Ghana Technology University College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Dějiny

Akademie má své kořeny v vlajkovém centru Školení Ghany Telecom , které bylo jediné svého druhu v západní Africe. To bylo poprvé použito jako královská letecká síla (RAF) výcviková škola během druhé světové války a následně předal Cable a bezdrátové trénovat telekomunikační techniky pro britsko-západní africké země (tj. Ghana, Nigérie, Sierra Leone a Gambie).

Výcvikové středisko se rychle rozvinulo prostřednictvím deregulace a privatizace, aby se stalo hlavním zdrojem výuky a certifikace telekomunikačního inženýrství pro zaměstnance společnosti Ghana Telecom a další instituce v Ghaně a západní Africe.

V roce 2005 vedení společnosti Ghana Telecom modernizovalo infrastrukturu a vybavení na moderní standardy v rámci přípravy na přeměnu vzdělávacího centra na univerzitu pro telekomunikační a multimediální inženýrství

Mise

GTUC je středisko pro akademickou excelenci, které poskytuje příznivé prostředí pro kvalitní výuku a učení, výzkum, intelektuální tvořivost, inovace a služby pro komunitu. Univerzita bude podporovat relevantní špičkové technologie, rozvoj leadershipu a podnikovou kulturu, která přinese hodnotu Ghaně a světu.

Výzkum

Ve své úloze výzkumné univerzity podporuje GTUC objev a studium kritických otázek v oblastech akademického a odborného studia. Rigorózní hodnocení a recenze jsou stěžejním bodem pokroku v oblasti výzkumných programů a tvůrčích aktivit, stejně jako účasti a vedení v národních a mezinárodních akademických oborech.

Veřejná angažovanost

Ve své úloze přispívat k veřejnému životu, GTUC podporuje úvahy o hodnotách a cílech společnosti. Univerzita rozšiřuje své vlastní programy a obohacuje větší komunitu se svými knihovnami, odbornými znalostmi, zařízeními a dalšími aktivitami.

Fakulty, pracovníci a studenti univerzity jsou povzbuzováni, aby přispívali časem a odbornými znalostmi na komunitní a profesionální služby.

Vidění

GTUC se usiluje být světovou univerzitou, která podporuje stipendium inovativním výzkumem, špičkovou technologií, podnikání a vyvíjí vynikající studenty a pracovníky pro národní a globální rozvoj.

Základní hodnoty

GTUC je postavena na základním závazku vůči studentům, učení, službě a respektu ke všem osobám. Jsme hrdí na naše hodnoty a dlouhodobý závazek:

  • Dokonalost
  • Student-centrovaný
  • Akademická svoboda
  • Inovace
  • Integrita

Místa

Accra

Adresa, 1. řádek
PMB 100, Accra-North
Accra, Větší region Accra, Ghana