Aros Business Academy

Úvod

Read the Official Description

1

Aros Business Academy - Mini MBA a školení

Naším cílem je ukončit masově vyráběné vedoucí vzdělání a namísto toho navrhujeme vedoucí vzdělání Mini MBA, které vytváří znatelnou změnu - pro vás a pro vaše pracoviště.

Mezinárodní mini MBA
Nabízíme Vám Mezinárodní Mini MBA , která je plně online Mini MBA.

Jsme přesvědčeni, že nás budete rádi
Pravděpodobně jste absolvoval spoustu vzrušujících výcviků v oblasti vedení, kde jste se vrátili a vrátili se do práce. Ale kolik z toho tréninku pro vás vytvořilo trvalou změnu? Pokud sledujete statistiky, je velmi málo. V Aros Business Academy jsme vášniví touto změnou - a proto je pro vás důležité, abyste trávili čas na Mini MBA, a proto má smysl pro pracoviště, které vás posílá. Vytváříme to s velkými i malými opatřeními - a některé z nich jsou pro vás dokonce zcela neviditelné.

Proč si vybrat Mini MBA?
Nejprve zjistíme, že Mini MBA není MBA. Samozřejmě, jeden je pokoušen říct. Slovo "Mini" říká zcela otevřeně, že se jedná o krátkou, zkrácenou a zjednodušenou verzi MBA. MBA obvykle trvá dva roky, zatímco Mini MBA obvykle trvá šest měsíců. Mini MBA je zaměřena na zaměstnance, kteří potřebují zlepšit své znalosti a nástroje ve vedení, ale nezamýšlejí získat MBA nebo diplom v managementu (z důvodu času, peněz nebo sklonu) - alespoň ne právě teď. Mohou to být lídři s rozsáhlými zkušenostmi v řízení a mohou to být lidé, kteří by rádi, aby udělali další krok a obsadili manažerskou pozici v budoucnu.

Nejdůležitější věcí jsou kvalifikovaní (opravdu kvalifikovaní) lektoři, kteří jsou zamilováni do svých polí
Chcete-li být kvalifikovaným instruktorem na našich Mini MBAs, musíte mít odborné vedoucí odborné znalosti, nepochybně o tom. Více než 40 lektorů, samozřejmě, patří mezi přední odborníky ve svém oboru současně. Ale požadujeme od nich více! Musí být nadšení z toho, co učí, a tak mohou účastníky plně zapojit. A pak musí být kvalifikovaní zprostředkovatelé, kteří vidí vaši výzvu a souvisejí látku s Vámi. Možná to je důvod, proč 97,9% našich studentů věří, že lektor je "dobrý" nebo "velmi dobrý" při úpravě Mini MBA právě pro ně. Postava, na kterou jsme relativně hrdí, protože není snadné dosáhnout. Nabízíme dva programy Mini MBA Aros Mini MBA a ABA Mini MBA .

Slibujeme, že Mini MBA je přizpůsobena vašim problémům a výzvám
Na Arosu jsme velmi proti běhu rutiny se stejným starým materiálem. Věříme, že v případě, že se teorie dostane do perspektivy problémů, s nimiž se setkáte ve vašem každodenním životě, vyděláte z vašeho Mini MBA co nejvíce a že případy souvisí s vaší prací. Proto dostanete krátký e-kurz o učení před začátkem studia Mini MBA. A my vám zašleme dotazník o vašich předpokladech a výzvách, takže instruktor a naši odborníci mohou přizpůsobit materiál kurzu Vašim potřebám.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Dánština

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

ABA Mini MBA

Online forma Kombinované 1 - 6 měsíců Přihlašování započato Dánsko Copenhagen

Mezinárodní MBA je pravděpodobně nejambicióznějším Mini MBA ve světě. Program školení vedoucích pracovníků vás seznámí s klasickými disciplínami MBA, přičemž vám poskytne nejnovější management. [+]

Mezinárodní mini MBA (online)

ABA Mini MBA je pravděpodobně nejambicióznější Mini MBA v Dánsku. Program školení vedoucích pracovníků vás seznámí s klasickými disciplínami MBA, přičemž vám poskytne nejnovější management. Budete se také stát členem ABA Leaders Club, kde jako člen automaticky získáte volný přístup k exkluzivním přednáškám, mistrovským třídám a síťovým akcím.

6 nejlepších důvodů pro absolvování ABA Mini MBA!

Získáte velmi ambiciózní Mini MBA vyvinutou ve spolupráci s předními odborníky v oblasti řízeníDostanete 6měsíční vedoucí vzdělání, které se skládá z intenzivních dnů školení, e-learningu, cvičení a závěrečné zkouškyVedení vzdělání vás zavede do klasických disciplín MBA a poskytuje vám další informace o budoucím řízeníStáváte se členem exkluzivního ABA Leaders ClubuUčební plán sestává výhradně z literatury od uznávaných spisovatelů a vědců! Dále je to především v dánštiněZískáte mini MBA, která se zaměřuje na váš osobní rozvoj jako vůdce.... [-]

Aros Mini MBA

Online forma Kombinované 1 - 6 měsíců Přihlašování započato Dánsko Copenhagen

Mini-MBA je šancí, abyste rozšířili svou perspektivu jako vůdce, kde budete představeni klasickým disciplínám MBA. Spojili jsme se s jedním z vedoucích myslitelů ve vedení, profesorem Steenem Hildebrandtem. Protože pokud jde o požadavky MBA, to všechno ví. Zabezpečil, aby do našeho Mini MBA zahrnoval tradiční principy MBA. Proto můžeme s hrdostí říci, že Aros Mini MBA má profesionální úroveň, hodnou názvu MBA. [+]

Mezinárodní mini MBA (online)

Nechte profesor Steen Hildebrandt vést vás prostřednictvím disciplín MBA Profesor Steen Hildebrandt je pravděpodobně nejznámějším jménem Dánska, pokud jde o management. Není proto náhodou, že jsme ho požádali o návrh Aros Mini MBA .

Hildebrandt položil stavební bloky, vybral hlavní obsah a vybral některé z nejvhodnějších instruktorů. Společně jsme navrhli ambiciózní proces učení, který vám poskytne odborné i praktické znalosti o řízení a zajistí váš osobní rozvoj jako vůdce.

Co je to Mini MBA? Mini-MBA je šancí, abyste rozšířili svou perspektivu jako vůdce, kde budete představeni klasickým disciplínám MBA.... [-]


Contact

Aros Business Academy

Adresa, 1. řádek Aros Business Academy | Fredericiagade 15
1310 Copenhagen, Dánsko