IFA Paris

Úvod

Read the Official Description

SCHOOL OF EXCELENCE V PAŘÍŽI IFA Paris byl založen v roce 1982 integrovat dědictví francouzské módy v globalizovaném světě dnes. Je to jediná škola s nabídkou programů vyučovaných výhradně v angličtině pro první a druhý cyklus. IFA Paris je pro studentské populace mezinárodně orientované se studenty ze všech prostředí.

IFA Paris je registrována u pařížské akademii pod ministerstvo mládeže, školství a výzkum. Ona je také spojen s Campus France, francouzský národní agentury na podporu vysokého školství.

IFA Paris je s potěšením oznamuje přemístění svého pařížského areálu. Nová budova, která se nachází na 18-24 Quai de la Marne v 19. okresu je třikrát větší než staré akademické půdě; Nové prostory nabízejí další zařízení a vybavení pro studenty, jejichž další prostory dílen s cílem usnadnit praktickou práci.

Nachází se přímo na nástupišti na Marně, IFA Paris výhled na slavný kanál v srdci 19. okresu nyní ve fázi vývoje. Toto živé umělecké čtvrti je domovem mnoha kulturních památek, stejně jako MK2 kin Point Instant prostor pro pořádání koncertů a baletů, stejně jako 104 víceúčelový prostor s rozsáhlým programem představení, výstav a módních přehlídek. Prestižní umělecké školy mají také svou adresu v 19th, kde najdeme například National School of Architecture Paris La Villette (ENSAPLV), National Conservatory of Music, a nedaleko, International School of audiovizuální tvorba a výroba (EICAR). Populární se studenty, 19. je jednou z nejživějších čtvrtí Paříže a Paříž IFA je radost při představě, že brzy podílet se na dobrodružství.

Paris zaujímá zvláštní místo ve světě haute couture a luxus. Považován za rodiště módy, francouzský kapitál vedlo k tvůrci a nejznámějších módních domů, jako jsou Chanel, Yves Saint Laurent a Dior. Paris zůstává místem, kde návrháři, jako je Martin Margiela, Rick Owens a Alber Elbaz, rozhodnou žít a pracovat. Zvláštností pařížské módy sahá daleko za hranice tohoto odvětví, je také přítomen v kině, umělecké galerie, muzea, divadla a do každodenního života.

Paris rozhodně má dlouhou historii s módy a luxusu, a jeho přítomnost a budoucnost se zdá stejně slibně. Paris hrdě jako světové hlavní město módy a může to dokázat svými nesčetnými událostí: Fashion týden koná dvakrát ročně, veletrhy a výstavy, ale také fascinující koncepční obchody a trendech agentury světlomety. Hlavní skupiny, jako luxusní LVMH, PPR, Hermes, Cartier a Baccarat se rozhodli umístit své sídlo v Paříži. Více nedávno, Paris se ukázalo mnoho ze své ekonomiky až po luxusní, včetně módy, šperků, kosmetiky a potravin, vína a cestovního ruchu. Město světla zůstává jednou z hlavních destinací pro mladé profesionály v oblasti módy a luxusu, které chtějí pochopit historii módy a trendů.

Shanghai Campus MEET Šanghaji TALENT

Společnost byla založena v Šanghaji v roce 2002 ve spolupráci se Shanghai University of Engineering Science (žaluje) IFA Paris je první čínsko-francouzský společný podnik v módě vzdělávání. IFA Paris je nyní v Číně, přední módní školy v oblasti módy a luxusu. Je považován za jeden z nejúspěšnějších škol, pokud jde o učení a kreativity. Jeho učitelé téměř všichni přijatí v Paříži, jsou zkušení profesionálové módní.

IFA Paříž je také jedinou školou v Šanghaji, aby navrhla, podle volby inovativních přístupů a partnerství s módní a luxusní průmyslu, programy prvního a druhého cyklu učil výhradně v angličtině.

IFA Paříž je pro Čínu čínské i zahraniční studentské populace mezinárodně orientované, zaměřené na kariéru v tvorbě, styling, design, ale také prodejních, médií vedoucích společnost nebo ve velkých společnostech ve světě módy a luxusu.

V multikulturním a mezinárodním prostředí je úkolem je, aby se na tvůrčí schopnosti svých studentů, ale také rozvíjet své technické dovednosti, výpočetní a digitální.

