Leonard de Vinci Group

Úvod

Read the Official Description

Náš projekt

V ideálním případě se nachází v srdci obchodní čtvrti La Défense, pólu Universitaire Léonard De Vinci sdružuje více než 3500 studentů v rámci svých čtyř škol, které poskytují stupňů, které jsou uznávány zaměstnavateli: Graduate School of Engineering (ESILV), The Management School (EMLV) The Institute of internet & Multimedia (IIM) a School of Developers (DEVSCHOOL). Institut of Executive Education (ILV) a CFA Léonard de Vinci se rovněž nachází uvnitř sloupu.

Unikátní průřezový přístup

Školy na pólu Universitaire de Vinci Léonard vyvinuli průřezový pedagogický přístup, který spojuje různé specializace, který umožňuje studentům pracovat v multidisciplinární týmy (manažeři, inženýři, designéři), zatímco pokračuje ve studiu a získat znalosti digitální technologie. Tato organizace, která podporuje multi-školní inkubátoru, vede k možnosti dvojího stupňů v entrepreneuship, financí a digitálního marketingu.

Nachází se v samém srdci největší obchodní čtvrti v Evropě, školy Leonarda da Vinci jsou zdůrazněny na profesionalizaci a jejich hlavním cílem je úspěšný profesní začlenění studentů.

Sociální otevřenost a rozmanitost Profile

Sociální otevřenost, sport a kultura pro všechny jsou jen některé ze zakladatelů pólu. Tyto hodnoty jsou potvrzeny v programech, stejně jako v průběhu přijímacího řízení. Pólu vítá a pomáhá studentům se zdravotním postižením v našich programech

Student Services

Pólu Léonard de Vinci má výjimečné pedagogické zařízení, které přispívají k ambicí studentů. Studenti také těžit z vedení během jejich pedagogické a mimoškolních aktivit v osobním prostředí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět 1-year MBAs » Vidět MSc » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

MBA V Digitální Marketingové Strategie

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Francie Paris

MBA na digitální marketing strategie si klade za cíl poskytnout studentům potřebné dovednosti k dosažení úspěšnou kariéru v digitálním sektoru. Jádro kurzy MBA jsou zaměřeny na digitální marketing a komunikaci: Digitální a sociální marketingové strategie médií, on-line marketingu, cross kanálku marketing, digitální komunikace, e-business internetu věcí. [+]

MBA na digitální marketing strategie si klade za cíl poskytnout studentům potřebné dovednosti k dosažení úspěšnou kariéru v digitálním sektoru. Jádro kurzy MBA jsou zaměřeny na digitální marketing a komunikaci: Digitální a sociální marketingové strategie médií, on-line marketingu, cross kanálku marketing, digitální komunikace, e-business internetu věcí.

Přečtěte si více o školní webové stránce: MBA digitální marketingové strategie

Obecným cílem

absolventi MBA dnes upřednostňovat rozmanitost úkol, intelektuální výzvu a rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem ve své kariéře.

MBA v digitální marketingové strategie si klade za cíl poskytnout studentům potřebné dovednosti, aby cestu svou cestu k úspěšné kariéře v digitálním sektoru... [-]


Videos

Study In Paris | Pôle Léonard de Vinci

Contact

Pôle Universitaire Léonard de Vinci

Adresa, 1. řádek 12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 Paris, Ile-de-France, Francie
Website http://www.devinci.fr/en/programmes/
Telefonní číslo +33 1 41 16 70 86