IEMI International Business School

Úvod

Read the Official Description

IEMI - Mezinárodní obchodní škola Trénuje mladé odborníky a podnikatele v oblasti řízení mezinárodních podniků, aby uspokojily potřeby společností při hledání zkušených profesionálních profesionálů se skutečným mezinárodním myšlením a adaptabilitou.

Globalizace a silná konkurence z celého světa vedly k novému mba Přístup zaměřený na získání komplexní a strategické vize, technické a technologické dovednosti.

Musíme být schopni předvídat, naplánovat a činit správná rozhodnutí ve správný čas! Naučte se reagovat a aktivní.

V multikulturním prostředí s Studenti ze 41 zemí, Kvalifikovaní učitelé z dobře známých obchodních škol a univerzit, odborníci a odborníci na vysoké úrovni, poskytují studentům správné znalosti, které jim pomohou čelit podnikatelskému světu.

Naše programy jsou buď dvojjazyčné, Vyučován ve francouzštině a angličtině, Nebo mezinárodní, vyučován výhradně v angličtině.

IEMI / CMH 2016 obřadní obřad

Soutěž o absolvování IEMI / CMH se uskutečnila v pátek 29. dubna 2016 v Salons Hoche v Paříži.

Na slavnosti předsedal Alain Hermelin, generální ředitel a zakladatel IEMI / CMH. Bylo přítomno několik akademických a profesních členů fakulty.

V roce 2016 absolvovala MBA International Hospitality a Luxury Brand Management, bakalář vědy v mezinárodním pohostinství a evropský bakalář v mezinárodním managementu hotelů a cestovního ruchu.

Karine Fleury - programová ředitelka IEMI / CMH udělila ocenění ACBSP "Vynikající vedení studentů" a "vynikající vedoucí ocenění" společnosti Violetta, MBA studentovi a Florentovi Nadalovi BSC, a to jak za jejich příkladný akademický, tak i profesní rozvoj!

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět Online MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA specialized in Luxury Brands Management

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíců September 2019 Francie Paris + 1 více

[+]

Cíle Základní kurzy Vedení Mezinárodní projekt Podnikové finance Mezinárodní ekonomie Mezinárodní obchodní právo Strategické řízení lidských zdrojů TOEFL [-]