Přečtěte si oficiální popis

O IBSS

Mezinárodní obchodní škola ve Skandinávii s regionálním sídlem ve Velké Británii a Dánsku. IBSS se zaměřuje na programy kombinované výuky, které přinášejí naší cílové skupině nejnovější metody výcviku a zaměření je především mezinárodní.

IBSS provádí školení na úrovni diplomu, BA MBA a doktorského studia. Naše programy jsou často rozvíjeny a prováděny jako dvojí tituly s místními partnery v Evropě, Asii, Africe a na Středním východě. Touha IBSS je práce na zajištění vysoké kvality, ale za slušnou cenu a zároveň poskytuje mezinárodní vzdělání flexibilní, vysoce kvalitní a mezinárodně akreditované tituly.

Hlavním produktem je vlastní patentovaný studijní program IBSS MBA. Byl vyvinut v úzké spolupráci s dalšími mezinárodními partnerskými společnostmi a vzdělávacími institucemi. Navíc IBSS spolupracuje s dalšími vzdělávacími poskytovateli a poskytuje programy BBA a DBA.

Máme rozsáhlou externí fakultu s akademickými facilitátory ze všech částí světa. Snažíme se zajistit nejlepší nastavení pro mezinárodní programy.

Celosvětové podnikatelské prostředí se za posledních pět let mnohem více měnilo, než za posledních pět let. Pro dosažení pokroku a soutěžení potřebujete stupeň, který odpovídá mezinárodním dovednostem, které požadujete, které jsou uznávány po celém světě a které můžete získat na doma než v zahraničí, a rozumně, to je cenově dostupné.

Mezinárodní obchodní škola ve Skandinávii (IBSS) vám nabízí toto vše ve vysoce rozvinutém modulovém programu a s vlastními možnostmi, které můžete přizpůsobit a specializovat na své vzdělání, jak postupujete v rámci modulů.

IBSS se věnuje poskytováním vysoce kvalitních znalostí a nejmodernějších dovedností, které dnešním studentům umožňují zapojit se do řízení obchodních záležitostí s pertinencí a sebedůvěrou. Materiál je teoretický i praktický; fakulta je mezinárodní s rozsáhlými zkušenostmi v oboru; texty a instrukce ve třídě jsou doručovány v místním jazyce.

Cíle programů IBSS jsou:

 • Přinášet kvalitní smíšené učení do příštího desetiletí
 • Přinášet mezinárodní kvalitní podnikatelské vzdělávání lidem v rozvíjejících se ekonomikách na celém světě
 • Nabídnout mezinárodní kvalitní podnikatelské vzdělávání za přijatelnou cenu
 • Rozvíjet dovednosti aplikovaného řízení a rozvoje podnikání

Vize a poslání

Motto:

Každý má právo na kvalitní studijní program na spravedlivou výuku.

Mise:

Chceme studentům zpřístupnit kvalitní vzdělání.

Vidění:

Staňte se globálním poskytovatelem vzdělávání v oblasti obchodu, IT a managementu.

Sada hodnot:

Jako profesionální mezinárodní vzdělávací instituce chceme našim zaměstnancům, zákazníkům a obchodním partnerům nabídnout spolupráci založenou na následujících tématech:

Studenti:

 • Mezinárodní pohled
 • Ochota rozvíjet vlastní podnikání i ve svých zemích

Zaměstnanci:

 • Zapojení do smíšených učebních metod
 • Vzdělání s mezinárodní myslí

Univerzity a vysoké školy:

 • Moderní a pohyb vpřed
 • Otevřeno k plné spolupráci

Partneři:

 • Důvěryhodný
 • Dlouhodobý závazek
 • Přesný
 • Vysoká akademická úroveň
 • Přispívat ke světovému mírovému procesu prostřednictvím vzdělávání mezinárodních studentů

Cílové skupiny:

IBSS se zaměřuje především na práci Dospělí. Cílem je zdokonalit jejich dovednosti na jakékoliv úrovni, na které by mohli být.

IBSS EGYPT

Mezinárodní obchodní škola ve Skandinávii (IBSS) se sídlem v Dánsku. IBSS se zaměřuje na programy kombinované výuky, které přinášejí naší cílové skupině nejnovější metody výcviku a zaměření je především mezinárodní.

IBSS sídlí v Egyptě od roku 2010.

IBSS Egypt podporuje studenty tím, že funguje jako školící centrum. Zatímco školení probíhá online prostřednictvím platformy IBSS, místní přítomnost IBSS Egypt umožňuje studentům připojit se k místní školné.

Touha IBSS pracuje na zajištění vysoké kvality, ale za slušnou cenu a zároveň poskytuje mezinárodní vzdělání flexibilní, vysoce kvalitní a mezinárodně uznávané tituly.

Hlavním produktem je vlastní patentovaný studijní program IBSS MBA, který byl vyvinut v úzké spolupráci s dalšími mezinárodními partnerskými společnostmi a vzdělávacími institucemi.

IBSS má seznam firemních smluv s nejvýznamnějšími společnostmi v Egyptě a během posledních dvou let absolvoval IBSS téměř čtyři sta MBA studentů a 50 studentů DBA.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

The International Business School Of Scandinaivia Egypt

Program Obecné MBA je určen studentům nebo zaměstnancům, kteří chtějí zvýšit a vyzdvihnout svou kariéru. Je nastaven tak, aby přemístil stávající kariéru dopředu se získa ... [+]

POŠTOVNÍ ÚROVEŇ

Nemusíte přestat pracovat, abyste získali svůj MBA. Pokračujete ve své práci a účastníte se našich tříd, většinou jednoho večera v týdnu a víkendů, kde budete přímo komunikovat s našimi fakultami a průmyslovými řečníky. Kurzy jsou také nabízeny ve formátu eLearning a mohou být prováděny na velké vzdálenosti s skupinovými zasedáními.

Program zdůrazňuje význam vašeho rozvoje jako manažera a zahrnuje osobní podporu a koučování. Budete pracovat na firemních projektech ve vysoce výkonných učebních skupinách. Tento program je ideální pro ty manažery, kteří usilují o hlavní posty a chtějí si udržet svou kariéru při studiu MBA.... [-]

Egypt Nasr City
Září 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
2 Saied Zakaria st
Nasr City, Cairo Governorate, Egypt