The University Of Georgia

Úvod

Read the Official Description

University of Georgia je vysoce postavený, největší vzdělávací institucí v soukromí se nachází ve městě Tbilisi, Gruzie, který pomocí finančních prostředků získaných z Overseas Private Investment Corporation (OPIC), která má za sebou získat nejlepší vzdělávací infrastruktury a vzdělání, vysoké standardy na Kavkaze kraj.

Dnes, UG je v předních řadách regionálních vzdělávacích institucí, které se věnují osobnímu růstu každého studenta, takže nejen že absolvent je odborně vyškolených profesionálů, ale také připraveni vzít na výzvy reálného světa.

University of Georgia je vybavena moderní počítačové technologie a nejnovější laboratořích. V souladu s teoretickými znalostmi, mají studenti možnost získat praktické zkušenosti a práci s různými technické a vědecké vybavení. Naše fakulta se zaměřuje na výuku tvořivě a s nadšením, pomáhá zvyšovat mladé profesionály s prokázaný závazek k veřejnosti.

The University of Georgia nabízí programy v různých oborech pro mezinárodní studenty:

Business Administration (vysokoškolák); Master of Business Administration (absolvent); Engineering / IT (vysokoškolák); Anglické filologie (vysokoškolák); Ošetřovatelství (vysokoškolák); Lékárna (vysokoškolák); Stomatologie (Graduate) Angličtina Program vzdělávání ve zdravotnictví (Graduate) Mezinárodní právo Program Business (Graduate);

UG je hrdá na své rozmanité společenství s křížovou kulturní povědomí. To vítá studenty z celého světa, což je centrem znalostí s mezinárodní atmosférou. Mezinárodní studentský mají rovné příležitosti, včetně plnohodnotné život studenta a profesního rozvoje možností.

UG propaguje zdravý životní styl a nabízí vynikající infrastrukturu, aby se aktivně praktikovat sport a fitness. Studenti mají přístup k různým vnitřní a venkovní sportovní stadiony, stejně jako tenisové kurty a dobře vybavené fitness centrum.

UG mají studenti možnost navázat kluby a přivést k životu inovativních myšlenek a zapojit se do zajímavých aktivit. Studenti obdrží podporu, aby plně realizovat jejich potenciál a zkušenosti nezapomenutelné okamžiky na University of Georgia.

Dnes, univerzita má tu čest nabídnout svým studentům moderní vybavení a učení prostředí, v němž mohou získat kvalitní vzdělání, jakož i praktické zkušenosti. Znalosti a dovednosti získané na naší univerzitě jsou zárukou úspěšnou kariéru nejen v Gruzii, ale i na mezinárodním trhu práce.

Informace o postupech a další podrobnosti týkající se přijetí je k dispozici na oficiálních stránkách univerzity Georgia- www.ug.edu.ge. Další informace lze rovněž získat zasláním e-mailu na adresu: admission@ug.edu.ge~~pobj.

Připojte se k nám!

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět Magistr » Vidět Bakalář - HealthcareStudies » Vidět BBA programy » Vidět BA programy » Vidět LLM » Vidět Bakalář - Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration (MBA)

Campus forma Denní studium 2 let January 2018 Gruzie Tbilisi

Hlavním cílem programu anglické Mistr Business Administration je poskytnout konkurenční a vysoce kvalifikované odborníky Business Administration vybavené moderní multidisciplinární teoretických poznatků a tvůrčích a praktických dovedností na základě požadavků mezinárodních i místních trzích práce. Hlavním cílem vzdělávacího programu je připravit Business Administration odborníky, kteří budou schopni provádět výzkum samostatně, myslet tvůrčím způsobem, má hluboké a systematické znalosti principů a teorií podniková ekonomika, provést kritickou analýzu organizací a životního prostředí, posoudit strategické alternativy a rozvíjet a plánovat konkrétní obchodní strategie, vedení finančního účetnictví a to jak na úrovni celé společnosti a specifické úrovni podnikových procesů. Po ukončení programu budou absolventi moci získat zaměstnáni ve vedoucích manažerských pozicích v bankách, pojištění, marketingu, organizace, finančních a dalších soukromého i veřejného sektoru. Budou také moci založit společnost své vlastní a spravovat efektivně. [+]

Povolení Program:

Anglický jazyk požadavek (B2 Level) a ostatní požadavky právních předpisů. Zejména gruzínskými občany musí úspěšně projít Unified postgraduálních zkoušku a pro cizí občany a osoby bez státní příslušnosti, kteří jsou absolventi uchazeči, kteří žijí v zahraničí, za poslední 2 nebo více let a kteří získali vysokoškolské vzdělání akademický titul certifikát; Nebo studenti, kteří žili v zahraničí, za poslední 2 nebo více let studia v zahraničí, uznané v souladu s právními předpisy institucí této země vzdělání nebo absolventů kandidáty vyšších, kteří jsou zapsáni ve vyšších vzdělávacích institucích "vyššího vzdělávání" zákona v souladu s odstavcem 3 článku 52 (№ 224 / N Ministerstvo školství a vědy, 29. prosince 2011). Anglický jazyk kompetence uchazečů je definována univerzity přes univerzitní zkoušky, s minimální hranice 70%.... [-]


Contact

The University of Georgia

Adresa, 1. řádek 77a, M. Kostava str.
0171 Tbilisi, Gruzie
Website http://ug.edu.ge
Telefonní číslo +995 322 55 22 22