Leonard de Vinci Group

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v Leonard de Vinci Group

Skupina Léonard de Vinci je vysoce uznávaná soukromá vysoká škola se sídlem v Paříži. De Vinci se skládá ze tří škol, které udělují vysoce kvalitní, akreditované tituly: EMLV (Business School), ESILV (Graduate School of Engineering) a IIM (School of Web Design and Multimedia). Unikátní řada předmětů vyučovaných v tomto areálu vytváří stimulující interdisciplinární a interkulturní atmosféru.

Campus

Nachází se v srdci největší obchodní čtvrti v Evropě, školy Léonard de Vinci jsou kladeny důraz na profesionalizaci a jejich hlavním cílem je úspěšná profesionální integrace studentů.

Moderní kampus se nachází v blízkosti velkého oblouku v srdci největší obchodní čtvrti v Evropě - La Défense. Nachází se v rušném centru, de Vinci Campus je jedinečný v poskytování úzké spojení s podnikovým světem. Areál je obklopen mnoha atrakcemi včetně moderních soch, nákupních center, kin, kaváren a restaurací. Budovy jsou bezpečné a vysoce zabezpečené. Areál je především optimálním místem pro učení díky kombinaci moderních technologických zdrojů (online kurzy, databáze, wifi) a tradičních přednáškových sálů a učeben, kromě přístupu do vzdělávacího centra, FabLabu, sportovních hal, restaurací a četných rekreačních oblasti.

Sociální otevřenost a profilová rozmanitost

Sociální otevřenost, sport a kultura pro všechny patří k zakladatelům Pôle. Tyto hodnoty jsou dodržovány v programech i při přijímacích postupech. Pôle v našich programech vítá a pomáhá studentům se zdravotním postižením.

Studentské služby

Pôle Léonard de Vinci má výjimečné pedagogické vybavení, které přispívá k ambici žáků. Studenti také využívají poradenství při pedagogických a mimoškolních aktivitách v osobním prostředí.

Jedinečný příčný přístup

Školy na Pôle Universitaire Léonard de Vinci vyvinuly průřezový pedagogický přístup, který kombinuje různé obory, umožňující studentům pracovat v multidisciplinárních týmech (manažerů, inženýrů, designérů) při současném pokroku ve studiu a získávání digitálních znalostí. Tato organizace, která je podporována multikulturním inkubátorem, vede k možnosti dvojího stupně v oblasti podnikání, financí a digitálního marketingu.

Místa

Paříž

Pôle Universitaire Léonard de Vinci

Adresa, 1. řádek
12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 Paříž, Île-de-France, Francie
Telefonní číslo
+33 1 41 16 70 86