Skema Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

SKEMA je globální obchodní škola, která prostřednictvím svých výzkumných a výukových programů, vlaky a vychovává talentované jedince podniky vyžadují v současném konkurenčním prostředí.

Mise

SKEMA chce být globální obchodní školu, která se nachází na pěti kontinentech s unikátní mezinárodní strategie, školení vůdce řízení ve znalostní ekonomice.

Kdo

Globální talenty znalostní ekonomikou. Studenti a účastníci připravené pro multikulturní práci, schopni řídit rozmanitost ve všech souvislostech (kulturních, sociálních a společenských), zavázala k udržitelnému výkonu, podnikání a inovací.

Kde

Ve všech částech světa, kde je vytvořena - znalost technických parků s akademických znalostí a vedení praxe crossfertilisation, místa inovací, rychle rostoucích regionech (Jižní Amerika, Asie, východní Evropa, Afrika).

Jak

Multi-site škola se školními areály se nacházejí v rámci výzkumných parků Unikátní model určen pro správu pohybu studentů založený na rovnováze a rozmanitost, differenciating SKEMA z mezinárodního strategie jiných škol Multi-site mobility vzdělávací programy nabízet a odborné znalosti (v oblasti technologií a řízení) Vědecké územní synergie: syntetický ukazatel inovací, Digitalizace ekonomik a trhů, globalizace ekonomik, financování růstu Příspěvek do komunity (ekonomické, akademické a sociální), a do regionů, kde se škola nachází.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

Skema Business School