IFA Paris

Úvod

Read the Official Description

IFA Paris Pařížský Fashion škola designu a podnikání

Podle slov Suzy Menkes, IFA Paris je místo, kde "učit se francouzský způsob vidění módu jako umění." (Herald Tribune, červen 2004) IFA Paris je současná Fashion Design School, která má své kořeny pevně stanovené v dějinách umění a řemesel ve Francii.

IFA Paříž je v popředí módy a luxusního vzdělávání, a nabízí kurzy, které odrážejí šíři příležitostí k dispozici v těchto zářivých odvětvích. IFA Paris nabízí bakalářském, magisterském a na částečný úvazek, kurzy v oděvního návrhářství, média, obchod, Luxusní a parfémy a kosmetika na jeho školní areály v Paříži, Šanghaji, Istanbulu a Bangkoku.

S mezinárodními lektory, kteří holý vynikající zážitek průmysl jak v Haute Couture a avantgardních přístupů, IFA Paříž 1200 aktuální studenti zapsaní, pocházející z 5 kontinentů a pocházející z 50 různých zemí.

PARIS SCHOOL

IFA Paris byla založena v roce 1982 spojit francouzskou módní dědictví s moderním globalizovaném světě. Jako jediná škola v Paříži, nabízí všechny své vysokoškoláka a postgraduální výuky v anglickém jazyce, IFA Paříž obstarává vysoce mezinárodní studentské tělo ze všech koutů světa. International Fashion Academy, lépe známý jako IFA Paříž, nabízí studentům vysokoškolské kursy v oblasti designu a marketingu, a postgraduálních kurzů konstrukce, obchodní, komunikační a luxus v prostředí multidisciplinární spolupráce. Se školami v Paříži a Šanghaji, IFA Paříž je v popředí módy a luxusního vzdělávání, a nabízí kurzy, které odrážejí šíři příležitostí, které jsou v tomto živém odvětví.

Nedávno se přestěhoval do 18-24 Quai de la Marne, IFA Paris s výhledem na slavný kanál, a je jádrem rozvojového 19. pařížském obvodu. Nové umístění je trippled velikost předchozích akademických zařízení a přidal rozsáhlé nové vybavení ve prospěch studentů, včetně větších učebny, studentské salonek prostoru, a zdrojů a studijního střediska. Budova bude také dům několik nových móda dílenské prostory pro uložení hands-na projekty.

Tento živoucí a umělecké čtvrti, je také domov pro mnoho kulturních památek, včetně MK2 kin, Point Ephémère výkon prostor pro koncerty a baletů, a le CENTQUATRE umění centrum s širokou škálu kulturních nabídek, výstavy a high-profil módních přehlídek. Okres je také umístění dalších prestižních škol zaměřených na výtvarné umění, včetně École Nationale Supérieure d'Architecture de Paris-La Villette (ENSAPLV) a Conservatoire National Supérieur de Musique, a je blízko k École Internationale de Création Audiovisuelle et de Realizace (EICAR). "19." se objevuje jako jeden z nejvíce vzrušující a stimulující prostor pro studenty v celé Paříži, a IFA Paříž je nadšený, aby se stal součástí této městské části.

Paříž má speciální místo v horní části módního a luxusního světa. Jako módní rodišti, že dal světu některé ze svých nejznámějších návrhářů a módních domů, včetně Chanel, Yves Saint Laurent a Dior a zůstává místo, kde současní módní návrháři včetně Martin Margiela, Rick Owens a Alber Elbaz rozhodnete žít a pracovat. Konkrétní Pařížský cit pro módu přesahuje hranice oboru a do městské filmů, umělecké galerie, muzea, divadla a pouličního života.

Zatímco Paris má nepochybně význačnou módy a luxusu historii, jeho přítomnost a budoucnost jsou stejně přesvědčivé. Paříž je stále světovým módní kapitál a je schopen to dokázat s důležitými módních akcí, jako jsou jeho dvakrát-a-leté týdne módy, veletrhů a obchodních přehlídek, fascinující koncept obchodů a špičková trendu agentur. Hlavní Luxusní skupiny, jako LVMH, PPR a společnosti jako Hermès, Cartier a Baccarat všichni mají sídlo nachází v Paříži. V nedávné historii, v Paříži se obrátil téměř každý část své ekonomiky do luxus přes módu, šperky, péče o krásu, jakož i gastronomii, víno a cestování. Paříž zůstává základním zastávkou pro mladé módy a luxusních profesionály, kteří chtějí pochopit kulturní, průmyslové a tržní síly, které formují módní svět dnes.

