IFA Paris

Úvod

Read the Official Description

SCHOOL OF EXCELENCE V PAŘÍŽI IFA Paris byl založen v roce 1982 integrovat dědictví francouzské módy v globalizovaném světě dnes. Je to jediná škola s nabídkou programů vyučovaných výhradně v angličtině pro první a druhý cyklus. IFA Paris je pro studentské populace mezinárodně orientované se studenty ze všech prostředí.

IFA Paris je registrována u pařížské akademii pod ministerstvo mládeže, školství a výzkum. Ona je také spojen s Campus France, francouzský národní agentury na podporu vysokého školství.

IFA Paris je s potěšením oznamuje přemístění svého pařížského areálu. Nová budova, která se nachází na 18-24 Quai de la Marne v 19. okresu je třikrát větší než staré akademické půdě; Nové prostory nabízejí další zařízení a vybavení pro studenty, jejichž další prostory dílen s cílem usnadnit praktickou práci.

Nachází se přímo na nástupišti na Marně, IFA Paris výhled na slavný kanál v srdci 19. okresu nyní ve fázi vývoje. Toto živé umělecké čtvrti je domovem mnoha kulturních památek, stejně jako MK2 kin Point Instant prostor pro pořádání koncertů a baletů, stejně jako 104 víceúčelový prostor s rozsáhlým programem představení, výstav a módních přehlídek. Prestižní umělecké školy mají také svou adresu v 19th, kde najdeme například National School of Architecture Paris La Villette (ENSAPLV), National Conservatory of Music, a nedaleko, International School of audiovizuální tvorba a výroba (EICAR). Populární se studenty, 19. je jednou z nejživějších čtvrtí Paříže a Paříž IFA je radost při představě, že brzy podílet se na dobrodružství.

Paris zaujímá zvláštní místo ve světě haute couture a luxus. Považován za rodiště módy, francouzský kapitál vedlo k tvůrci a nejznámějších módních domů, jako jsou Chanel, Yves Saint Laurent a Dior. Paris zůstává místem, kde návrháři, jako je Martin Margiela, Rick Owens a Alber Elbaz, rozhodnou žít a pracovat. Zvláštností pařížské módy sahá daleko za hranice tohoto odvětví, je také přítomen v kině, umělecké galerie, muzea, divadla a do každodenního života.

Paris rozhodně má dlouhou historii s módy a luxusu, a jeho přítomnost a budoucnost se zdá stejně slibně. Paris hrdě jako světové hlavní město módy a může to dokázat svými nesčetnými událostí: Fashion týden koná dvakrát ročně, veletrhy a výstavy, ale také fascinující koncepční obchody a trendech agentury světlomety. Hlavní skupiny, jako luxusní LVMH, PPR, Hermes, Cartier a Baccarat se rozhodli umístit své sídlo v Paříži. Více nedávno, Paris se ukázalo mnoho ze své ekonomiky až po luxusní, včetně módy, šperků, kosmetiky a potravin, vína a cestovního ruchu. Město světla zůstává jednou z hlavních destinací pro mladé profesionály v oblasti módy a luxusu, které chtějí pochopit historii módy a trendů.

Shanghai Campus MEET Šanghaji TALENT

Společnost byla založena v Šanghaji v roce 2002 ve spolupráci se Shanghai University of Engineering Science (žaluje) IFA Paris je první čínsko-francouzský společný podnik v módě vzdělávání. IFA Paris je nyní v Číně, přední módní školy v oblasti módy a luxusu. Je považován za jeden z nejúspěšnějších škol, pokud jde o učení a kreativity. Jeho učitelé téměř všichni přijatí v Paříži, jsou zkušení profesionálové módní.

IFA Paříž je také jedinou školou v Šanghaji, aby navrhla, podle volby inovativních přístupů a partnerství s módní a luxusní průmyslu, programy prvního a druhého cyklu učil výhradně v angličtině.

IFA Paříž je pro Čínu čínské i zahraniční studentské populace mezinárodně orientované, zaměřené na kariéru v tvorbě, styling, design, ale také prodejních, médií vedoucích společnost nebo ve velkých společnostech ve světě módy a luxusu.

