Přečtěte si oficiální popis

Americká univerzita v Káhiře (AUC) je přední anglický jazyk instituce vyššího vzdělání. Univerzita je odhodlána výuku a výzkum na nejvyšší úrovni, a nabízí výjimečné Studium odborné vzdělání v cross-kulturní prostředí. AUC staví kulturu vedení, celoživotního vzdělávání, dalšího vzdělávání a služeb mezi jejími absolventy, a je určen k tomu, aby významné příspěvky do Egypta a mezinárodního společenství v různých oblastech.

Chartered a akreditovaná ve Spojených státech a Egyptě, je nezávislý, ne-pro-zisk, rovná-příležitost instituce. AUC zachovává principy akademické svobody a je určen k dokonalosti.

Společnost byla založena před téměř 100 lety, zůstává v regionu premiér anglická univerzita a zásadní přispěvatel do společenského, politického a kulturního života arabského světa.

Tato škola dále nabízí:

MBA

AUC The American University in Cairo

Master of Business Administration (MBA) je profesionální titul určené k přípravě studentů k řízení kariéry. ... [+]

Master of Business Administration (MBA)

Master of Business Administration (MBA) je profesionální titul určené k přípravě studentů k řízení kariéry. Studenti si mohou vybrat z následujících koncentracích; Marketing, Operations Management, Finance, International Business, Vedení a řízení lidských zdrojů, Stavebnictví a správa informačních systémů. Učební plán klade důraz na zásady, na nichž obchodních operací a pomáhá rozvíjet manažerské perspektivy.

School of Business se internacionalizace svůj program MBA tím, že umožňuje účastníkům komunikovat s MBA studenty z jiných částí světa.

Akreditace a Ranking MBA program zařadil mezi Top 200 po celém světě Podle časopisu Forbes na Středním východě, AUC má top-žebříčku MBA program v arabském regionu. AUC School of Business získala Triple Crown akreditaci, méně než 1% obchodních škol po celém světě jsou trojitý. To je akreditována asociace pro Advance Collegiate školy Business International AACSB, na Blízkém státy Komise o vysokoškolském vzdělávání (MSCHE) a Evropská zvyšování jakosti systému EQUIS). ‬ ‬ ‬ Kdo to je? Program MBA je navržen tak, aby sloužil studenty na vysoké kalibru, kteří jsou zaměstnáni v místních a nadnárodních podniků a jiných veřejného sektoru a vládních organizací. Je zaměřen na studenty, které jsou vysoce výkonné, stejně jako nadaní pracují odborníci, kteří se snaží v nejvyšší možné kvalitě absolvent obchodní vzdělání dispozici v Egyptě. Studenti, kteří usilují stává obchodní profesionály, kteří jsou schopni rychle řešit problémy a inteligentně chopit příležitosti. Studenti, kteří hledají znalosti a dovednosti, které potřebují, jak se pohybují převzít manažerské pozice. Výhody studia MBA na AUC Vysoká kvalita osnov programu MBA na AUC School... [-]
Egypt Cairo Spojené státy americké New York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Egypt's Global University