Přečtěte si oficiální popis

Náš projekt

Pôle Universitaire Léonard De Vinci se v ideálním případě nachází v srdci obchodní čtvrti La Défense, která spojuje více než 5500 studentů ve svých čtyřech školách, které poskytují diplomy, které uznávají zaměstnavatelé: Absolventská inženýrská škola (ESILV), Škola řízení (EMLV) , Ústav internetu

Jedinečný příčný přístup

Školy na Pôle Universitaire Léonard de Vinci vyvinuly průřezový pedagogický přístup, který kombinuje různé obory, umožňující studentům pracovat v multidisciplinárních týmech (manažerů, inženýrů, designérů) při současném pokroku ve studiu a získávání digitálních znalostí. Tato organizace, která je podporována multikulturním inkubátorem, vede k možnosti dvojího stupně v oblasti podnikání, financí a digitálního marketingu.

Nachází se v srdci největší obchodní čtvrti v Evropě, školy Léonard de Vinci jsou kladeny důraz na profesionalizaci a jejich hlavním cílem je úspěšná profesionální integrace studentů.

Sociální otevřenost a profilová rozmanitost

Sociální otevřenost, sport a kultura pro všechny patří k zakladatelům Pôle. Tyto hodnoty jsou dodržovány v programech i při přijímacích postupech. Pôle v našich programech vítá a pomáhá studentům se zdravotním postižením.

Studentské služby

Pôle Léonard de Vinci má výjimečné pedagogické vybavení, které přispívá k ambici žáků. Studenti také využívají poradenství při pedagogických a mimoškolních aktivitách v osobním prostředí.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Leonard de Vinci Group

Strategie MBA v digitálním marketingu má za cíl dát studentům potřebné dovednosti k dosažení úspěšné kariéry v digitálním sektoru. Základní kurzy MBA se zaměřují na digit ... [+]

Strategie MBA v digitálním marketingu má za cíl dát studentům potřebné dovednosti k dosažení úspěšné kariéry v digitálním sektoru. Základní kurzy MBA se zaměřují na digitální marketing a komunikaci: marketingová strategie v oblasti digitálních a sociálních médií, marketing na internetu, marketing přes síť, digitální komunikace, e-business internetu věcí.

Přečtěte si více na webových stránkách školy:

Obecný cíl

Absolventi MBA dnes upřednostňují rozmanitost úkolů, intelektuální výzvu a rovnováhu pracovního a soukromého života ve své kariéře.

MBA v digitální marketingové strategii si klade za cíl poskytnout studentům potřebné dovednosti k cestě jejich cestě k úspěšné kariéře v digitálním sektoru... [-]

Francie Paris
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Pôle Universitaire Léonard de Vinci
Adresa, 1. řádek
12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 Paris, Île-de-France, Francie
Website
Telefonní číslo
+33 1 41 16 70 86