Aros Business Academy

Úvod

Read the Official Description

1

AROS BUSINESS ACADEMY - Mini MBA a školení

Naším cílem je skoncovat s masově vyráběných vedení vzděláním a místo toho navrhujeme Mini MBA vedení Education, které vytvářejí viditelnou změnu - pro vás i pro vaše pracoviště.

Náš Mini MBA programy
Nabízíme dva programy Mini MBA Aros Mini MBA a ABA Mini MBA.

Jsme si jisti, že budete mít rád nás
Pravděpodobně jste se zúčastnil spousty vzrušující trénink vedení, kde jste se vrátili povznesen a dobíjet zpátky do práce. Ale kolik z tohoto školení vytvořila trvalou změnu pro vás? Pokud budete postupovat podle statistik, je velmi málo.

Na Aros obchodní akademie, jsme vášniví o vytvoření tuto změnu - tak to dává smysl pro vás trávit čas na Mini MBA, a tak to dává smysl pro pracoviště, které vám posílá. My ji vytvořit s oběma velkými a malými opatření - a některé z nich jsou dokonce pro vás zcela neviditelná.

Proč si vybrat Mini MBA?
Pojďme nejprve zjistit, zda Mini MBA není MBA. Samozřejmě, člověk je v pokušení říci. Slovo "Mini" říká zcela otevřeně, že máme co do činění s krátkým, kondenzované a zjednodušená verze MBA. MBA trvá obvykle dva roky, zatímco Mini MBA obvykle trvá šest měsíců.

Mini MBA je zaměřen na zaměstnance, kteří potřebují zlepšit své znalosti a nástroje v oblasti řízení, ale nemá v úmyslu přijmout MBA nebo diplom v oboru Management (kvůli času, peněz nebo sklonu) - alespoň ne hned. To může být vedoucí s rozsáhlými zkušenostmi řízení, a to může být lidé, kteří by chtěli učinit další krok a zaujímat vedoucí pozici v budoucnosti.

Nejdůležitější věcí je, kvalifikovaní (opravdu zkušení lektoři), kteří jsou v lásce s jejich polích
Chcete-li být kvalifikované instruktor na naše Mini MBA je nutné mít profesionální vedení odbornost, o tom není pochyb. Které naši více než 40 lektorů, samozřejmě, mají přitom patří mezi přední odborníky ve svém oboru ve stejnou dobu.

Ale my požadovat více z nich! Musí být vášnivý o tom, co učí, takže mohou zapojit účastníky, aby naplno. A pak musí být kvalifikovaní prostředníky, kteří mohou vidět vaši výzvu a týkají látku přesně na vás. Možná to je důvod, proč 97,9% našich studentů věří, že lektor byl "dobrý" nebo "velmi dobrý" k úpravám Mini MBA speciálně pro ně. Postava jsme poměrně hrdý, protože to není snadné dosáhnout.

Slibujeme, že Mini MBA je přizpůsoben vašich problémů a výzev
V Aros jsme velmi proti běhu rutiny se stejným starého materiálu. Věříme, že budete získat co nejvíce z vašich Mini MBAV případě, že teorie je dát do souvislostí problémů, na které narazíte ve svém každodenním životě, a že případy související s vaší branži. Proto obdržíte krátký e-kurzu na učení před začátkem Mini MBA. A my vám zašleme dotazník o svých předpokladech a výzvách, takže instruktor a naši odborníci mohou přizpůsobit učební materiály přesně podle vašich potřeb.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Dánština

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

ABA Mini MBA

Online forma Kombinované 1 - 6 měsíců Přihlašování započato Dánsko Copenhagen

Mezinárodní MBA je pravděpodobně nejambicióznějším Mini MBA ve světě. Program školení vedoucích pracovníků vás seznámí s klasickými disciplínami MBA, přičemž vám poskytne nejnovější management. [+]

Mezinárodní mini MBA (online)

ABA Mini MBA je pravděpodobně nejambicióznější Mini MBA v Dánsku. Program školení vedoucích pracovníků vás seznámí s klasickými disciplínami MBA, přičemž vám poskytne nejnovější management. Budete se také stát členem ABA Leaders Club, kde jako člen automaticky získáte volný přístup k exkluzivním přednáškám, mistrovským třídám a síťovým akcím.

6 nejlepších důvodů pro absolvování ABA Mini MBA!

Získáte velmi ambiciózní Mini MBA vyvinutou ve spolupráci s předními odborníky v oblasti řízeníDostanete 6měsíční vedoucí vzdělání, které se skládá z intenzivních dnů školení, e-learningu, cvičení a závěrečné zkouškyVedení vzdělání vás zavede do klasických disciplín MBA a poskytuje vám další informace o budoucím řízeníStáváte se členem exkluzivního ABA Leaders ClubuUčební plán sestává výhradně z literatury od uznávaných spisovatelů a vědců! Dále je to především v dánštiněZískáte mini MBA, která se zaměřuje na váš osobní rozvoj jako vůdce.... [-]

Aros Mini MBA

Online forma Kombinované 1 - 6 měsíců Přihlašování započato Dánsko Copenhagen

Mini-MBA je šancí, abyste rozšířili svou perspektivu jako vůdce, kde budete představeni klasickým disciplínám MBA. Spojili jsme se s jedním z vedoucích myslitelů ve vedení, profesorem Steenem Hildebrandtem. Protože pokud jde o požadavky MBA, to všechno ví. Zabezpečil, aby do našeho Mini MBA zahrnoval tradiční principy MBA. Proto můžeme s hrdostí říci, že Aros Mini MBA má profesionální úroveň, hodnou názvu MBA. [+]

Mezinárodní mini MBA (online)

Nechte profesor Steen Hildebrandt vést vás prostřednictvím disciplín MBA Profesor Steen Hildebrandt je pravděpodobně nejznámějším jménem Dánska, pokud jde o management. Není proto náhodou, že jsme ho požádali o návrh Aros Mini MBA .

Hildebrandt položil stavební bloky, vybral hlavní obsah a vybral některé z nejvhodnějších instruktorů. Společně jsme navrhli ambiciózní proces učení, který vám poskytne odborné i praktické znalosti o řízení a zajistí váš osobní rozvoj jako vůdce.

Co je to Mini MBA? Mini-MBA je šancí, abyste rozšířili svou perspektivu jako vůdce, kde budete představeni klasickým disciplínám MBA.... [-]


Contact

Aros Business Academy

Adresa, 1. řádek Aros Business Academy | Fredericiagade 15
1310 Copenhagen, Dánsko