emlyon business school

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vytvořeno v roce 1872 a sídlí v Lyonu ve Francii, s více mezinárodních kampusů em Lyon Business School je přední evropský obchodní škola se zaměřuje na celoživotní vzdělávání v oblasti podnikatelského a mezinárodního managementu. Instituce je zařazen v top 100 na světě pro globální Zaměstnatelnost (# 2 Business School ve Francii, # 64 na světě) podle Times vysokého školství a vyniká mezi několika obchodních škol po celém světě uděleny tři mezinárodní akreditací (AMBA, EQUIS a AACSB).

S vedlejší linie založené na konceptu "brzy maker", kde studenti jsou velmi povzbuzováni, aby rozvíjeli jejich podnikatelského ducha a experiment, EMLYON Business School je místem, kde můžete pěstovat své myšlenky tak, aby byly realitou. V současné době je tvůrcem znamená kontrolu svůj osud, být herec a podnikatel své existence, a pohybuje se od Do-It-Yourself, aby do-it-společně v duchu spolupráce. Toto pojetí odráží vizi EMLYON Business School je podnikatele: jednotlivce, který se snaží, experimenty, dělá chyby, znovu začíná a učí se, jak jdou. Podnikatel z EMLYON obchodní škole je výrobce a časný mover. On je jedním z prvních výrobce.

Jeho know-how v oblasti vzdělávání je založeno jak na teorii, tak v den-to-day management společnosti.

Jeho výrazný kvalita je založena na výuku inovací a podnikatelského přístupu k řízení vzdělávání.

5 areály

  • em Lyon obchodní škola se nachází v příjemném venkovském prostředí pouhých 15 minut od centra Lyonu. Moderní budov umístěných v rozlehlé 18-akr parku, poskytují 30.000 m² kancelářských a výuky prostoru vybaveného WiFi síti.
  • Šanghaj kampus - Hospodářský boom v Číně, 3. největší hospodářskou velmocí na světě a postupná integrace asijských ekonomických a kulturních modelů v procesu globalizace drasticky změnit tradiční západní vnímání.
  • Ultra-připojený a inovační portál, campus Paris je součástí globalizace approach.The 5500 m² Haussmann stylu kampusu em Lyon obchodní škole 's se nachází v samém srdci Paříže, vedle "Gare de Lyon" vlakového nádraží.
  • em Lyon obchodní škola také má školní areál se nachází v Saint Etienne, Francie a Casablanca, Maroko.

Kromě toho, že kulturní hodnoty v Evropě av anglicky mluvícím světě, jsou v Číně konfrontováni s hodnotami a přístupů, které jsou zcela odlišné. Udržet tyto připomínky v úvahu, tento areál se zaměřuje na odhalení studenty k čínské kultuře, zejména a východní asijské kultury obecně.

Fakulta Složení a organizace

Fakulta se skládá z 113 na plný úvazek profesorů a rozděleno do 4 oddělení:

  • Trhy a inovace
  • Strategie a Organizace
  • Ekonomika, finance, řízení
  • Management, Právo a lidské zdroje

Školní žebříčky:

The Times Higher Education # 2 Business School ve Francii # 64 na světě Global Zaměstnatelnost University Ranking 2015

Místa

Lyon

Adresa, 1. řádek
emlyon business school
Lyon-Ecully Campus
23, av. Guy de Collongue

69134 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie

Šanghaj

Adresa, 1. řádek
emlyon business school Asian Campus
2F, Global Education Center, East China Normal University
N°3663 Zhong Shan North Road

200062 Šanghaj, Šanghaj, Čína

Paříž

Adresa, 1. řádek
emlyon business school
Paris Campus
15 Boulevard Diderot

75012 Paříž, Île-de-France, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace