Přečtěte si oficiální popis

Proč EDHEC

Vytvořeno a pro podnikatele,

Pracuje z kampusů v Lille, Nice, Paříži, Londýně a Singapuru. EDHEC je jednou z 15 nejlepších evropských obchodních škol. Plně mezinárodní a přímo spojený s podnikatelským světem, EDHEC je škola pro podnikání, nikoliv obchodní škola, kde se špičková výuka a výzkum zaměřuje na inovace, které stimulují podnikání a kreativitu. Pro podnikání od narození a věnovaný podnikání, EDHEC dělá podnikatele po celý život, schopný přetvořit nebo vytvořit úspěšné podniky kdekoli pracují.

EDHEC funguje jako skutečná laboratoř myšlenek a vytváří inovativní řešení, která jsou ceněná podniky. Učitelská filozofie školy, inspirovaná oceňovanými výzkumnými činnostmi, se zaměřuje na "učení dělat".

Mysl, která nás nastavuje

Vytvořená a pro podnikatele, EDHEC ztělesňuje základní hodnoty podnikání již více než století.

Naším cílem je předat klíčům k úspěchu podnikání novým generacím manažerů a podnikatelů a šířit přesvědčení, že společnosti mohou mít pozitivní dopad na ekonomiku a společnost jako celek.

Nezávislost

S cílem chránit svou nezávislost v akci za posledních 110 let se společnost EDHEC spoléhá na své vlastní zdroje na financování a vedení svého vývoje. Plní také autonomii ve své akademické a vědecké strategii.

Pragmatismus

Od svého založení v roce 1906 vybudoval EDHEC svou pověst o pragmatismu a výukovém přístupu zaměřeném na podnikání. Klíčové nástroje, znalosti a chování podniku jsou předávány generacím manažerů.

Nekonformismus

Prostřednictvím svého neobvyklého modelu, obsahu programů a hodnoty výzkumu EDHEC rozvíjí své rozdíly a povzbuzuje studenty a učitele, aby si mysleli mimo krabici a posilovali své vůdčí schopnosti.

Podnikatelský duch

Podniková škola pro podnikání EDHEC trénuje generace rychlých myslících, vynalézavých a vynalézavých podnikatelů a manažerů, kteří mohou změnit pravidla hry, aby získali další týmy a projekty, které jim byly svěřeny.

Otevřená mysl

Vzhledem k tomu, že efektivita v podnikání je potvrzena jedinečností, EDHEC kladí velký důraz na rozmanitost a kombinaci kultur, profilů, postupů a disciplín ve výuce a operacích.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

EMBA

EDHEC Business School

Edhec Executive MBA je trojnásobně akreditovaný program z jedné z nejlepších evropských obchodních škol. Je určen pro zkušené manažery, podnikatele a vedoucí pracovníky, ... [+]

Edhec Executive MBA je trojnásobně akreditovaný program z jedné z nejlepších evropských obchodních škol. Je určen pro zkušené manažery, podnikatele a vedoucí pracovníky, kteří se snaží zažít profesionální transformaci. 16měsíční program na částečný úvazek, který sídlí v pařížské opeře nebo v Lille, vám umožní konsolidovat své dovednosti na úrovni manažerů, zvýšit své sebeuvědomění a dovednosti v oblasti vedení a vyostřit váš globální výhled tak, aby byl výkon vaší organizace v dnešních náročných a neustále se zvyšujících výkonech. měnící se podnikatelské prostředí.

Budování lidí k budování podnikání... [-]
Francie Paris
Září 2019
Kombinované
16 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Global MBA

EDHEC Business School

EDHEC Global MBA se mění životě: tím, že míchá relevantní obchodní vzdělávání s neocenitelnou lidskou zkušeností, umožňuje vám mít hluboký dopad na vaši kariéru, život a ... [+]

EDHEC Global MBA se mění životě: tím, že míchá relevantní obchodní vzdělávání s neocenitelnou lidskou zkušeností, umožňuje vám mít hluboký dopad na vaši kariéru, život a životní prostředí.

DŮLEŽITÉ PŘÍČINY PRO VÝBĚR EDHEC

ZÁKLADNÍ GLOBÁLNÍ ZKUŠENOSTI

Třída obvykle zahrnuje více než 30 různých národností. Program zahrnuje dvě učební expedice v zahraničí.

PERSONALIZOVANÉ PORADENSTVÍ KARIÉRA

EDHEC Global MBA CareerSMART Program je inovativní kariérní program, který zahrnuje individuální kariérní koučink pro každého účastníka. Naše kariérové ​​služby jsou zařazeny na první místo ve Francii pro studentské hodnocení kariérových služeb (The Economist 2017).... [-]

Francie Nice Paris
Září 2019
Denní studium
10 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

EDHEC BUSINESS SCHOOL – MAKE AN IMPACT

Adresa, 1. řádek
393, Promenade des Anglais - BP3116 06202 Nice Cedex 3 - France
Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie
Adresa, 1. řádek
16-18 Rue du 4 septembre, 75002 Paris, France
75002 Paris, Île-de-France, Francie