International Business Academy

Úvod

Read the Official Description

Mezinárodní obchodní akademie (Švýcarsko, Velká Británie a Dánsko) má zaměření na místě, stejně jako vzdálenost a blended learning programy, které přináší nejnovější tréninkové metody k naší cílové skupiny. Naším cílem je především mezinárodní.

IBAS provádí výcvik na úrovni BBA, MBA a DBA. Touha IBA pracuje na zabezpečení vysoce kvalitního vzdělání za přijatelné poplatků při poskytování mezinárodní vzdělání s flexibilní, vysoce kvalitních stupňů. Máme velký externí fakultu s akademickými pomocníků ze všech koutů světa. Snažíme se zajistit co nejlepší nastavení pro naše mezinárodní programy.

Globální podnikatelské prostředí je více změnilo v posledních pěti letech, než za předcházejících 50. Pokrok a soutěžit, budete potřebovat určitý stupeň, který je vhodný pro mezinárodní dovednosti, které potřebují.

IBA nabízí všechny tyto příležitosti ve vysoce rozvinutých programy založené na modulech s možnostmi, které lze přizpůsobit. IBA Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní znalosti, stejně jako nejmodernější dovednosti, které umožňují dnešní studenty, aby se zapojily do problematiky řízení podniku s potřebnou teoretické rovině a sebevědomí. Materiál je teoretické i praktické.

Naše fakulta je mezinárodní s rozsáhlými zkušenostmi oborově specifické.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět BA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

IBAS Master Of Business Administration

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíců September 2018 Švýcarsko Vlak Dánsko Kodaň Spojené království Londýn + 5 více

Program IBAS MBA je kombinace plné flexibility a nízké poplatky. [+]

Být součástí mezinárodní komunitu studentů - Připojte se mezinárodní obchodní akademie Švýcarska Nabízíme Vám jedinečnou příležitost získat dvě ocenění ve stejnou dobu. Vyplněním tohoto programu, obdržíte Master of Business Administration z IBAS, a MA ve vedení z Anglia Ruskin University. Relevantní a up-to-Date programy: Tato dvojí ocenění Program nabízí studentům do hloubky pokrytí subjektů, které jsou relevantní a praktické, dodaných zkušených fakulty, kterého se dopustil na úspěch svých studentů. Globální uznání a Zaměstnatelnost: MA ve vedení se uděluje Anglia Ruskin University, britské univerzity se sídlem ve východní Anglii. Díky vynikající absolvent zaměstnatelnosti stopy záznamu, 89,6% jejich absolventů jsou buď zaměstnaní nebo studují na další kvalifikaci ve lhůtě šesti měsíců od ukončení studia. Učte se francouzsky: Teď je vaše šance, aby se nový jazyk! Studenti, kteří se zaregistrují, budou mít možnost vzít 15-týdenní intenzivní třídu Francouzský jazyk vedené Institut Richelieu Lausanne. Byla založena v roce 1962, škola se zaměřuje výhradně na výuku francouzštiny. Program Délka:... [-]