V multikulturním a mezinárodním prostředí je úkolem je, aby se na tvůrčí schopnosti svých studentů, ale také rozvíjet své technické dovednosti, výpočetní a digitální.

IFA Paříž Šanghaj je vzdělávací akademie vyšší registrovány u čínského ministerstva školství a uznána ze strany čínské vlády, stejně jako u Šanghaje. To zabírá ohromné ​​prostory bylo organizováno s cílem zajistit podmínky pro silné předávání poznatků a praktických znalostí.

Shanghai areál nabízí jedinečnou příležitost, pokud jde o učení prostřednictvím učebních osnov počátečního vzdělávání a školení na plný úvazek nadále velmi funkční pro profesionály již vstoupila na pracovní sílu.

IFA Paris Shanghai rovněž nabízí svým zahraničním studentům možnost stát se svědkem ohromný růst čínského trhu módy a luxusu. Jejím cílem je, aby studenti splňovat místní požadavky trhu práce, a, kromě těch v platnost na mezinárodní úrovni.

SCHOOL OF ISTANBUL Poté rozšířil svůj vliv a pověst ve Francii a Číně, IFA Paris je v současné době působí v jedné z nejvíce vzrušujících města, na křižovatce Evropy a Asie, Istanbul.

IFA Paris nabízí následující programy v Turecku:

Bakalářský Fashion Design & Technology (od září 2016) MBA Vedení Luxury Brand MBA Fashion Business Executive MBA Vedení Luxury Brand Executive MBA Fashion Business

Aby posílily svou pověst na turecké půdě, IFA Paris je velmi hrdá na svou spolupráci se známým University of Kadir Has. Společnost byla založena v roce 1997, Kadir Has univerzita byla postavena na historickém místě Tekel Cibali, jejíž hlavní činností v roce 1884 bylo hostit jeden vklad a tabákovou továrnu ve vlastnictví státu. Mezi 1998 a 2002 cigaret továrna Tekel Cibali byl transformován založením Kadir musí změnit vzhled a teď se stal místem vzdělávání a vysokého školství. Po čtyřech letech restaurování, kampus Kadir konečně otevřel v Cibali 13. února 2002. Díky těmto neuvěřitelné rekonstrukčních prací, kampus zdědil elegantní fasády, velmi světlý haly, s velkými vzdušnými prostory, které nabízejí místo života a životní nejmodernějších výzkumných nástrojů.

Kampus Kadir Has Cibali v je konkrétní reprezentace poslání univerzity, který chce stavět budoucnost Turecka je založeno na jejím silném dědictví. Výsledek je takový, že tento hotel se nachází v centru města jsou v něm mix kultury a moderní a jedinečný učení, který pomůže splnit nové požadavky na zemi a ve světě. Uvnitř školního areálu pokrývá Cibali sám má celkem 45,000m2 a nabízí mnoho učebny, laboratoře, knihovny a kanceláře rektora Kadir Has. IFA Paříž věří, že je výsadou a neuvěřitelná příležitost být přítomna na tomto areálu, který nepochybně poskytne krásné místo k životu a studiu pro naše studenty.

Je jedním z nejvíce vzrušujících a dynamické měst na světě, s mnoha muzeí, galerií, institucí, výstavy ..., Istanbul otevírá nové možnosti všem, kteří si přejí pěstovat osobně a zejména zahájit kariéru v oblasti módy nebo luxus.

