.

Naši studenti navštívili: Singapur, Francie, Německo, Rakousko, Itálii a Nizozemsko.

Mentoring @ Škola ISMS B

My v ISMS věříme, že "Mentoring je společný učební vztah mezi našimi studenty, kteří sdílejí vzájemnou odpovědnost a zodpovědnost za to, že pomáhají studentovi pracovat na plnění jasných a vzájemně definovaných cílů učení. Mentoring se používá k pomoci jednotlivcům v konkrétních fázích vývoje nebo přechodu a trvá po trvalé, ale definované časové období. Vztah pro mentoring poskytuje rozvojovou příležitost oběma stranám a může tak být vzájemně prospěšný.)

Mentoring je rozvojové partnerství, jehož prostřednictvím jedna osoba sdílí znalosti, dovednosti, informace a perspektivu, aby podpořila osobní a profesní růst někoho jiného. My všichni potřebujeme vhled, který je mimo náš normální život a vzdělávací zkušenost. Síla mentoringu spočívá v tom, že vytváří jedinečnou příležitost pro spolupráci, dosažení cílů a řešení problémů. Osobní povaha mentoringu znamená, že se můžete rozhodnout dozvědět se o tématech a otázkách, které jsou pro vás nejrelevantnější.

Jak mentoring podporuje individuální rozvoj @ ISMS Bangalore

Záměrem mentoringu je podporovat individuální rozvoj prostřednictvím kariérové ​​i osobní funkce následujícími způsoby:

Funkce kariéry

Umístění v ISMS Bangalore: V ISMS Umístění je hlavní silou našich programů. Umístěná buňka ISMS byla vytvořena speciálně pro posílení vazby mezi průmyslem a institucí a je velmi jedinečná ve svých operacích. Poskytuje asistenci při umístění a podporuje služby studentům. Zahrnuje také poradenství pro studenty v oblasti akademických pracovníků, kariéry, pracovní místa, další studium, mimoškolní a společné vzdělávací aktivity, sport, hry, festivaly, aktivity v rámci Průmyslu, atd., S cílem získat nejlepší talenty ze studentů. Záznam o umístění zaznamenal v uplynulých pěti letech velmi prudký nárůst.

Tréninkové programy pro umístění v předprodeji provádí interní trenéři a odborníci z průmyslu. Vybíráme naše školitele z různých profesních organizací a mnoho dalších, kteří mohou formovat osobnost studentů a přizpůsobit je potřebám průmyslu. Vedoucí pracovníci z průmyslových odvětví organizují program kariérového poradenství a předprogramovací stáže a mobilní stanice o aktuálních volných místech aktualizují studenty. Studenti jsou také informováni o klíčových bodech úspěchu. Například Infosys a Deloitte trvají na tom, že studenti vynikají v anglických testech; Mahindra Satyam trvá na tom, že studenti excelují v týmových výcvikových týmů Aptitude a Reasoning Pre a navštěvují školní areál a vzdělávají studenty o procesu výběru a školí je, aby mohli účinně čelit rozhovorům. V tomto semestru jsou také poskytnuty pracovní semináře a zavedení specifických dovedností pro pohovory. Během celého procesu umístění zajišťuje vedení ISMS, že se postará o všechny malé detaily týkající se osobnostního rozvoje, akademického pokroku a praktického učení. Do doby, než studenti dosáhnou čtvrtého semestru, budou plně připraveni na rozhovor a umístění v kampusu.

Proto jsou všichni studenti umístěni v dobrých společnostech s dobrými platovými balíčky od počátku. V roce 2016 se uskutečnilo 100% umístění před dokončením 4. semestru s průměrem 4,50 l za rok.

Vybavení hostelu:

Prostorné pokoje s lůžkem, pracovním stolem, židle, almirahs, kuchyň, rekreační místnost, společná kavárna na snídani, obědy a večeře.

Také Wi-Fi, bezpečnostní služby 24/7 a úklid

Místa

Bengaluru

Adresa, 1. řádek
ISMS B School
Kanakpura Main Road

560062 Bengaluru, Karnataka, Indie