IFA Paříž Šanghaj je vzdělávací akademie vyšší registrovány u čínského ministerstva školství a uznána ze strany čínské vlády, stejně jako u Šanghaje. To zabírá ohromné ​​prostory bylo organizováno s cílem zajistit podmínky pro silné předávání poznatků a praktických znalostí.

Shanghai areál nabízí jedinečnou příležitost, pokud jde o učení prostřednictvím učebních osnov počátečního vzdělávání a školení na plný úvazek nadále velmi funkční pro profesionály již vstoupila na pracovní sílu.

IFA Paris Shanghai rovněž nabízí svým zahraničním studentům možnost stát se svědkem ohromný růst čínského trhu módy a luxusu. Jejím cílem je, aby studenti splňovat místní požadavky trhu práce, a, kromě těch v platnost na mezinárodní úrovni.

SCHOOL OF ISTANBUL Poté rozšířil svůj vliv a pověst ve Francii a Číně, IFA Paris je v současné době působí v jedné z nejvíce vzrušujících města, na křižovatce Evropy a Asie, Istanbul.

IFA Paris nabízí následující programy v Turecku:

Bakalářský Fashion Design & Technology (od září 2016) MBA Vedení Luxury Brand MBA Fashion Business Executive MBA Vedení Luxury Brand Executive MBA Fashion Business

Aby posílily svou pověst na turecké půdě, IFA Paris je velmi hrdá na svou spolupráci se známým University of Kadir Has. Společnost byla založena v roce 1997, Kadir Has univerzita byla postavena na historickém místě Tekel Cibali, jejíž hlavní činností v roce 1884 bylo hostit jeden vklad a tabákovou továrnu ve vlastnictví státu. Mezi 1998 a 2002 cigaret továrna Tekel Cibali byl transformován založením Kadir musí změnit vzhled a teď se stal místem vzdělávání a vysokého školství. Po čtyřech letech restaurování, kampus Kadir konečně otevřel v Cibali 13. února 2002. Díky těmto neuvěřitelné rekonstrukčních prací, kampus zdědil elegantní fasády, velmi světlý haly, s velkými vzdušnými prostory, které nabízejí místo života a životní nejmodernějších výzkumných nástrojů.

Kampus Kadir Has Cibali v je konkrétní reprezentace poslání univerzity, který chce stavět budoucnost Turecka je založeno na jejím silném dědictví. Výsledek je takový, že tento hotel se nachází v centru města jsou v něm mix kultury a moderní a jedinečný učení, který pomůže splnit nové požadavky na zemi a ve světě. Uvnitř školního areálu pokrývá Cibali sám má celkem 45,000m2 a nabízí mnoho učebny, laboratoře, knihovny a kanceláře rektora Kadir Has. IFA Paříž věří, že je výsadou a neuvěřitelná příležitost být přítomna na tomto areálu, který nepochybně poskytne krásné místo k životu a studiu pro naše studenty.

Je jedním z nejvíce vzrušujících a dynamické měst na světě, s mnoha muzeí, galerií, institucí, výstavy ..., Istanbul otevírá nové možnosti všem, kteří si přejí pěstovat osobně a zejména zahájit kariéru v oblasti módy nebo luxus.

Pro více informací: https://www.ifaparis.com/fr

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba Globální Fashion Média

Campus forma Denní studium 15 - 15 měsíců September 2017 Francie Paris

Pro ty, kteří mají zájem o budoucí kariéře v této vysoce inovativní oblasti, která vyžaduje nové přístupy a cross-disciplinární schopnosti, tento jedinečný kurz je zaměřen na rozvoj potenciálu žadatelů z různých prostředí, jako módního designu, grafiky, řízení produktů, žurnalistiku a mediální studia. [+]

