Goa Institute of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Institut

Goa Institute of Management nachází v západní části Ghats, se stal symbolem současných manažerských znalostí s ústupem v kopcích. Je to perfektní směs udržení krokování s dobami a přesto se zamyslet nad hodnotami, které je třeba v životě sledovat pro udržitelný růst a etické obchodní praktiky.

Posláním Goa Institute of Management (GIM) je vytvářet znalosti a vychovávat vedoucí pracovníky v oblasti udržitelného podnikání a inkluzivní společnosti pro Indii a svět, a přitom zachovat silný a trvalý závazek k Goa. Institut usiluje o školení manažerů, aby zodpovědně a sebevědomě reagovali na ekonomické, sociální a organizační výzvy vyplývající z rychle se rozvíjející technologie, posunu ekonomické základny a globálního trhu.

Země

Indie je horké místo pro inovace a podnikání s nesčetnými příležitostmi v oblasti zdravotní péče. Frugal inovace, jako je nejmenší ruční EKG kit a Arvind Eye Care pro špičkový výzkum řízený AI; od největšího systému zdravotního pojištění na světě až po procvičování různých alternativních lékařských systémů, se Indie představuje jedinečné místo pro získání vzdělání v oblasti řízení zdravotní péče.

Program získal pověst, že je majorem doménových znalostí v krátkém čase. S aktivitami, jako je Know Your Health Provider (KYHP), kde účastníci navštěvují nemocnice, zdravotní střediska, farmaceutické závody, maloobchodní lékárny a nevládní organizace v Goa, je program dokonalým spojením teorie a praxe. To umožňuje studentům sledovat problémy v terénu v systémech veřejného zdraví a nabízet řešení z jejich managementu. Studenti HCM mnohokrát řešili problém v reálném životě a označili státní systémy zdravotní péče. Mimochodem, GIM je jedním z 13 institucí po celé Indii, kteří se rozhodli zřídit ambiciózní inkubační centrum na kampusu.

Místa

Panaji

Adresa, 1. řádek
Goa Institute of Management, Poriem, Sattari
403505 Panaji, Goa, Indie

Akreditace

AACSB Accredited