Skema Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

SKEMA je globální obchodní škola, která prostřednictvím svých výzkumných a výukových programů, vlaky a vychovává talentované jedince podniky vyžadují v současném konkurenčním prostředí.

Mise

SKEMA chce být globální obchodní školu, která se nachází na pěti kontinentech s unikátní mezinárodní strategie, školení vůdce řízení ve znalostní ekonomice.

Kdo

Globální talenty znalostní ekonomikou. Studenti a účastníci připravené pro multikulturní práci, schopni řídit rozmanitost ve všech souvislostech (kulturních, sociálních a společenských), zavázala k udržitelnému výkonu, podnikání a inovací.

Kde

Ve všech částech světa, kde je vytvořena - znalost technických parků s akademických znalostí a vedení praxe crossfertilisation, místa inovací, rychle rostoucích regionech (Jižní Amerika, Asie, východní Evropa, Afrika).

Jak

Multi-site škola se školními areály se nacházejí v rámci výzkumných parků Unikátní model určen pro správu pohybu studentů založený na rovnováze a rozmanitost, differenciating SKEMA z mezinárodního strategie jiných škol Multi-site mobility vzdělávací programy nabízet a odborné znalosti (v oblasti technologií a řízení) Vědecké územní synergie: syntetický ukazatel inovací, Digitalizace ekonomik a trhů, globalizace ekonomik, financování růstu Příspěvek do komunity (ekonomické, akademické a sociální), a do regionů, kde se škola nachází.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

Skema Business School

Contact
Adresa
Lille campus
Avenue Willy Brandt

Euralille , 59777 FR
Adresa destinace
Lille campus
Avenue Willy Brandt

Lille, Hauts-de-France, 59777 FR
Adresa
SKEMA campus Sophia Antipolis
Sophia Antipolis campus
60 rue Dostoïevski
CS 30085

Sophia Antipolis, 06902 FR
Adresa destinace
SKEMA campus Sophia Antipolis
Sophia Antipolis campus
60 rue Dostoïevski
CS 30085

Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, 06902 FR
Adresa destinace
Belo Horizonte, State of Minas Gerais, BR
Adresa destinace
Shanghai, Shanghai, CN