Škola Šanghaje

IFA Paříž stala vedoucí módní škola v Číně a je jedinečný prokázat své odhodlání k úspěchu tím, že to nejlepší, hlavně francouzské profesionální módní instruktory. Ve spolupráci s Shanghai University of Engineering věd, IFA Paříž založila školu v Šanghaji v roce 2002, vůbec první čínsko-francouzské společný podnik v módní vzdělávání schválené čínskou vládou.

IFA Shanghai Škola nabízí jedinečnou příležitost pro zahraniční studenty, kteří chtějí získat vhled do světa nejrychleji rostoucí módy a luxusu trhu při přijímání stejnou vysoce kvalitní vzdělávací program vyučován v angličtině v Paříži.

Šanghaj je otevřený a extrovertní metropole a její výstup do řad jako módní kapitál je bezpochyby vážné téma. Vzhledem k tomu, pozdějším období 19. století, Shanghai byl módní centrum Číny. Styl Shanghai cestoval po světě v roce 1920 a 30. letech a znovu se objevil v současné době se módní návrháři s použitím směsi tradičních a moderních myšlenek vytvořit čerstvé módní trendy.

Pozoruhodné je, že je to moderní den spotřebitelů této země, kteří jsou transformující Čínu do největší světový trh luxusních a high-end módních produktů. Šanghaj je nesporně Číny Mekkou pro mezinárodní módy a luxusního průmyslu. Většina zahraničních módních a šperky značky, z přepychu do masových trzích, spolehnout na více než jeden obchod v centru četných maloobchodních módní okresů a velkých nákupních center. Zatímco luxusní automobily, 5 hvězdičky hotely a high-end jídelna jsou pravidelné památek v centru města, je zde nyní také rostoucí zájem pro jachty a soukromé tryskáče mezi Číny nejbohatší.

ISTANBUL SCHOOL

IFA Paříž je nejen v popředí módy a luxusního vzdělávání, a nabízí kurzy, které odrážejí šíři příležitostí v živém módním průmyslu v Paříži, ale také se stal jedním z předních módních škola v čínské Šanghaji. Nyní IFA Paris je nadšená rozšířit svůj vliv na mezinárodní úrovni tím, že nabízí jednu ze svých nejoblíbenějších hřišť - MBA Luxury Brand Management v Istanbulu v Turecku.

Nový kampus, ve spolupráci s Bosphorus (Bogazici) University, se nachází v centru Istanbulu, a to může být snadno dostanete ze všech destinací ve městě. Bospor University je považován za top-zářez mezi všemi vzdělávacími prociders v Turecku, a to je nejlepší prostředí IFA Paris mohli vybrat pro své studenty, aby se skutečně vystavena mezinárodními zkušenostmi.

Univerzita si zakládá na své živé a barevné akademický život. Pro doplnění a obohacení akademické zkušenosti s aktivním akademický život, univerzita podporuje studentské kluby, umění a sportovní aktivity, a nabízí celou řadu služeb od zdravotní péče poradenství pro studenty a zaměstnance. Dobře vybavená s oběma tradičními a moderními vzdělávacích zařízení, knihovny a nespočet kaváren a restaurací, Istanbul školní areál poskytuje studentům přístup a pohodlí pro jedinečné a útulné prostředí. IFA Paříž věří, že je privilegium, stejně jako výhodu pro své studenty, aby se to nejlepší z toho, co může nabídnout umístění.

Jako jedna z nejvíce vzrušujících a dynamické měst na světě, a kulturně kultivované místo plné muzeí, galerií, parků a moderních vysokých škol, Istanbul je schopen poskytnout jeviště pro ty, kteří touží po zkoumání a rozvíjení své vlastní zájmy.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba Fashion Business

Campus forma Denní studium 15 měsíců September 2017 Čína Shanghai Turecko Istanbul Francie Paris + 4 více

IFA Paris Fashion MBA Business umožňuje studentům sledovat postgraduální vzdělání výhradně v angličtině v Paříži. Tento jedinečný program umožňuje studentům vytvářet profesní dovednosti a získat celkový přehled o možnostech a problémech provozování módního průmyslu dnes. To také jim dává možnost zažít světovou módní kapitál, Paříž. MBA je multidisciplinární módní obchodní program, který zahrnuje marketing, merchandising, nákup, maloobchod, distribuce, jakož i další moduly související módního průmyslu. V průběhu programu budou studenti mít možnost pracovat na odvětvových sponzorovaných projektů ve spolupráci s mezinárodními značkami, zúčastnit módní přehlídky a navštívit obchody předních značek, stejně jako designové ateliéry. [+]

