Southville International School affiliated with Foreign Universities

Úvod

Read the Official Description

60464_SISFU_Reading_and_Research_Center.jpg

Vize, poslání a základní hodnoty


VISION

SISFU bude vedoucí nadnárodní univerzita, která vyvíjí globální vůdci a odborníci. Vyznačuje se svou vynikající akademické standardy, vynikající instruktážní metodik relevantní výzkum, vysoké úrovně žáka, kultury inovací a silné partnerství s hodnocených vzdělávacích institucí. Jeho absolventi jsou vyhledávány špičkovými národních i mezinárodních organizací.

MISSION

SISFU, přední mezinárodní univerzita na Filipínách, poskytuje globálně relevantní kvalitní vysokoškolské a postgraduální programy vyvinuté akreditovanými vzdělávacími partnery z Velké Británie, Austrálie a USA. SISFU využívá přísné mezinárodní standardy v oblasti výuky, hodnocení a výzkumu, které jsou podporovány vynikajícími zařízeními, vysoce kvalifikovanou fakultou a průmyslovou spoluprací, a připravuje studenty na to, aby byli globálně konkurenčními, kompetentními profesionály, úspěšnými podnikateli, vůdci a společníky společnosti.

KULTURA 5C

 • Znak
 • KOMPETENCE
 • Závazek k dosažení
 • Tvořivost
 • Spolupráce

PROHLÁŠENÍ POLITIKA KVALITY

Mezinárodní škola Southville spojená se zahraničními univerzitami se zavázala splňovat zákaznické, zákonné a regulační požadavky pro rozvoj studentů, kteří mají vynikající znalosti v oblasti akademických pracovníků prostřednictvím neustálého zlepšování institucionálních podpůrných služeb, administrativních systémů a poskytování akademických programů.

Jakostní cíle

 1. Více než přijatelná úroveň žáka
 2. Více než požadavky na hodnocení na akademické a akademické Support Services
 3. Více než přijatelné hodnocení v oblasti administrativních služeb a zařízení
 4. Více než Přijatelné fakultní působností
 5. Více než Přijatelné útvarů kompetence
 6. Soulad s požadavky zákonů a předpisů
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MBA » Vidět BA programy » Vidět Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Magistr Obchodní Správy (uk Mba)

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované July 2018 Filipíny Manila + 1 více

Program SISFU UK MBA (Master of Business Administration) poskytuje každému účastníkovi - zejména těm, kteří sledují obecné řízení, finance, řízení lidských zdrojů, marketing, podnikání nebo řízení projektů - jasnou trajektorii směrem k manažerské a vedoucí excelence. [+]

UK MBA V RÁMCI EASY REACH

Program SISFU UK MBA (Master of Business Administration) poskytuje každému účastníkovi - zejména těm, kteří sledují obecné řízení, finance, řízení lidských zdrojů, marketing, podnikání nebo řízení projektů - jasnou trajektorii směrem k manažerské a vedoucí excelence.

Každý modul ulehčuje odborníka ze základního podnikatelského nebo akademického pohledu na pokročilé, aplikované a praktické chápání klíčových aspektů podnikání - vše v globálním kontextu. Cílem SISFU je poskytovat profesionální kvalifikaci týkající se práce v řadě odvětví. Také, aby se každý student seznámil s klíčovými a současnými obchodními teoriemi, stejně jako s předními obchodními trendy.... [-]


Videos

SISFU | Make the choice today for your tomorrow

Contact

Adresa, 1. řádek Lima Street, BF Homes International, Las Piñas City
Manila, Metro Manila, Filipíny