IFA Paris MBA v rámci akreditace IDEL jako "International Master" DURATION: 15měsíční program v angličtině KAMPUSY: Paříž DALŠÍ PŘÍJEM: září 2017 ECTS ÚVĚRY: 120 APLIKAČNÍ POPLATEK: 150 € ŠKOLENÍ: 14 800 EUR Omezeno na: 25 studentů ve třídě "Móda ve věku sociálních médií je velmi vzrušující" ÚVOD Móda je stejně jako příběhy, slova a obrazy stejně jako výrobky, oděvy a doplňky. To se stalo globální kulturní a společenský fenomén, a reklama, fotografování, časopisy a události jsou hlavní součástí tohoto posunu. Nedávné změny v digitálních komunikačních nástrojů a sociálních médií vedly k slovy a obrazy stává ještě více rozhodující pro to, ale mají také tento systém stále složitější a těžko kontrolovat. Naše globální Fashion Media MBA byl speciálně navržen tak, aby řešení těchto změn. Zaměřuje se především na studenty nebo mladé profesionály z široké škály zázemí, kteří se zajímají o kariéru související s vizuálními reprezentacemi a komunikací, žurnalistikou, reklamou, fotografickým stylingem, uměleckým vedením, elektronickým obchodem, veřejnými vztahy, fotografií a dokonce i digitálními technologiemi A řízení sociálních médií, ať už ve světě módy nebo v kreativním průmyslu jako takovém. Tento kurz má 3 hlavní cíle: Obohacovat módní, vizuální a mediální kulturu našich studentů s moduly jako např. "Historie módní fotografie", která v perspektivě promítá historické změny ve vizuálních představách módy a vytváří spojení s dalšími tvůrčími oblastmi, nebo "Móda 2.0 ", který se zaměřuje na nejnovější vývoj v oblasti digitální komunikace. Pomáháme našim studentům pochopit strategické výzvy, kterým čelí módních firem a značek a úloha komunikačních nástrojů v něm. Moduly jako "Mezinárodní... [-]

MBA Luxury Brand Management

Campus forma Denní studium 15 - 15 měsíců September 2017 Francie Paris Čína Shanghai Turecko Istanbul + 4 více

[+]

ÚVOD Luxusní prochází fenoménem podobným velkému třesku, který náš vesmír zažil před miliardami lety. Rozhovor (na akademické půdě nebo Skype) Online test Dokumenty k poskytnutí: Vyplňte online přihlášku STRUKTURA KURZU Náš kurz "Luxury Management" zahrnuje širokou škálu modulů seskupených do pěti hlavních seskupení modulů: Marketing a management: Toto seskupení zahrnuje řadu modulů, které budou postupně plánovány na základě struktury marketingového plánu. Celkový počet poznatků získaných studenty jim připraví: analyzovat složité marketingové výzvy založené na praktických případových studiích strategicky přidělit zdroje k dosažení předem stanovených cílů řemeslné značky DNA umožňující dosažení udržitelné konkurenční výhody Obchodní problémy: Poslouchat a interpretovat signály trhů je klíčovou složkou dnešních manažerů. Je třeba neustále kultivovaný. [-]

MBA Módní Firmy

Campus forma Denní studium 15 - 15 měsíců September 2018 Čína Shanghai Turecko Istanbul Francie Paris + 4 více

IFA v Paříži MBA Fashion Business umožňuje studentům absolvovat postgraduální vzdělání výuky v angličtině v Paříži, SHanghai a / nebo Istanbulu. Tento jedinečný program umožňuje studentům vytvářet profesní dovednosti a získat celkový přehled o možnostech a problémech provozování módního průmyslu dnes. To také jim dává možnost zažít světovou módní kapitál, Paříž. MBA je multidisciplinární módní obchodní program, který zahrnuje marketing, merchandising, nákup, maloobchod, distribuce, jakož i další moduly související módního průmyslu. V průběhu programu budou studenti mít možnost pracovat na odvětvových sponzorovaných projektů ve spolupráci s mezinárodními značkami, zúčastnit módní přehlídky a navštívit obchody předních značek, stejně jako designové ateliéry. [+]

