INSEAD

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Spojujeme lidi, kultury a nápady, abychom vytvořili odpovědné vůdce, kteří mění obchod a společnost.

INSEAD je světovým lídrem v oblasti podnikového vzdělávání a výzkumu po šest desetiletí. V roce 1959 jsme ve Fontainebleau ve Francii spustili první jednoletý MBA na světě. V roce 2000 jsme v Singapuru otevřeli Asijský kampus a stali jsme se první obchodní školou s kampusy na dvou kontinentech. Náš kampus na Středním východě v Abú Dhabí byl otevřen v roce 2010 s důrazem na inovace. San Francisco Hub v Severní Americe je náš nejnovější podnik, prostor pro navazování spojení a stavění na 60 letech excelence.

  • 167 renomovaných členů fakulty ze 42 zemí
  • 1 300 studentů ročně v oboru MBA, EMBA, specializovaný magisterský titul a Ph.D. programy
  • 11 000 vedoucích pracovníků ročně navštěvuje programy INSEAD Executive Education
  • 60 000 absolventů v globální síti zahrnující 175 zemí

Naše mise

INSEAD spojuje lidi, kultury a nápady s cílem rozvíjet odpovědné vůdce, kteří mění obchod a společnost.

Obchodní škola pro svět

Jako jedna z předních a největších univerzitních obchodních škol na světě nabízí INSEAD účastníkům skutečně globální vzdělávací zážitek. S pobočkami v Evropě (Francie), Asii (Singapur), na Středním východě (Abú Dhabí) a Severní Americe (San Francisco) a spojenectví s nejlepšími institucemi, podnikovým vzděláváním INSEAD a výzkumem přesahuje zeměkouli. Našich 165 renomovaných členů fakulty ze 41 zemí inspiruje více než 1300 studentů v našem titulu a Ph.D. programy. Kromě toho se každoročně účastní výkonných vzdělávacích programů INSEAD více než 11 000 vedoucích pracovníků.

Naše zakladatelské hodnoty

Rozmanitost jako zdroj učení a obohacení

Nemáme žádnou dominantní kulturu nebo převládající dogma; jsme otevřeni a respektujeme jiné názory; učíme se prostřednictvím výměny nápadů a zkušeností.

Nezávislost jako princip správy

Věříme v intelektuální svobodu a jsme autonomní v našem finančním, institucionálním a akademickém plánování a procesu rozhodování.

Přísnost a význam ve výuce a výzkumu

Podporujeme rozmanitost výzkumných a vyučovacích metod bez převládající jediné myšlenkové školy nebo metodologie; na čem záleží, je přísnost a dopad na řízení jako akademická disciplína, na obchodní praxi a ve třídě.

Blízkost k mezinárodní obchodní komunitě

Spolupracujeme s mezinárodní obchodní komunitou s cílem prozkoumat a šířit manažerské znalosti; věříme v roli podnikání jako síly ke zlepšení života lidí.

Podnikatelský duch

Jsme ochotni experimentovat a inovovat; jsme připraveni riskovat a řídit výsledky našich jednání.

Zakládající hodnoty

Rozmanitost

Využití rozmanitosti k oživení inovací a kreativity

Blízkost k podnikání

Posílení vůdců po celém světě k lepšímu zítřku

Podnikatelský duch

Odvážný, inovativní a připraven riskovat

Přísnost a relevance

Efektivní výuka a přísný výzkum, který řeší největší světové výzvy

Nezávislost

Agilní, odvážná a reagující na globální změny128266_AsiaCampus.png

Aliance

INSEAD -Wartartská aliance

Spojenectví mezi Wharton School a INSEAD , které bylo založeno v roce 2001, kombinuje zdroje a odborné znalosti dvou světových lídrů v oblasti manažerského vzdělávání ve prospěch našich MBA, EMBA a Ph.D. studenti a účastníci výkonného vzdělávání.

Aliance také podporuje výměnu fakult, výzkum a vývoj a aktivity absolventů. Prostřednictvím INSEAD -Wartartonského centra pro globální výzkum a vzdělávání vytváří fakulta obou škol silnou spolupráci v oblasti výzkumu a vývoje globálních programů a učebních osnov.

Partnerství s univerzitou Tsinghua

Škola ekonomie a managementu (SEM) na prestižní univerzitě Tsinghua, která byla široce považována za jednu z nejlepších obchodních škol v Číně, spolupracovala s INSEAD na vytvoření výkonné MBA Tsinghua INSEAD .

Tsinghua jedinečná odbornost, kulturní dědictví a místo v čínské společnosti doplňují rozsáhlé odborné znalosti INSEAD v oblasti mezinárodního řízení. Partnerství také zahrnuje výměny fakult, spolupráci ve výzkumu a společné programy v oblasti výkonného vzdělávání.

INSEAD -Sorbonne Université Partnership

INSEAD je hrdým na to, že je zakládajícím členem Sorbonne Université, výzkumné a vysokoškolské instituce, která se snaží vytvořit špičkovou univerzitu.

Certifikační program pro obchodní nadace od INSEAD je určen studentům, kteří hledají konkrétní školení v oblasti řízení podniku za účelem doplnění úrovně LLM nebo Master.

Campuses

INSEAD Europe Campus

Areál INSEAD Europe se nachází na okraji lesa Fontainebleau a jen pár kroků od centra města. Leží v dosahu všech hlavních letišť a železničních systémů spojujících Paříž se zbytkem světa.

INSEAD Asia Campus

INSEAD Asia Campus se nachází na rohu Ayer Rajah Avenue a North Buona Vista Road ve čtvrti Knowledge Hub v Singapuru. Výhodná poloha školy je 15 minut od finanční čtvrti a 30 minut od letiště Changi.

INSEAD Areál na Středním východě

V roce 2007 INSEAD z více než 50 let zkušeností na špičce podnikatelského vzdělávání a výzkumu v Evropě a Asii, posílil svou přítomnost na Blízkém východě pomocí kampusu v Abú Dhabí. INSEAD se zavazuje rozvíjet obchodní vzdělávání a přinášet do regionu pokročilé manažerské nápady a celosvětové obchodní praktiky. Současný kampus v Abú Dhabí byl slavnostně otevřen v červnu 2010 pod záštitou Jeho Výsosti šejka Mohammeda bin Zayeda Al Nahyana, korunního prince Abu Dhabi a zástupce nejvyššího velitele ozbrojených sil SAE.

INSEAD San Francisco hub

INSEAD jako jedna z předních a největších světových obchodních univerzit spojuje lidi, kultury a nápady s cílem rozvíjet odpovědné vůdce, kteří mění obchod a společnost. Náš výzkum, výuka a partnerství odrážejí tuto globální perspektivu a kulturní rozmanitost.

Místa

Fontainebleau

Adresa, 1. řádek
INSEAD Boulevard de Constance
77305

77300 Fontainebleau, Île-de-France, Francie

Singapur

Adresa, 1. řádek
INSEAD 1 Ayer Rajah Avenue
138676

Singapur, Singapur

Abu Dhabi

Adresa, 1. řádek
INSEAD Al Khatem Tower, 29th and 30th floor
ADGM Square, Al Maryah Island

Abu Dhabi, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

San Francisco

Adresa, 1. řádek
224 Townsend St
San Francisco, Kalifornie, Spojené státy americké