IESEG School of Management Lille - Paris

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Dějiny

Naše počátky sahají do roku 1964 v Lille, kde byl založen historický kampus. V roce 2008 jsme otevřeli druhý kampus v Paříži v Grand Arche v La Défense. Od té doby jsme dosáhli žebříčku 10 nejlepších francouzských obchodních škol a také prestižní ocenění, že se z ní stane Grande École - jeden z nejuznávanějších a akademicky nejpřísnějších vysokoškolských programů na světě. Kultura IÉSEG se rodí z vášně pro pokrok a schopnosti, což znamená, že veškerou naši energii zaměřujeme na identifikaci skutečného potenciálu každého studenta. Jsme hrdí na náš neortodoxní přístup k obchodnímu vzdělávání a jeho schopnost vnést klíčové hodnoty úspěchu, odpovědnosti, integrity, solidarity, angažovanosti - schopností, které byly v centru naší školy od samého začátku.

Vzdělání

Na IÉSEGu mají studenti přístup k pětiletému programu Grande École: Tříletý bakalářský program zahrnující základy managementu, po kterém následuje dvouletý program Master in Management, ve kterém si studenti prohloubí své manažerské znalosti a zvolí specializaci. Diplom schváleným francouzským ministerstvem školství byl rovněž udělen titul magisterský (magisterský).
Kromě toho nabízí IÉSEG tříletý bakalář v mezinárodním podnikání, 10 jednoletých Master of Science a mezinárodní MBA vyučované výhradně v angličtině.

Výzkum

Ve Výzkumném centru IÉSEG provádějí naši profesoři oceněný výzkum a publikují v nejlepších mezinárodních vědeckých časopisech. Mezi hlavní oblasti patří ekonomika, finance, marketing, vyjednávání, správa informačních systémů, strategie, řízení provozu a interdisciplinární oblast řízení zdraví. IÉSEG má také jedinečné spojení s CNRS, největší výzkumnou organizací v Evropě, která posiluje náš interdisciplinární přístup k moderním obchodním problémům.

Kariérní vyhlídky

Naše kariérní služby jsou kompletní podpůrný systém nabízený IÉSEG pro výstavbu profesionálního projektu studentů IÉSEG. Přichází v mnoha podobách a vyvíjí se v průběhu celého programu.

Kariérní služby nadále staví na osobní a profesionální reflexi studenta, aby jim umožnily mít potřebné nástroje pro efektivní vstup do profesionálního světa. Workshopy jsou vedeny certifikovanými kariérními trenéry, personalisty a náborovými profesionály.

Akreditace

IÉSEG a jeho programy uznává ve Francii francouzské ministerstvo vysokoškolského vzdělávání, výzkumu a inovací a Conférence des Grandes Ecoles. Toto uznání slouží jako záruka kvality školy.

IÉSEG je držitelem „Triple Crown“ mezinárodních akreditací: EQUIS, AACSB a AMBA a je součástí omezeného okruhu nejlepších obchodních škol na světě (méně než 1%). Tyto akreditace potvrzují vynikající kvalitu IÉSEG podle velmi přísných mezinárodních standardů.

  • EQUIS (Evropský systém zvyšování kvality)
  • AACSB (sdružení pro předškolní kolejové školy podnikání)
  • AMBA (Asociace MBA)
  • Conférence des Grandes Écoles

Místa

Lille

Adresa, 1. řádek
IESEG School of Management
Lille Campus
3 rue de la Digue

59000 Lille, Hauts-de-France, Francie

Paříž

Adresa, 1. řádek
IESEG School of Management
Paris Campus
socle de la Grande-Arche,
1, parvis de la Défense

92044 Paříž, Île-de-France, Francie

Akreditace