Přečtěte si oficiální popis

Proč EDHEC

Vytvořeno a pro podnikatele,

Pracuje z kampusů v Lille, Nice, Paříži, Londýně a Singapuru. EDHEC je jednou z 15 nejlepších evropských obchodních škol. Plně mezinárodní a přímo spojený s podnikatelským světem, EDHEC je škola pro podnikání, nikoliv obchodní škola, kde se špičková výuka a výzkum zaměřuje na inovace, které stimulují podnikání a kreativitu. Pro podnikání od narození a věnovaný podnikání, EDHEC dělá podnikatele po celý život, schopný přetvořit nebo vytvořit úspěšné podniky kdekoli pracují.

EDHEC funguje jako skutečná laboratoř myšlenek a vytváří inovativní řešení, která jsou ceněná podniky. Učitelská filozofie školy, inspirovaná oceňovanými výzkumnými činnostmi, se zaměřuje na "učení dělat".

Mysl, která nás nastavuje

Vytvořená a pro podnikatele, EDHEC ztělesňuje základní hodnoty podnikání již více než století.

Naším cílem je předat klíčům k úspěchu podnikání novým generacím manažerů a podnikatelů a šířit přesvědčení, že společnosti mohou mít pozitivní dopad na ekonomiku a společnost jako celek.

Nezávislost

S cílem chránit svou nezávislost v akci za posledních 110 let se společnost EDHEC spoléhá na své vlastní zdroje na financování a vedení svého vývoje. Plní také autonomii ve své akademické a vědecké strategii.

Pragmatismus

Od svého založení v roce 1906 vybudoval EDHEC svou pověst o pragmatismu a výukovém přístupu zaměřeném na podnikání. Klíčové nástroje, znalosti a chování podniku jsou předávány generacím manažerů.

Nekonformismus

Prostřednictvím svého neobvyklého modelu, obsahu programů a hodnoty výzkumu EDHEC rozvíjí své rozdíly a povzbuzuje studenty a učitele, aby si mysleli mimo krabici a posilovali své vůdčí schopnosti.

Podnikatelský duch

Podniková škola pro podnikání EDHEC trénuje generace rychlých myslících, vynalézavých a vynalézavých podnikatelů a manažerů, kteří mohou změnit pravidla hry, aby získali další týmy a projekty, které jim byly svěřeny.

Otevřená mysl

Vzhledem k tomu, že efektivita v podnikání je potvrzena jedinečností, EDHEC kladí velký důraz na rozmanitost a kombinaci kultur, profilů, postupů a disciplín ve výuce a operacích.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

EMBA

EDHEC Business School

Edhec Executive MBA je trojnásobně akreditovaný program z jedné z nejlepších evropských obchodních škol. Je určen pro zkušené manažery, podnikatele a vedoucí pracovníky, ... [+]

Edhec Executive MBA je trojnásobně akreditovaný program z jedné z nejlepších evropských obchodních škol. Je určen pro zkušené manažery, podnikatele a vedoucí pracovníky, kteří se snaží zažít profesionální transformaci. 16měsíční program na částečný úvazek, který sídlí v pařížské opeře nebo v Lille, vám umožní konsolidovat své dovednosti na úrovni manažerů, zvýšit své sebeuvědomění a dovednosti v oblasti vedení a vyostřit váš globální výhled tak, aby byl výkon vaší organizace v dnešních náročných a neustále se zvyšujících výkonech. měnící se podnikatelské prostředí.

Budování lidí k budování podnikání... [-]
Francie Paříž Roubaix
Únor 2020
Angličtina
Kombinované
16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Global MBA

EDHEC Business School

EDHEC Global MBA mění život: smícháním relevantního obchodního vzdělávání s neocenitelnou lidskou zkušeností vám umožní mít hluboký dopad na vaši kariéru, váš život a vaš ... [+]

Pokud chcete získat obchodní vzdělání ve skutečném světě a rozvinout mezinárodní perspektivu, která vám pomůže rozvinout, urychlit nebo změnit svou profesní dráhu, pak by pro vás mohl být ideální program EDHEC Global MBA v Nice na jihu Francie.

Během desetiměsíčního programu budete mít příležitost sdílet, učit se a spojovat se s ostatními účastníky z každého kontinentu na světě - obvykle máme asi 100 studentů z 30 různých národností v kombinaci s velmi rozmanitou a vynikající mezinárodní fakultou, díky níž je skutečně globální zkušenost. Přizpůsobené možnosti, včetně specializovaných skladeb a projektů šitých na míru, představují 3 měsíce vašeho programu, což vám umožňuje přizpůsobit program vašim profesionálním cílům.... [-]

Francie Pěkný Paříž Roubaix
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
10 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

EDHEC BUSINESS SCHOOL – MAKE AN IMPACT

Adresa, 1. řádek
393, Promenade des Anglais - BP3116 06202 Nice Cedex 3 - France
Pěkný, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie
Adresa, 1. řádek
16-18 Rue du 4 septembre, 75002 Paris, France
75002 Paříž, Île-de-France, Francie
Adresa, 1. řádek
Avenue Gustave Delory, 24
59057 Roubaix, Hauts-de-France, Francie