IFA Paris MBA akreditované společností IDEL jako "mezinárodní mistr" DURATION: 15měsíční program v angličtině KAMPUSY: Paříž, Šanghaj, Istanbul FORMÁT: Paříž nebo Istanbul / Paříž nebo Šanghaj / Paříž / Bangkok DALŠÍ PŘÍJEM: září 2017 ECTS ÚVĚRY: 120 APLIKAČNÍ POPLATEK: 150 € ŠKOLENÍ: 14 800 EUR Omezeno na: 25 studentů ve třídě "Úplný 360stupňový pohled na módní podnikání" ÚVOD Během jízdní dráhy v roce 2011 Miuccia Prada uvedla, že "móda je okamžitý jazyk". V éře masivního digitalizace ve kterém jednotlivci mají nepřímé komunikace prostřednictvím obrazovky, to je psychologicky uklidňující věřit, že stavba něčí styl odráží své zastoupení jako jednotlivec. Nicméně, stejně jako všechny ostatní jazyky, Móda má nesčetné množství nuance a aspektů, které činí některá čtení a interpretaci mnohem složitější. Hlavním cílem MBA v módní Business na IFA Paříž je vybavit své postgraduální studenty s klíčem k rozluštění neustále se měnící módní průmysl. Dodává se od roku 2008, kurz byl kompletně přepracován, aby se plně využít IFA pařížském dědictví a kulturní specifika. Filozofie MBA v módního průmyslu se točí kolem 3 pilíře: Discovery: Studenti jsou ponořeny v dílenském prostředí, které jim umožní získat intenzivní a praktický výcvik na základě každé vývojové fázi oděvní kolekce, od počátku k jejich komerčnímu využití. Experimentování: Při cestování mezi IFA kampusu oblasti (Paříž, Istanbul, Bangkok a Šanghaj), naši studenti jsou schopni zažít první ruky vnitřní charakteristiky rozvíjejících se a vyspělých trzích díky IFA Paříž činnostní učení pedagogiky. Self-potvrzení: Zastřešujícím Capstone práce odráží závazek studentů k rozvoji jedinečné a individuální projekt. Celková struktura kurzu prosazuje holistický přístup... [-]

Parfémy řízení MBA A Kosmetika

Campus forma Denní studium 15 - 15 měsíců January 2018 Francie Paris

Neschopnost uniknout opilost z vůní je velmi podobná síle přitažlivosti krásně vyprojektované šaty. Právě s ohledem na tuto skutečnost, že poslední MBA osnov IFA Paris vyvinul: poskytovat inovativní přístup k řízení parfémy a kosmetiku s využitím vlastních než 20 lety zkušeností v oblasti módy. [+]

IFA Paris MBA v certifikačních kurzech "International Master" by IDEL DOBA: 15 měsíců v češtině CAMPUS: Paris BACK: leden 2018 Kreditů ECTS: 120 Poplatky: € 150 Konzultace: € 15.800 Omezena na 25 studentů ve skupině „Jedinečný program pro jednoho odvětví“ ÚVOD „Přesvědčivý výkon vůní nemůže být obcházeno, vstupuje do nás jako dech do plic, to nás naplňuje a zcela prostupuje. Neexistuje žádný lék proti tomu, „Patrick Suskind, Perfume Neschopnost uniknout opilost z vůní je velmi podobná síle přitažlivosti krásně vyprojektované šaty. Právě s ohledem na tuto skutečnost, že poslední MBA osnov IFA Paris vyvinul: poskytovat inovativní přístup k řízení parfémy a kosmetiku s využitím vlastních než 20 lety zkušeností v oblasti módy. Podkladové strategie za vývojem tohoto vzdělávacího programu je povzbudit účastníky, aby přijaly tvůrčí přístup, který nepatří k typickým konvencí části kosmetickém průmyslu, aby se účastníci estétů schopen myslet z rámu. Filozofií MBA řízení s kosmetickými výrobky průmysl založený na 3 pilířích: Discovery: Studenti jsou ponořeny v dílenském prostředí, které jim umožní získat intenzivní výcvik a praxi rozvíjí kreativitu a zároveň jim umožňuje totéž čas, aby prozkoumala všechny strategické složky a zainteresované strany z kosmetickém průmyslu. Experimentování: Když se pohybuje mezi různými IFA areály v Paříži a Šanghaji, naši studenti mají možnost vyzkoušet si pro sebe původní vlastnosti rozvíjejících se a vyspělých trzích prostřednictvím výuky IFA Paříž pedagogicky , Asertivita: Práce, rozhodující a hlavním prvkem vzdělávacího programu odráží závazek studenta k rozvoji individuálního a jedinečného projektu. MBA Vedení parfémů a kosmetiky průmyslu také těží z jedinečné dědictví a bikulturní... [-]

Videos

IFA Paris Graduation Fashion Show 2017: Master of Arts Contemporary Fashion Design

Contact
Adresa
18-24 Quai de la Marne
Paris, 75019 FR
Adresa destinace
18-24 Quai de la Marne
Paris, Ile-de-France, 75019 FR
Adresa
350 Xianxia Road
Shanghai, 200336 CN
Adresa destinace
350 Xianxia Road
Shanghai, 200336 CN
Adresa
Kadir Has Caddesi Cibali
Istanbul, 34083 TR
Adresa destinace
Kadir Has Caddesi Cibali
İstanbul, 34083 TR