IFA PARIS MBA a Mezinárodní Mistr certifikovaný Idel "A 360-stupňový výhled z módy podnikání." - 3 školní areály - globální perspektivy - PARIS ZKUŠENOSTI - 12 měsíců Paříž - dvě města, která nikdy nespí - 6 měsíců Paříž, 6 měsíců Šanghaj - SROVNÁVACÍ dvou kontinentech - 6 měsíců Istanbul, 6 měsíců Paříž - SÁNÍ: říjen 2015 - ECTS kredity získané: 120 - poplatek za podání žádosti: € 150 - omezena na 25 žáků na třídu Během své 2011 dráhy show, Miuccia Prada prohlásila, že "Móda je instant jazyk". V éře masivního digitalizace ve kterém jednotlivci mají nepřímé komunikace prostřednictvím obrazovky, to je psychologicky uklidňující věřit, že stavba něčí styl odráží své zastoupení jako jednotlivec. Nicméně, stejně jako všechny ostatní jazyky, Móda má nesčetné množství nuance a aspektů, které činí některá čtení a interpretaci mnohem složitější. Hlavním cílem MBA v módní Business na IFA Paříž je vybavit své postgraduální studenty s klíčem k rozluštění neustále se měnící módní průmysl. Dodává se od roku 2008, kurz byl kompletně přepracován, aby se plně využít IFA pařížském dědictví a kulturní specifika. Filozofie MBA v módního průmyslu se točí kolem 3 pilíře: Discovery: Studenti jsou ponořeny v dílenském prostředí, které jim umožní získat intenzivní a praktický výcvik na základě každé vývojové fázi oděvní kolekce, od počátku k jejich komerčnímu využití. Experimentování: Při cestování mezi IFA kampusu oblasti (Paříž, Istanbul, Bangkok a Šanghaj), naši studenti jsou schopni zažít první ruky vnitřní charakteristiky rozvíjejících se a vyspělých trzích díky IFA Paříž činnostní učení pedagogiky. Self-potvrzení: Zastřešujícím Capstone... [-]

Mba Globální Fashion Média

Campus forma Denní studium 15 - 15 měsíců September 2017 Francie Paris

Pro ty, kteří mají zájem o budoucí kariéře v této vysoce inovativní oblasti, která vyžaduje nové přístupy a cross-disciplinární schopnosti, tento jedinečný kurz je zaměřen na rozvoj potenciálu žadatelů z různých prostředí, jako módního designu, grafiky, řízení produktů, žurnalistiku a mediální studia. [+]

IFA PARIS MBA Za akreditaci Idel jako "International Master" "JEN MÓDNÍ MEDIA programu v angličtině v Paříži." - 2 kampusy PRO mezinárodního hlediska - 9 měsíců Paříž, 3 měsíce ŠANGHAJ - příjem: říjen 2015 - ECTS kredity získané: 120 - poplatek za podání žádosti: € 150 - omezena na 25 studentů na třídu je móda stejně tak o příběhů, slov a obrazů jako to je o produktech, oděvů a doplňků. To se stalo globální kulturní a společenský fenomén, a reklama, fotografování, časopisy a události jsou hlavní součástí tohoto posunu. Nedávné změny v digitálních komunikačních nástrojů a sociálních médií vedly k slovy a obrazy stává ještě více rozhodující pro to, ale mají také tento systém stále složitější a těžko kontrolovat. Naše globální Fashion Media MBA byl speciálně navržen tak, aby řešení těchto změn. Je zaměřen především na studenty či mladé profesionály z širokého spektra prostředí, kteří mají zájem o kariéru v souvislosti s vizuální reprezentace a komunikace, žurnalistiky, advertisting, fotografické styling, umělecký směr, e-komerce, public relations, fotografování, a dokonce i digitálních technologií a správa sociální média, a to buď v módním světě, nebo v kreativních průmyslů na svobodě. Tento kurz má 3 hlavní cíle: Obohacení našich studentů móda, vizuální a mediální kultury s moduly, jako "módní fotografii historie», která klade v perspektivě historických změn v vizuální reprezentace módy a dělá spojení s další tvůrčí obory, nebo «Móda 2.0 », který se zaměřuje na nejnovější vývoj v digitální komunikaci. Pomáháme našim studentům pochopit strategické výzvy, kterým čelí módních firem a značek a... [-]

MBA Perfume & Cosmetics Management

Campus forma Denní studium 15 - 15 měsíců January 2018 Francie Paris

[+]