Pro více informací: https://www.ifaparis.com/fr

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Global MBAs » Vidět MBA » Vidět Summer courses » Vidět Kurzy » Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Global MBA

Mba Globální Fashion Média

Campus forma Denní studium 15 - 15 měsíců September 2018 Francie Paris

Pro ty, kteří mají zájem o budoucí kariéře v této vysoce inovativní oblasti, která vyžaduje nové přístupy a cross-disciplinární schopnosti, tento jedinečný kurz je zaměřen na rozvoj potenciálu žadatelů z různých prostředí, jako módního designu, grafiky, řízení produktů, žurnalistiku a mediální studia. [+]

IFA Paris MBA v rámci akreditace IDEL jako "International Master"

DURATION: 15měsíční program v angličtině KAMPUSY: Paříž DALŠÍ PŘÍJEM: září 2017 ECTS ÚVĚRY: 120 APLIKAČNÍ POPLATEK: 150 € ŠKOLENÍ: 14 800 EUR Omezeno na: 25 studentů ve třídě

"Móda ve věku sociálních médií je velmi vzrušující"

ÚVOD

Móda je stejně jako příběhy, slova a obrazy stejně jako výrobky, oděvy a doplňky. To se stalo globální kulturní a společenský fenomén, a reklama, fotografování, časopisy a události jsou hlavní součástí tohoto posunu. Nedávné změny v digitálních komunikačních nástrojů a sociálních médií vedly k slovy a obrazy stává ještě více rozhodující pro to, ale mají také tento systém stále složitější a těžko kontrolovat.... [-]


MBA

MBA Fashion Business

Campus forma Denní studium 15 měsíců September 2018 Čína Shanghai Turecko Istanbul Francie Paris + 4 více

[+]

Průmysl Vztah rameno IFA pařížských akademických programů má na starosti organizaci bi-týdenní hodnocení přednášky a exkurze sladit naše studenty s módní puls.

[-]

MBA Luxury Brand Management

Campus forma Denní studium 15 měsíců September 2018 Francie Paris Čína Shanghai Turecko Istanbul + 4 více

[+]

To je výchozí postulát strukturování jeden z nejvyhledávanějších postgraduálních kurzů v Paříži IFA: MBA v Luxury Brand Management.

Přednostně 2 roky odborné praxe (stadia jsou brány v úvahu) Absolvent bakalářské nebo významné odborné praxe v příbuzných oborech IELTS 6.5 nebo TOEFL IBT 79 (nebo rovnocennost) nebo doklad o studiu v angličtině pro ne-rodilé řečníky angličtiny Rozhovor (na akademické půdě nebo Skype) Online test

Dokumenty, které mají poskytovat:

... [-]

Mba Parfémy A Kosmetika řízení

Campus forma Denní studium 15 měsíců January 2018 Francie Paris

"Jedinečný program pro jedinečný průmyslu." [+]

IFA Paris MBA v rámci akreditace IDEL jako "International Master"

DURATION: 15měsíční program v angličtině KAMPUSY: Paříž DALŠÍ PŘÍJEM: leden 2018 ECTS ÚVĚRY: 120 APLIKAČNÍ POPLATEK: 150 € ŠKOLENÍ: 15 800 EUR Omezeno na: 25 studentů ve třídě "Unikátní program pro jedinečný průmysl"

ÚVOD

"The přesvědčivý výkon vůní nemůže být odrazil, vstupuje do nás jako dech do našich plic, to naplní, nám vštípí úplně. Neexistuje žádný lék na to "Patrick Suskind, Le Parfum Nevyhnutelnost vůně opilství je velmi podobná síle přitažlivosti krásně navržené šaty. Právě s touto myšlenkou na paměti, že nejnovější postgraduálního IFA Paříže byla postavena: nabízí inovativní přístup k parfému a řízení Cosmetics prostřednictvím integrace svých 20 let odborných znalostí v oblasti módy.... [-]


Videos

IFA Paris Graduation Fashion Show 2017: Master of Arts Contemporary Fashion Design

Contact
Adresa
18-24 Quai de la Marne
Paris, 75019 FR
Adresa destinace
18-24 Quai de la Marne
Paris, Ile-de-France, 75019 FR
Adresa
350 Xianxia Road
Shanghai, 200336 CN
Adresa destinace
350 Xianxia Road
Shanghai, 200336 CN
Adresa
Kadir Has Caddesi Cibali
Istanbul, 34083 TR
Adresa destinace
Kadir Has Caddesi Cibali
İstanbul, 34083 TR