emlyon business school MBA programs

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

EMLYON je globální, digitální a podnikatelské vedoucí Business School s trojitým akreditaci (AMBA, EQUIS, AACSB).

EMLYON je vzdělávací zkušenost jako žádný jiný. Již více než 140 let jsme vybavit našim studentům podnikatelských dovedností, hodnot a postojů, které potřebují k úspěchu jako vůdce v dnešním náročném globálním prostředí.

Naše mise je zvýšit obchodní manažery a vedoucí celosvětovou výkon, díky odborná příprava a rozvoj inovativních a účinných kompetence řešení.

EML Zkušenosti následovat tréninkový program při rozvíjení schopností je pedagogická praxe, a také možnost vstoupit do informačního náboji, kde konference, semináře, setkání s vedoucími, debaty s učiteli trvale nabízených ..., které jsou příležitostí k rozšíření znalostí a na obohatit kariéry vizi.

Navrhnout a realizovat kreativní pedagogické zkušenosti pro manažery a vedoucí

Naším posláním je rozvíjet agilní a spolehlivé manažery v měnícím se světě pro pozitivní dopad na výkonnost společnosti a na ekosystém na mezinárodní úrovni:

která je založena na EMLYON akademické přísnosti, v přímém kontaktu s obchodními realitou a tradicí pedagogických inovací a podnikatelského přístupu k řízení. opírající se o ambiciózní rozvojové strategie s názvem «Nouveaux Territoires 2020" ( "nových teritorií 2020"), v souladu s platnými / budoucím potřebám účastníků a společnosti.

Globální a inovující řešení

EMLYON vyniká nabízí jedinečný MBA program s mezinárodními orientací. Naše MBA je dodáván ve 2 Skladby: Executive MBA a full-time MBA. Naše programy těžit z postupného zobecnění kombinovaného studia a ze začlenění nových pedagogických metod založených na akčním Learning and Design myšlení.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA

Campus forma Denní studium Kombinované 10 - 20 měsíců September 2019 Francie Écully Paris Maroko Casablanca Čína Shanghai Lyon + 7 více

Výhody pro Vás

 • Připravte se na manažerské pozice (VP, SVP, C-suite).
 • Získat strategickou vizi podnikových otázek k posílení vaše rozhodování efektivně
 • urychlit svou kariéru
 • [+]

  Step up jako podnikatelský vůdce pro vaši organizaci

  Výkonný MBA uspět jako vůdci v dnešním náročném globálním prostředí.

  Výhody pro Vás

  Připravte se na manažerské pozice (VP, SVP, C-suite). Získat strategickou vizi podnikových záležitostí k posílení tvorby efektivně vaše rozhodnutí urychlit svou kariéru Rozvíjet své schopnosti v souladu s očekáváním vaše osobní a firemní Získat titul MBA z přední obchodní školy v Evropě Konfrontovat a sdílet své nápady a postupy, s těmi ostatními.

  Naše Value Proposition:

  Poprava-orientovaný program, který se zaměřuje na otočení myšlenky do praxe. Špičkového výzkumu přímo do užívání. EMLYON duch, stav mysli, založený na základních hodnotách: souručenství, otevřenost, blízkost. Celosvětová síť více než 26.000 absolventů. Dynamický kampus v Paříži a Lyonu, na křižovatce Evropy. Obchodní škola známá jako Evropský lídr v oblasti firemního podnikání. [-]

MBA

Mezinárodní MBA

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2019 Francie Lyon Écully Paris Čína Shanghai Maroko Casablanca + 6 více

12 měsíční, na plný úvazek MBA program vyučován v anglickém jazyce. Díky integraci požadavky, očekávání a potřeby podnikatelské sféry, EMLYON nabízí jedinečnou Mezinárodní MBA, který aktivně rozvíjí své podnikatelské dovednosti vedení a řízení. [+]

Mezinárodní MBA

Jste podnikatel na srdci? Zde je správné MBA pro vás!

Podle našich účastníků, to je kombinace silným zaměřením na podnikání, celoroční poradenství projektu a velké různorodosti v těle studentů a fakulty, která dělá naše 12-měsíčního programu Mezinárodní MBA tak jedinečně hodí k uspokojení svých potřeb.

Vezměte svou kariéru na další úroveň a využívat:

Učení založené na projekt s vedením se projektu Průzkum alternativních obchodních modelů prostřednictvím Poznávací zájezdy Specializace podle odvětví (Luxury Business nebo inovace v Life Sciences) nebo typem firma (nadnárodních společností nebo nových podniků) Poučení z firemních a společenských intrapreneurs, jakož i od podnikatelů, kteří začali své vlastní společnosti Malá velikost kohorta / velká rozmanitost kohorta Jasné profesního zaměření prostřednictvím průběžných Kariéra Services Široký výběr volitelných předmětů na míru vašim potřebám Mezinárodní výměna příležitosti ... [-]