"The přesvědčivý výkon vůní nemůže být odrazil, vstupuje do nás jako dech do našich plic, to naplní, nám vštípí úplně. Neexistuje žádný lék na to "Patrick Süskind, Le Parfum nevyhnutelnost z vůní je opojení je velmi podobný síle přitažlivosti krásně vyprojektované šaty. Právě s touto myšlenkou na paměti, že nejnovější postgraduálního IFA Paříže byla postavena: nabízí inovativní přístup k parfému a řízení Cosmetics prostřednictvím integrace svých 20 let odborných znalostí v oblasti módy. Zastřešujícím strategie za vývojem tohoto kurzu je povzbudit účastníky, aby přijaly tvůrčí přístup, která nepatří typickou říši rámce industrie krásy, aby se zase účastníky do estét, kteří budou schopni myslet mimo krabici. Filozofie MBA kosmetickými řízení se točí kolem 3 pilíře: Discovery: Studenti jsou ponořeny v dílenském prostředí, které jim umožní získat intenzivní a praktický výcvik podpora tvořivosti, zatímco ve stejnou dobu, které jim umožní odhalit každého strategického komponenty a zúčastněných stran o kosmetickém průmyslu Experimentování: Při cestování mezi areálu místech IFA v Paříži a Šanghaji naši studenti jsou schopni zažít první ruky vnitřní charakteristiky rozvíjejících se a vyspělých trzích díky IFA Paříž činnostní učení pedagogiky. Self-potvrzení: Zastřešujícím Capstone práce odráží závazek studentů k rozvoji jedinečné a individuální projekt. MBA v parfémů a kosmetických řízení také využívá jedinečné dědictví a bi-kulturní příslušnosti IFA Paříži jako to "sedí" dokonale na soutoku zeměpisné dichotomie: The West jako zastánce tradičních luxusních hodnot: Účastníci stráví 2 termíny v Paříži, aby mohli mít přístup k tomu, co zbytek světa považuje za rodiště luxusu. Východ jako katalyzátoru přetváří "Luxe DNA": Díky IFA v... [-]

Mba Správa Luxusní Značky

Campus forma Denní studium 15 - 15 měsíců September 2017 Francie Paris Čína Shanghai Turecko Istanbul + 4 více

Program Luxury Brand management IFA Paris 'je jedinečná v úvahu všechny rozměry Luxury rámec pouhého [+]

IFA PARIS MBA a Mezinárodní Mistr certifikovaný Idel "Prozkoumat Luxury mimo módy." - 4 kampusy - globální perspektivy - ASIA EXPERIENCE - 6 měsíců Šanghaj, 6 měsíců Paříž, 3 měsíce Capstone Bangkok - DVA měst, které nikdy nespí - 6 měsíců v Paříži, 6 měsíců Shanghai, 3 měsíce Capstone - Překlenovací dvou kontinentech - 6 měsíců Istanbul , 6 měsíců Paříž, 3 měsíce Capstone - SÁNÍ: října 2016 - ECTS kredity získané: 120 - poplatek za podání žádosti: € 150 - omezena na 25 studentů ve třídě Luxury prochází jevu hodně podobný velkému třesku náš vesmír zažila miliardy před lety. To je v neustálém pohybu a základní myšlenky vymezují její rámec jsou demontovány jeden po druhém. Je to ještě přesnější přirovnávat luxus s rarita, když 94% japonských žen v jejich dvaceti let se říká, že vlastnit Louis Vuitton taška? Měli bychom stále předpokládat, že luxusní značky vždy využívají cenové skimming strategii, kdy byl Hermes nucena uspořádat svou vůbec první prodej v Hangzhou Číně v roce 2014? Ohledu na to, v sázce je zde pochopit, pokud strukturální změny, kterým čelí tohoto prestižního odvětví zatlačte morfovat a explodovat do různých jiných, a někdy paradoxní, ideologií; nebo pokud tyto stejné strukturální změny jsou přesně tlačí luxus iniciovat snížení výdajů na svých tradičních a sekulární hodnoty, zpět do své původní jádro? To je výchozí postulát strukturování jeden z nejvyhledávanějších postgraduálních kurzů v Paříži IFA: MBA v Luxury Brand Management. Filozofie této přepracované MBA je založen na stejných principech jako ostatní postgraduálních kurzů v Paříži... [-]

Videos

IFA Paris Open Day @ Shanghai Campus

IFA Paris Classroom

IFA Paris Shanghai Campus(Taken by French TV Channel: TF1)

FA Paris Shanghai Campus(Taken by French TV Channel: TF1)

Contact
Adresa destinace
18-24 Quai de la Marne
Paris, Ile-de-France, 75019 FR
Adresa destinace
350 Xianxia Road
Shanghai, 200336 CN
Adresa
Istanbul, TR
Adresa destinace
Kadir Has Caddesi Cibali
İstanbul, 34083 TR