Přečtěte si oficiální popis

registrace

škola

Postavený na základech více než 40 let poradenské činnosti, Graduate School Roberto Miranda firemního vzdělávání měl jeho DNA ve tvaru poptávkou zákazníků po efektivních výsledků v chování, technických dovedností a talentu svých týmů.

Zatímco tradiční školy byly jejich certifikáty zaplaceno, Roberto Miranda byl žalován pro doručování obsahu schopný podporovat významné změny v mnoha různých světových korporací.

Toto hnutí, v průběhu let, piloval školu plnou účinných learningových systémů schopných dosáhnout skutečné změny v životě a úspěšnosti studentů a firem, kde pracují.

na

learning Systems

student

Příprava moduly

Aby bylo zajištěno, že obsah nabízených programů může zabývat pouze otázkami a pokročilá témata, škola nabízí přípravné moduly pro vstup do klíčových oblastech, takže tam je předchozí vyrovnání znalostí mezi studenty ve třídě.

Přípravné moduly lze eliminovat ty, kteří prokázat minimální úroveň znalostí potřebných pro vstup do každé disciplíny prostřednictvím testů online nebo in-osoba.

Pre-Works

Pro některé třídy je nutná před dokončením stavebních prací, které pomáhají sladit problémy, které je třeba řešit, prospěch proces učení.

FIT - Úvod do učení list

Každá třída je úvodem do učení záznam, který je k dispozici ve virtuálním prostředí a lze jej stáhnout přímo do vašich studentů iPad.

Čip, také volal Úvod do problematiky formu, si klade za cíl poučit žáky o tom, co jsou otázky, které je třeba řešit ve třídě (vstupy), které doporučilo bibliografie, která účel školy učit tuto záležitost a co očekává, že student po hodině (výstupy).

Učení sedimentace cvičení

Aby bylo zajištěno, že to, co bylo vydáno v místnosti je sedimentuje jako efektivního učení, učitelé připravují jedinečné cvičení pro MBA School, zahrnující od výzkumu k rozvoji podnikatelského plánu.

Vedoucí skupiny - Advanced Study Group

Vedoucí skupině je skupina pokročilých studií Roberto Miranda firemního vzdělávání. učil moduly výhradně v cizím jazyce o aktuálním dění na světovém trhu.

Tato skupina je přístupná všem studentům a práce pod vedením školitele mezinárodních učitelů.

Videa, audio podcastů a jiné aktivity k dispozici na webu jsou základem pro kulaté stoly skupiny tvořené studentů má zájem jít dál.

Menthoring

Studenti mají k dispozici, mentorů, kteří poskytují poradenství pro podnikání, život a kariéru. Setkání od jmenování a exkluzivní pozornost k vašemu úspěchu.

Programy se vyučují na:
Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Roberto Miranda Educação Corporativa

event management, od jeho početí, plánování a dokonalé provedení, zahrnuje široké spektrum znalostí. Tento program poskytuje účastníkům nástroje a odborné znalosti potřeb ... [+]

MBA - Event Management a obřady z Luxo®

event management, od jeho početí, plánování a dokonalé provedení, zahrnuje široké spektrum znalostí. Tento program poskytuje účastníkům nástroje a odborné znalosti potřebné pro správu komplexních, jedinečné události a vysokou luxus.

program Design Event Exkluzivní Fundraising Montáž a infrastruktura Architektura a dostupnost Bezpečnost a logistika Event Planning Complex Velké show a hudebních akcí Sportovní akce Mega-Events luxusní ceremoniály Protokoly a jiných kulturách luxusní Svatby Odborné společnosti Event Management Data, časy a doba trvání Typ I - Zápisy Otevřít Start: 11.03.2017 Každou středu od 19:00 do 23:00 a jeden (1) Sobota měsíčně od 09.00 do 18:00 Doba trvání: tři (3) semestry Hodiny: 432 h / a Typ II (zejména pro účastníky z ostatních států) - Registrace Otevřít Start: 11.03.2017 Jeden (1) víkend každých 60 dní a zanoření pět (5) dní na konci každého semestru. Doba trvání: čtyři (4) semestry Hodiny: 432 h / a Lokální ... [-]
Brazílie São Paulo
Kombinované
3 - 4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Roberto Miranda Educação Corporativa

Mířil na podnikatele a profesionály, kteří mají zájem rozvíjet své znalosti v globální luxusním pohostinství. S 15 tříd vytvořených v hotelu Fasano v Sao Paulo, Hotel Rit ... [+]

MBA - Management Hospitality Luxo®

Mířil na podnikatele a profesionály, kteří mají zájem rozvíjet své znalosti v globální luxusním pohostinství. S 15 tříd vytvořených v hotelu Fasano v Sao Paulo, Hotel Ritz, George V a Plaza Athenee v Paříži.

program Luxus podnikatelské prostředí Hotel Luxury Inovace a podnikání Vývoj Talentos® a dovedností Plánování a Hotel implantace Realizace projektů v Luxury Hospitality Marketing aplikován na Luxury Hospitality Mezinárodní marketing a obchodní síť řízení operací finanční řízení Organizační výkon Continuous Improvement Human Performance Data, časy a doba trvání ... [-]
Brazílie São Paulo
Kombinované
3 - 4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Roberto Miranda Educação Corporativa

Nedovolte, aby vaše kreativita je omezena rozpočtu zákazníka. Připravte se vstoupit do vesmíru, kde neexistují žádná omezení pro používání jejich talentu a inovace. Archi ... [+]

MBA Luxo® Architektura

Nedovolte, aby vaše kreativita je omezena rozpočtu zákazníka. Připravte se vstoupit do vesmíru, kde neexistují žádná omezení pro používání jejich talentu a inovace. Architektura pro luxusní trh je realitou po celém světě. Poznejte svá specifika, její materiály, její části a surovin. A především koncepty, které se narodily naprosto unikátní projekty.

program Luxusní vil a projekty Domy Apartmány a luxusní Přístavky Luxury Beach Houses Mola a projekty Přístaviště Vila, Farmy a ranče Haras, a koňské školení stopy Helipads, heliporty a letiště Velké hřišť Kin, divadel a domácí automatizace Získávání zákazníků a smlouvy Řízení projektů a prací Dodávka prací Mezinárodní rozšíření ... [-]
Brazílie São Paulo
Kombinované
3 - 4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině